Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning

Data edycji: 27-12-2021, 12:38
Powód: Updated to version 13779 (14.12.2021)

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  8 wrzesień 2020
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, fantasy, reedycje/remastery/remaki, RPG akcji, Find Your Next Game
 • Producent:
  Kaiko Games, Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Japanese, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German
 • Crack:
  Codex

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to remaster gry RPG akcji w konwencji TPP, osadzonej w świecie fantasy wykreowanym przez pisarza R.A. Salvatore'a (twórcę mrocznego elfa Drizzta Do'Urdena, znanego fanom świata Forgotten Realms). Oryginał z 2012 roku został opracowany pod egidą koncernu Electronic Arts przez dwa nieistniejące już zespoły deweloperskie: 38 Studios oraz Big Huge Games. Wśród współtwórców znalazły się takie nazwiska, jak Ken Rolston (główny projektant, znany z The Elder Scrolls III: Morrowind i The Elder Scrolls IV: Oblivion) oraz Todd McFarlane (odpowiedzialny za warstwę artystyczną, kojarzony głównie jako twórca komiksowej postaci Spawna). Po przejęciu praw do marki przez THQ Nordic we wrześniu 2018 roku, prace nad odświeżoną wersją Kingdoms of Amalur: Reckoning zlecono niewielkiemu studiu Kaiko Games, które współpracowało przy portowaniu takich produkcji jak Darksiders: Warmastered Edition, Darksiders II: Deathinitive Edition oraz Legend of Kay: Anniversary Edition.

Fabuła

Akcja gry toczy się w krainie fantasy - Amalur, podzielonej na kilka regionów. Historia rozpoczyna się od śmierci głównego bohatera, który następnie zostaje wskrzeszony za pomocą Studni Dusz. W Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning mamy do czynienia z klasyczną historią "od zera do bohatera" i ratowania świata przed złem. Mimo możliwości podejmowania decyzji w dialogach wzorowanych na serii Mass Effect, historia przedstawiona w grze jest przede wszystkim liniowa.

Mechanika

Przygodę rozpoczynamy od stworzenia bohatera w dość rozbudowanym kreatorze, który pozwala wybrać jedną z czterech dostępnych ras (Almain, Dokkalfar, Ljosalfar i Varani) oraz modyfikować poszczególne części ciała. Na początku rozgrywki nie wybieramy klasy, ale w miarę postępów w grze możemy rozwijać swoją postać w trzech drzewkach umiejętności odpowiadających klasycznym archetypom: wojownika, łotrzyka i maga. Wśród dostępnych zdolności, których łącznie jest ponad 60, znajdują się zarówno umiejętności bojowe (walka wręcz, finezja i czary), jak i rzemieślnicze oraz społeczne (np. alchemia, kowalstwo czy perswazja).

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning oddaje graczy w objęcia dość otwartego i dużego świata, wypełnionego różnorodnymi historiami stworzonymi w głowie R.A. Salvatore'a. Oprócz głównego wątku fabularnego, gra oferuje liczne zadania poboczne, w tym dla gildii rozsianych po różnych regionach Amaluru, niczym w serii The Elder Scrolls. Za wykonanie misji otrzymujemy punkty doświadczenia i zdobywamy reputację wśród różnych frakcji.

Główny nacisk w Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning położono jednak na walkę, która jest dynamiczna i dość zręcznościowa, z Quick Time Events, co sprawia, że grze często bliżej do gatunku hack'n'slash/slasher niż RPG. O zwycięstwie w bitwach decydują więc nie tylko umiejętności zdobywane wraz z rozwojem postaci, ale także zdolności gracza i odpowiednie wykorzystanie przedmiotów (np. (bomb) czy zaklęć.

Pod względem mechaniki rozgrywki remaster również wniósł do gry kilka usprawnień.

Tryby gry

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning jest grą przeznaczoną dla pojedynczego gracza. Zawiera również wszystkie DLC, w tym dwa rozszerzenia fabularne: The Legend of Dead Kel oraz Teeth of Naros.

Aspekty techniczne

Jak przystało na remaster, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning poprawia oprawę graficzną oryginału, której styl nawiązuje nieco do serii Fable, Divinity II: Ego Draconis oraz gier z uniwersum Forgotten Realms. Poprawie uległa rozdzielczość i jakość tekstur, a konsole ósmej generacji zapewniają większą płynność niż PlayStation 3 i Xbox 360.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (2020), 36.10GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 13779 (14.12.2021); 

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Fatesworn, Soundtrack (mp3).


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 2.5 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 40 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Quad Core 3.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 40 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.