Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Phoenix Point Ultra Edition

Data edycji: 20-04-2022, 13:42
Powód: + update 1.14.2 - 1.14.3 (19.04.2022)

Phoenix Point Ultra Edition
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  3 grudzień 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, science fiction, turowe, taktyczne, crowdfunding, indie, Epic Store exclusive
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  13.46GB

Phoenix Point na PC to gra strategiczna osadzona w unikalnej scenerii sci-fi. Została ona opracowana przez amerykańskie studio Snapshot Games, założone w 2013 roku. Studio to znane jest z dobrze przyjętej turowej gry strategicznej fantasy Chaos Reborn, sfinansowanej na Kickstarterze. Nad procesem produkcji obu gier czuwał Julian Gollop, współtwórca takich klasycznych tytułów jak Laser Squad, Rebelstar Raides, a przede wszystkim oryginalnej gry UFO: Enemy Unknown, pierwszej z serii X-COM, przywróconej przez Firaxis w 2012 roku.

Fabuła

Historia rozgrywa się w 2046 roku. Kilkadziesiąt lat wcześniej grupa naukowców prowadzących badania na Antarktydzie znajduje w jednej z próbek lodu tajemniczy, starożytny wirus obcych. Wirus wkrótce wymyka się spod kontroli i atakuje wszystkie formy życia na swojej drodze. Ludzkość okazała się bezradna wobec globalnej pandemii i szybko została zdziesiątkowana. Ludzie i zwierzęta zostali wkrótce zamienieni w przerażające mutanty, czające się we mgle skrywającej większość powierzchni Ziemi. Ci, którzy przeżyli, schronili się w odosobnionych enklawach, codziennie walcząc z nieustannie zmieniającymi się i adaptującymi przeciwnikami. Inspiracją dla twórców gry były dzieła H.P. Lovecrafta oraz horrory takich reżyserów jak David Cronenberg. Phoenix Point posiada wiele zakończeń, które zależą od Twoich decyzji podczas kampanii.

Mechanika

Phoenix Point w dużej mierze bazuje na oryginalnej grze X-COM oraz jej unowocześnionych wersjach (XCOM: Enemy Unknown i XCOM 2). Nie oznacza to jednak, że twórcy wykorzystali tę samą mechanikę. Stajesz na czele jednego z bastionów ludzkości (tytułowego Phoenix Point), dbając o jego rozwój, bezpieczeństwo i zasoby, a także prowadząc działania militarne. Podobnie jak w XCOM, korzystasz także z mapy świata, by wyszukiwać inne ludzkie osady i wykonywać otrzymane tam misje. Należy również szukać ukrytych lokacji, w których można zdobyć surowce niezbędne do ulepszenia bazy i wyposażenia. Podczas kontaktu z innymi frakcjami może okazać się, że nie wszystkie są przyjaźnie nastawione. Niektóre z nich czczą potworności dotknięte wirusem, inne zaś dążą do współistnienia z mutantami lub ich całkowitej eksterminacji. W zależności od stosunków z tymi frakcjami, będziesz mógł korzystać z ich unikalnych technologii i broni. Polityczne i ekonomiczne aspekty gry są znacznie ważniejsze niż w XCOM, przypominając niekiedy tytuły Paradoxu.

Większość czasu podczas gry spędzasz na walkach w grach turowych, w których dowodzisz swoją indywidualną drużyną. W zasadzie wszystkie lokacje do walki są generowane proceduralnie. Dodatkowo, gra posiada zniszczalne środowisko, oferujące nowe możliwości taktyczne. Mapy są w większości ukryte przez mgłę stworzoną przez wirusa, działającą jako osłona dla twoich wrogów. Podobnie jak lokacje, również wrogowie są generowani proceduralnie przez silnik gry. Co ciekawe, mutanty dostosowują się do Twojego stylu gry. Jeśli używasz głównie broni snajperskiej, w następnej misji potwory będą ewoluować i będą w stanie odpierać twoje ataki. Możesz, podobnie jak w serii Fallout, celować w konkretne części ciała przeciwników, co jest niezwykle ważne podczas walki z największymi bestiami rodem z Lovecrafta.

Aspekty techniczne

Phoenix Point na PC wykorzystuje oryginalny silnik gry i charakteryzuje się ładnie wyglądającą oprawą wizualną, wykorzystującą wiele nowoczesnych sztuczek i efektów.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Phoenix Point Ultra Edition (2019), 13.46GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.14.2 (11.03.2022). 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Phoenix Point Ultra Edition Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1.14.2 - 1.14.3 (19.04.2022) & crack (by Codex), 15MBAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


DLC: Kaos Engines, Corrupted Horizons, Festering Skies, Legacy of the Ancients, Blood and Titanium, Living Weapons Pack, Expansion Pass, Deluxe Bonus Content (Soundtrack, Artbook).


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X3
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz / AMD FX 3.2 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon R9 390X
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. xd1234xd
  Użytkownik
  29 Czerwiec 2021 18:52
  0
  0

  Phoenix Point Ultra Edition 

  Update to version 1.11.1(10.06.21)

  1. ElAmigos
   Uploader
   29 Czerwiec 2021 21:42
   194
   0

   Z tego co widzę ElAmigos jeszcze nie wydał takiej aktualizacji. Prawdopodobnie pojawi się na dniach.

  2. xd1234xd
   Użytkownik
   2 Lipiec 2021 17:32
   0
   0

   Pisałem do niego. Nie zamierza tego robić((

Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]