Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Bloodstained Ritual of the Night

Data edycji: 27-06-2022, 13:29
Powód: Updated to version 1.31 (02.06.2022)

Bloodstained Ritual of the Night
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 czerwiec 2019
 • Gatunek gry:
  Akcji, fantasy, platformówki, elementy RPG, metroidvania, na 2 osoby, crowdfunding, indie, 2.5D, kooperacja, przygodowe gry akcji, podzielony/wspólny ekran
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, Japanese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  8.41GB

Bloodstained Ritual of the Night to przygodowa gra akcji, która z pewnością usatysfakcjonuje miłośników upiornego klimatu. Jest to produkcja rodem z horroru, która dostarczy nieprzeciętnych emocji i odczuć. Na uwagę zasługuje fakt, że w grze panuje gotycka atmosfera. Dodaje to grozy i wyjątkowego charakteru. Twórcy zadbali o to, aby produkcja nie była monotonna i nudna. Czeka tutaj na nas wiele urozmaiceń.


W skórze sieroty

Chcesz dowiedzieć się, co czuje młoda sierota? Pobierz Bloodstained Ritual of the Night i wciel się w skórę dziewczyny o imieniu Miriam. Została ona dotknięta straszną klątwą, Jej skóra w dużej części to kryształ. Nasza bohaterka zapadła w dziesięcioletnią śpiączkę. Poznajemy ją w momencie, gdy dochodzi do wybudzenia.


Miram budzi się w przeklętym zamku. Jego władcą jest jej były przyjaciel, który zamienił się w prawdziwego potwora. Wszystko na skutek wyżej wspomnianej klątwy - dotknęła ona również mężczyznę. Dziewczyna postanawia odnaleźć właściciela zamku, co nie będzie proste oraz przyjemne. Z każdej strony czekają na nas niebezpieczeństwa. Z tego względu musimy wykazać się wielką ostrożnością.


Darmowe gry stawiają na eksplorację terenu. W tym przypadku musimy przemierzać nawiedzony zamek, który jest przepełniony śmiercionośnymi pułapkami. Na uwagę zasługuje fakt, że ma on otwartą strukturę. Daje nam to pełną swobodę podczas penetrowania nowych zakamarków. To od nas zależy, jak potoczą się losy Miriam.


Rozwój nowych umiejętności

Eksploracja świata to nie wszystko. Podczas rozgrywki musimy zwrócić szczególną uwagę na otaczające nas przedmioty. Ważne jest to, aby kolekcjonować rzeczy, które pomogą nam się rozwijać. Miram z czasem zyska nowe umiejętności. Może ona również szlifować rzemiosło. wszystko to jest niezbędne do tego, aby odblokować kolejne poziomy rozgrywki.


Na specjalną uwagę zasługuje unikatowa oprawa graficzna oraz muzyczna. Twórcy zadbali o to, aby podtrzymać upiorny klimat. Zamek, który przemierzamy jest wyjątkowo mroczny. Każdy ruch wymaga ogromnej odwagi. Pamiętajmy, że nigdy nie wiemy, gdzie czai się zagrożenie. Musimy wykazać się sprytem, a także przebiegłością. W wielu momentach ważne jest to, aby przejść niezauważonym niczym duch.


Naszym głównym celem jest spotkanie z władcą ciemności. Jego odnalezienie wcale nie będzie łatwe. Jest ono jednak niezbędne do tego, aby odwrócić klątwę. Do wyboru mamy zarówno tryb jednoosobowy (single player), jak i wieloosobowy (multi player). Wybór zależy wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bloodstained Ritual of the Night (2019), 8.41GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.31 (02.06.2022). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Bloodstained Ritual of the Night Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / 3 GB Radeon R9 280X
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon R9 290
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.