= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


My Time At Portia

Data edycji: 31-07-2020, 16:40
Powód: Updated to version 2.0.141082 (29.07.2020)

My Time At Portia
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  15 styczeń 2019
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, science fiction, postapokalipsa, sandbox, rolnicze, crafting
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Turkish, Portuguese-Brazil, Korean, Japanese, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Vietnamese
 • Dubbing/Audio:
  English, Chinese Simplified
 • Crack:
  syahmixp/SSE

Fabuła


Jeżeli wizja post-apokaliptycznego świata może być radosna, to właśnie dzięki tej grze. Pozytywny nastrój mimo ewidentnej tragedii został wprowadzony do gry po mistrzowsku, a budowa nowego świata maksymalnie wciąga na wiele satysfakcjonujących godzin.

Pozytywna, kolorowa grafika ukazuje świat, który już dawno pokonał żałobę po zniszczonym poprzednim świecie i teraz chce się już tylko podnieść budując nowy świat i nowe społeczeństwo. Pobierz grę My Time at Portia Download i zacznij budowę razem z bohaterami.

Przeszukując ruiny zniszczonego świata pozyskasz surowce potrzebne do budowy nowego miejsca, w którym będzie można żyć i funkcjonować na nowo, będąc pełnym pozytywnego myślenia i energii. Pozyskiwane surowce można magazynować i przeznaczać na późniejsze przedsięwzięcia.

Zasady gry


Gra daje dużo dowolności w podejmowaniu decyzji dotyczących aktywności i wybieranych zleceń. Na początku otrzymujemy skromny zestaw dla początkującego, którego warsztat pozwoli nam na tworzenie podstawowych narzędzi i przedmiotów potrzebnych do późniejszych etapów gry.

Wraz z mijającym czasem nasze imperium powoli zaczyna się rozrastać, zyski, ale i potrzeby wzrastają. Zagrożenia w postaci potworów zmuszają do ostrożności, a możliwości nawiązywania interakcji z innymi graczami stwarzają interesujące możliwości.

Małżeństwo, czy tylko przyjaźń? A może zupełna obojętność? Wszystko zależy od intencji i planu jaki posiadamy na przyszłość, którą można urozmaicić sobie wędkowaniem czy chociażby bitwą na śnieżki.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

My Time At Portia (2019), 3.34GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by syahmixp/SSE). 

Updated to version 2.0.141082 (29.07.2020). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

My Time At Portia Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download mega.nz

 Download ddownload.com

Lista dodatków DLC: Player Attire Package, NPC Attire Package, Bikini, Kickstarter Reward 1, Kickstarter Reward 2, Kickstarter Reward 3, Kickstarter Reward 4, Kickstarter Reward 5 Pet.
crack My Time At Portia pobierz za darmotorrent My Time At Portia ściągnijpełna wersja gry My Time At Portia do pobraniaPC My Time At Portia Download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3
Grafika: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i7
Grafika: 2 GB GeForce GTX 960
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System: Windows 10 64-bit


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.