= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Steel Division 2 Total Conflict Edition

Data edycji: 10-10-2020, 20:06
Powód: + update 34883-42262 (08.10.2020)

Steel Division 2 Total Conflict Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  20 czerwiec 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, II wojna światowa, RTS, turowe, strategiczne wojenne, historyczne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Russian, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Steel Division 2 to druga odsłona niezwykle popularnej gry strategicznej czasu rzeczywistego. To prawdziwa gratka dla osób, które cenią sobie interesującą fabułę oraz wciągającą rozgrywkę. Akcja toczy się podczas II wojny światowej. Z pewnością usatysfakcjonuje to miłośników wojennych klimatów. Twórcy rzucają nas tym razem na wschodni front. Czeka tutaj na nas wiele niebezpieczeństw, z którymi musimy się uporać.

Walki w Normandii

Chcesz przenieść się do roku 1944? Pobierz Steel Division 2 i weź udział w walkach w Normandii. Toczone bitwy wymagają sporej zręczności oraz zaangażowania. Naszym celem jest zwycięstwo, jednak jego zdobycie nie będzie tak proste, jak mogłoby się wydawać. Naprzeciw nas stanie godny przeciwnik, który sterowany jest przez zaawansowane mechanizmy sztucznej inteligencji.

Dostępny jest zarówno tryb jednoosobowy, jak i wieloosobowy, więc wszystko zależy od naszych osobistych preferencji. Darmowe gry zapewniają kilkaset godzin wspaniałej rozrywki. Opisywana produkcja wymaga od nas strategicznego myślenia. Musimy obmyślić taktykę, która pozwoli nam osiągnąć zamierzone cele. W tym przypadku to my kształtujemy historię.

Na specjalną uwagę zasługuje wyjątkowy realizm oferowanej gry. Twórcy zadbali o idealne odwzorowanie detali. To doskonała opcja dla tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Trzeba również pochwalić oprawę graficzną, która bazuje na innowacyjnych technologiach. Dzięki temu każdy ruch kierowanej przez nas postaci jest naturalny, a także zgodny z rzeczywistością.

Brutalne starcia z przeciwnikami

Podczas rozgrywki poruszamy się po obszernych planszach. Nasze położenie ma duży wpływ na przebieg walk. Na specjalną uwagę zasługuje ogromna liczba dostępnej broni. W dużej mierze to właśnie ona zapewnia nam sukces na froncie. Warto jednak wspomnieć, że musimy dbać o zaopatrzenie. Bez niego pojedynek będzie niemożliwy.

Walki wymagają od nas czujności oraz intuicji. Z każdej strony czeka na nas zagrożenie. Ważne jest to, aby elastycznie dopasować się do sytuacji. Nie możemy przewidzieć każdego ruchu naszego przeciwnika. Z tego powodu obrana taktyka może wymagać zmiany w najmniej spodziewanym momencie.

Walki wojenne wymagają również sprytu. Powinniśmy starać się przechytrzyć oraz zmylić wroga. W ten sposób zwiększymy swoje szansę na objęcie przewagi. Istnieje możliwość zabawy w grupie. Tryb wieloosobowy to dawka potężnych emocji. Musimy również wykazać się umiejętnością współpracy. Za wynik bitwy odpowiada kilka osób, a ich działania muszą być spójne.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Steel Division 2 Total Conflict Edition (2019), 40.88GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 34883 (23.04.2020). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Steel Division 2 Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

Dodatki DLC: The Fate of Finland, Death on the Vistula, Back To War Pack, Reinforcement Pack #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8, Commander Deluxe Pack, History Pass, Preorder Pack.

+ update 34883-42262 (08.10.2020) & crack (by Codex), 3646MB


New DLC: Black Sunday, Tribute to D-Day Pack, Reinforcement Pack #9.


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download mega.nz

 Download megaup.net

 Download ddownload.com





crack Steel Division 2 ściągnij grętorrent Steel Division 2 pobierz za darmopełna wersja Steel Division II do pobraniagra pc Steel Division 2 elamigos


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz / AMD Athlon 200GE 3.2 GHz
Grafika: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5570
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 31 GB HDD
System: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i3-8100 3.6 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
Grafika: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 31 GB HDD
System: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.