This War of Mine

Data edycji: 6-01-2023, 15:47
Powód: Updated till 29.04.2022

This War of Mine
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  14 listopad 2014
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, współczesne konflikty, survival, wojenne, polskie, 2.5D, crafting, przygodowe gry akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Turkish, Japanese, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  2.65GB

This War of Mine na PC, AND i iOS jest inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Akcja gry toczy się podczas współczesnego konfliktu, gdzie mocno zaakcentowany został motyw przetrwania w niesprzyjających warunkach. Gra została opracowana przez polskie 11 bit Studios, które wcześniej stworzyło wielokrotnie nagradzaną i docenianą przez krytyków serię Anomaly - przedstawiciela gatunku odwróconego tower defense.

Fabuła

W przeciwieństwie do innych gier, ta osadzona jest w realiach wojennych. W This War of Mine gracze przejmują kontrolę nad grupą cywilów, których głównym celem jest przetrwanie w oblężonym mieście - nieustannie otoczonym zagrożeniami dla ich życia i stawiającym czoła nieprzewidywalnym sytuacjom, wynikającym z nieustannie zmieniających się warunków na polu bitwy. W trakcie rozgrywki gracze muszą radzić sobie z głodem, brakiem lekarstw oraz niebezpieczeństwem związanym z atakami snajperów.

Rozgrywka

Ważną rolę podczas rozgrywki odgrywa cykl dnia i nocy, który determinuje działania graczy. Wyjście na zewnątrz w ciągu dnia i natknięcie się na miejsce kontrolowane przez którąś z walczących stron skutkuje natychmiastową śmiercią, co zmusza graczy do skupienia się na naprawach i ulepszaniu schronienia w ciągu dnia - gra pozwala graczom na crafting broni, mebli, podstawowych narzędzi czy warzenie alkoholu przy użyciu zgromadzonych przedmiotów. Ważne jest również dbanie o zdrowie i kondycję fizyczną ludności cywilnej. Pod osłoną nocy gracze mogą wreszcie opuścić schronienie i wyjść na ulice w poszukiwaniu przedmiotów, które wspomogą codzienną egzystencję naszych bohaterów.

Twórcy starali się stworzyć atmosferę niepewności i ciągłej, pełnej napięcia walki. Gracze wielokrotnie zmuszeni są do podejmowania trudnych decyzji i wybierania między życiem a śmiercią. Niejednokrotnie muszą poświęcić życie jednego z cywilów dla wspólnego dobra, a konsekwencje ich działań wpływają na kondycję fizyczną i psychiczną całej grupy.

Dodatkowo dostępna jest opcja generowania losowych poziomów i postaci. Zapewnia to dużą różnorodność wyzwań i unikalnych miejsc, w których rozgrywa się akcja.

Technologia

This War of Mine na PC, AND i iOS przedstawia akcję w stylu gry platformowej 2,5D - świat gry zaprojektowany jest w 2D, a interakcje z otoczeniem osiągane są za pomocą różnych ikon, pozwalających bohaterowi na podjęcie odpowiednich kroków. Tematyka wojny i przetrwania podkreślona jest przez mroczny, ponury styl, a oprawa graficzna opiera się na systemie świateł i cieni.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

This War of Mine: Complete Edition (2014), 2.65GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 29.04.2022.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


This War of Mine Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Stories Fading Embers, The Last Broadcast, Fathers Promise, The Little Ones, War Child Charity, Soundtrack (FLAC/Lossless).


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Procesor: Core 2 Quad 2.7 GHz
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows XP(SP3)/7

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.