Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Assassin's Creed Origins Gold Edition

Data edycji: 12-02-2022, 17:55
Powód: + No-Denuvo Crack v1.51 (by Codex; 04.12.2019)

Assassin's Creed Origins Gold Edition
 • 80
3
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  27 październik 2017
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, starożytność, historyczne, Egipt, przygodowe gry akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Portuguese-Brazil, Arabic, Dutch, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  43.63GB

Assassin's Creed Origins to kolejna odsłona bestsellerowej serii gier akcji z otwartym światem, opracowana przez wewnętrzne studio Ubisoft z siedzibą w Montrealu. Gra wnosi do serii wiele nowości, w tym liczne zmiany, usprawnienia, zupełnie nową mechanikę oraz fabułę. Jednocześnie Origins jest pierwszą w historii serii odsłoną, której akcja rozgrywa się w starożytności. Opisywana gra dostępna jest na wielu platformach, w tym na PC Windows - to wydanie gry zapewnia najwyższą jakość oprawy wizualnej w rozdzielczości 4K.

Fabuła

Akcja Assassin's Creed Origins osadzona jest w starożytnym Egipcie, skąd wywodzi się bractwo tytułowych Asasynów. Gracze wcielają się w rolę Bayeka z Siwy i poznają intrygę stojącą za powstaniem organizacji Asasynów. Głównym bohaterem tej historii jest jeden z nubijskich wojowników, którzy przez wieki służyli faraonom jako agenci i elitarni stróże prawa. Bayek wraz z towarzyszącymi mu żołnierzami stał się przestarzały, gdy wpływy greckie zostały rozpowszechnione przez dynastię Ptolemeuszy - w obliczu tych zmian głównemu bohaterowi nie pozostaje nic innego, jak dostosować się do nowej sytuacji.

Podobnie jak w większości poprzednich odsłon serii, oprócz historycznej części fabuły, nie zabrakło również elementów rozgrywających się w czasach współczesnych. Gracze poznają kolejne tajemnice Abstergo Industries, które jest jedynie przykrywką dla organizacji zwalczającej Asasynów - Templariuszy.

Mechanika

Assassin's Creed Origins na PC, PS4 i XONE oddaje do dyspozycji graczy otwarty świat, który pod względem wielkości dorównuje temu, który pojawił się w Assassin's Creed IV: Black Flag. Na świat gry składają się miasta (takie jak Giza, w której można zobaczyć zarówno piramidy, jak i Sfinksa), oazy (takie jak Fajum i Siwa) oraz delta Nilu. Tym razem mapa nie jest podzielona na sektory wczytywane w trakcie rozgrywki, dotyczy to również podwodnego dna, gdzie gracze mogą odkrywać ruiny i wraki statków. Ważnym aspektem gry jest eksploracja, którą gracze mogą przeprowadzać zarówno pieszo (po raz kolejny możemy cieszyć się systemem swobodnego biegu, pozwalającym na wspinanie się po infrastrukturze i przeskakiwanie pomiędzy poszczególnymi konstrukcjami w stylu parkour), jak i na grzbiecie rumaka - konia lub wielbłąda. Ponadto gra oferuje również możliwość jazdy na rydwanie oraz podróżowania na pokładach łodzi.

Świat gry zamieszkują dzikie zwierzęta (Bayek może je zadomowić i w razie potrzeby skorzystać z ich pomocy w walce), a także postacie niezależne (po raz pierwszy w serii ich życie podporządkowane jest cyklowi dnia i nocy oraz ich unikalnym obowiązkom). To właśnie tym neutralnym postaciom przydzielane są zadania fabularne i poboczne, które napędzają rozgrywkę. W porównaniu do misji z poprzednich odsłon, te w opisywanej grze charakteryzują się znacznie bardziej otwartą strukturą.

Inne zmiany dotyczą mechaniki walki. Twórcy zrezygnowali z formuły opartej na efektownych kontratakach i wprowadzili uniki, blokowanie ciosów wroga tarczą oraz wykorzystywanie momentów, w których przeciwnicy usypiają swoją czujność. Ponadto ataki zostały podzielone na dwie kategorie: lekkie ataki można stosować podczas walki ze słabszymi przeciwnikami, natomiast ciężkie ciosy są najskuteczniejsze przeciwko opancerzonym wrogom (w tym bossom). Dodatkowo, po napełnieniu specjalnego paska adrenaliny, Bayek może wyprowadzić niszczycielski atak, zdolny powalić nawet najsilniejszych wrogów. Główny protagonista otrzymuje do dyspozycji zróżnicowane uzbrojenie - wśród nich znajdują się zarówno zimna stal do walki wręcz (topory, kije, miecze, sztylety, pałki), jak i broń dystansowa (kilka rodzajów łuków). Podobnie jak w poprzednich odsłonach, główny bohater może wykonywać ataki skradankowe przy użyciu ukrytego ostrza oraz korzystać z gadżetów, takich jak granaty dymne. Co warte podkreślenia, elementy wyposażenia można ulepszać dzięki rozbudowanemu systemowi craftingu.

Do wyraźnych elementów RPG należy również system rozwoju postaci. Podczas swojej przygody gracze zdobywają punkty doświadczenia i levelują swoje postacie poprzez zakup nowych umiejętności z drzewka rozwoju postaci. Umiejętności te podzielone są na trzy grupy reprezentujące własne preferencje: Master Warrior obejmuje talenty dotyczące walki wręcz, Master Hunter pozwala graczom opanować łucznictwo i skrytobójczą eliminację wrogów, Master Seer dotyczy narzędzi wykorzystywanych przez Bayeka i jego zdolności do manipulowania otoczeniem. Nieco powyżej tych grup znajduje się również Senu, zamieszkujący dom orzeł i wierny towarzysz Bayeka. Gracze mogą wysyłać ptaka na zwiady (pozwalające na zapoznanie się z ukształtowaniem terenu i lokacjami wrogów). Rozwijając umiejętności Senu zwiększamy szanse na dostrzeżenie wrogów i odwrócenie ich uwagi.

Aspekty techniczne

Assassin's Creed Origins został oparty na technologii AnvilNext 2.0 - nowej wersji autorskiego silnika graficznego, co pozwoliło twórcom znacząco poprawić oprawę wizualną gry. Gracze z pewnością docenią szczegółowość otoczenia oraz bogate animacje postaci. Jak przystało na grę z serii Assassin's Creed, podczas przygód towarzyszy graczom świetna ścieżka dźwiękowa.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassins Creed Origins Gold Edition (2017), 43.63GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.51 (15.05.2018)

Installation time with 4 cores CPU and normal HDD - 14 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Assassins Creed Origins Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: The Curse of the Pharaohs, The Hidden Ones, Roman Centurion Pack, Horus Pack, Deluxe Pack.


+ No-Denuvo Crack v1.51 (by Codex; 04.12.2019), 22MBAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5 2400 3.1 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R9 270
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 44 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10
Procesor: Intel Core i7 3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 760/Radeon R9 280X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 44 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.