House Flipper

Data edycji: Wczoraj, 11:30
Powód: + update 1.23103 - 1.23145 (25.05.2023)

House Flipper
 • 60
9
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  17 maj 2018
 • Gatunek gry:
  Symulacje, FPP, ekonomiczne, budowlane, polskie, maszyny i urządzenia
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Turkish, Ukrainian, Romanian, Estonian, Greek, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  Codex, FLT
 • Rozmiar gry:
  6.21GB

House Flipper na PC to ciekawa gra symulacyjna o inwestowaniu i budowaniu autorstwa polskiego studia Empyrean. Produkcja została wydana przez firmę PlayWay, znaną z takich gier jak Car Mechanic Simulator czy 911 Operator.

Mechanika

Wcielamy się w inwestora, który kupuje domy wymagające remontu. Problem z takimi nieruchomościami jest taki, że nigdy do końca nie wiadomo, co można znaleźć w środku i jakie wyzwania i niespodzianki tam na nas czekają. Nie ma jednak zysku bez ryzyka.

Po dokonaniu zakupu trzeba przywrócić mieszkanie do lepszego stanu. W tym celu musisz np. wyburzyć niepotrzebne ściany, pozbyć się szkodników czy naprawić instalację elektryczną. Robisz to za pomocą różnych narzędzi, takich jak młotek. Rozgrywka w House Flipperze obejmuje jednak nie tylko remont. Musisz również wyposażyć mieszkanie, co wymaga zakupu mebli i dekoracji oraz umieszczenia ich w odpowiednich miejscach.

Po tym wszystkim, trzeba dbać o bałagan, umyć okna i sprzedać nieruchomość z zyskiem. W ten sposób zarabiasz pieniądze na kolejne inwestycje i lepsze narzędzia.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

House Flipper (2018), 6.21GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or FLT). 

Updated to version 1.23103 (13.04.2023).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


House Flipper Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1.23103 - 1.23145 (25.05.2023) & crack (by Codex or FLT), 575MB


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Farm, Pets, Luxury, Cyberpunk, HGTV, Garden, Apocalypse Flipper.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon R7 260X
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Corei i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / 8 GB Radeon RX 580
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. kiczkabog
   AktywnyU
  16 Listopad 2021 16:20
  1
  0

  była juz aktualizacja + luxury dlc

Gry Symulacyjne: Podróże przez realistyczne światy i egzotyczne uniwersa

Gry symulacyjne to rodzaj gier komputerowych, które fascynują graczy na całym świecie. Pochodzące z różnych kategorii i subgatunków, tego rodzaju gry oferują rozrywkę i dają możliwość rozwijania umiejętności. Symulatory to gry online, które gwarantują długie, wciągające zabawy, przekraczając ramy zwykłej grze.

Symulatory: Od transportu publicznego do powrotu na Księżyc

Gry symulacyjne mogą mieć różne formy, od prostych symulatorów lotu czy transportu publicznego, po bardziej zaawansowane gry online, w których gracz może wcielić się w pielęgniarkę, lekarza, architekta lub kosmonautę. Nie ma znaczenia, ile masz lat czy jakie są Twoje preferencje - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wśród bogatej oferty gier online, symulatorskich tytułów, warto zwrócić uwagę na takie jak "SimCity", "The Sims" czy "Cities: Skylines". Te symulatory pozwalają graczom na tworzenie i zarządzanie miastami, projektowanie budynków i zarządzanie społecznościami. Każdy tytuł różni się nieco od siebie, wprowadzając nowe elementy rozgrywki oraz angażujące zadania do wykonania.

Zabawy z symulacją: Przeżycia niemożliwe do osiągnięcia w rzeczywistości

Gry symulacyjne doskonale radzą sobie z odtworzeniem realistycznych sytuacji, a jednocześnie oferują zabawy, które w prawdziwym świecie nie być może nie są osiągalne. Symulator "Kerbal Space Program" pozwala na stworzenie własnej agencji kosmicznej i wyprawienie ekspedycji na Księżyc, a "Euro Truck Simulator" prowadzenie potężnych ciężarówek przez całą Europę.

Gry online: Wyzwania, emocje i społeczność graczy

Gry symulacyjne mają wyjątkowo silną społeczność graczy, którzy chętnie wspólnie odkrywają i dzielą się wiedzą na temat tajników danej gry. Symulatory zwykle promują zdrową rywalizację między graczami, ale także uczą odpowiedzialności, strategii i planowania. Oczywiście, jak każde gry online, dają też spore pokłady emocji oraz zabawy na każdym etapie grania.

Podsumowanie

Na świecie gier symulacyjnych nie brakuje wyboru, a różnorodność oferowanych przez nie doświadczeń sprawia, że każdy gracz, niezależnie od upodobań i doświadczenia, znajdzie coś dla siebie. Gry tego rodzaju pozwalają na wyżycie snów, odbycie podróży, przejęcie kontroli nad wymarzonym życiem - możliwości są niemal nieograniczone. Teraz, gdy znasz już najciekawsze i najpopularniejsze tytuły gier symulacyjnych, wszystko, co musisz zrobić, to wziąć się za grę i pozwolić sobie na chwilę, którą da Ci symulacja.