= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Devil May Cry HD Collection

Devil May Cry HD Collection
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  13 marzec 2018
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, fantasy, hack'and'slash, pakiet, reedycje/remastery/remaki, slasher, urban fantasy
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  10.38GB

Devil May Cry HD Collection to kompilacja zremasterowanych wersji trzech pierwszych odsłon serii Devil May Cry, które zadebiutowały na konsoli PlayStation 2. Zestaw opracowany przez firmę Capcom początkowo ukazał się wyłącznie na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, ale po latach trafił również na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Fabuła

Głównym bohaterem gier wchodzących w skład Devil May Cry HD Collection jest Dante, czyli pół człowiek, pół demon, który walczy z siłami ciemności. W pierwszym Devil May Cry jego zadaniem jest pokonanie Mundusa (władcy podziemnego świata). W drugiej odsłonie serii heros musi zmierzyć się z biznesmenem Ariusem, który planuje przejąć władzę nad światem dzięki wskrzeszeniu jednego z demonów; protagoniście pomaga wojowniczka Lucia, będąca drugą grywalną postacią. Akcja Devil May Cry 3 rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części cyklu; gracz ma okazję poznać przeszłość Dantego i jego konflikt z bratem Vergelem.

Mechanika

Produkcje wchodzące w skład wydanego na platformie PC, PS4, itd. Devil May Cry HD Collection reprezentują gatunek slasherów. Każdy z tych tytułów podzielony jest na misje, w których zajmujemy się przede wszystkim eksploracją odmiennych lokacji (Devil May Cry zabiera nas na fikcyjną wyspę Mallet, gdzie dominują gotyckie budowle; Devil May Cry 2 rozgrywa się w nowoczesnej metropolii; natomiast miejsca, które przemierzamy w Devil May Cry 3, łączą w sobie najlepsze cechy lokacji przygotowanych na potrzeby obu wcześniejszych gier) oraz walką z przeciwnikami.

Na naszej drodze stają zarówno mniejsi przeciwnicy (mowa tu o maskach z piekła rodem), jak i potężni bossowie, których pokonanie wymaga nie tylko doskonałego refleksu i zręcznych palców, ale także opanowania tajników rozbudowanego systemu walki. Starcia odbywają się w czasie rzeczywistym, a Dante mierzy się z wrogami za pomocą miecza i dwóch pistoletów - szeroki wachlarz kombosów pozwala na wyprowadzanie spektakularnych ataków.

Po naładowaniu specjalnego wskaźnika, heros może zamienić się w demona, siejąc spustoszenie w szeregach wroga. Dodatkowo, walka w Devil May Cry 3 Technika Swordmaster opiera się na precyzyjnych cięciach mieczem, Royal Guard służy do obrony, natomiast Gunslinger jest najskuteczniejszy w ataku.

Podczas rozgrywki obserwujemy akcję z ujęć filmowych - seria oparta jest na prerenderowanych tłach ze statyczną kamerą. Opisane powyżej elementy rozgrywki uzupełniają proste segmenty platformowe oraz nieskomplikowane zagadki, opierające się przede wszystkim na wyszukiwaniu przedmiotów. Warto pamiętać, że nad naszymi poczynaniami nieustannie czuwa system punktacji; przyznawane nam oceny uzależnione są od czasu ukończenia danego etapu, stylu walki, wykorzystywanych przedmiotów oraz poniesionych obrażeń.

Kwestie techniczne

W przypadku Devil May Cry HD Collection autorzy odświeżyli oprawę graficzną - o ile na PlayStation 3 i Xboksie 360 wszystkie gry działają w rozdzielczości 720p, o tyle posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One mogą cieszyć się nimi w jakości 1080p, natomiast użytkownicy PC mogą uruchomić każdy element kompilacji w trybie 4K. Niezależnie od platformy Devil May Cry HD Collection działa w sześćdziesięciu klatkach na sekundę.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Devil May Cry HD Collection (2018), 10.38GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 02.04.2018 (Update 1).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Devil May Cry HD Collection Pobierz za darmo


(Devil May Cry, Devil May Cry 2, Devil May Cry 3)Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 11 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 11 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.