Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Red Dead Redemption 2

PL

Data edycji: 6-05-2024, 19:13
Powód: + update 1311.23 - 1491.50 (19.04.2024) V3

Red Dead Redemption 2
 • 80
33
 • Data premiery:
  5 listopad 2019
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, TPP, sandbox, western, FPS, multiplayer, TPS, kooperacja, strzelanki, przygodowe gry akcji, XIX wiek
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Polish, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Empress/MrGoldberg
 • Rozmiar gry:
  103.09GB

Red Dead Redemption 2 (RDR2) to jeden z najbardziej imponujących graficznie tytułów na PS4 i Xbox One. To także jedna z najlepszych gier akcji tej generacji. Rok po debiucie na konsolach, Rockstar Games przenosi ten hit na PC. Po początkowych problemach technicznych w momencie premiery, RDR2 działa teraz (w większości) zgodnie z założeniami. Podobnie jak w przypadku konsolowych odpowiedników, RDR2 jest tytułem, który trzeba mieć i prawdopodobnie jest to najlepsza, najbardziej autentyczna epopeja z otwartym światem wydana przez Rockstar Games.

RDR2 jest prequelem Red Dead Redemption. Podobnie jak tamten tytuł, RDR2 to opowieść o śmierci Starego Zachodu. Gracz wciela się w Arthura Morgana, człowieka należącego do grupy banitów zwanej Gangiem Vanderlinde. Po spędzeniu większości życia w gangu, Arthur jest rozczarowany stylem życia banity. Mimo to, Arthur nie widzi siebie w niczym innym, jak tylko w kradzieży i zabijaniu.

Choć każdy członek gangu Vanderlinde jest w pełni zrealizowany, Morgan jest najbardziej ludzką postacią, jaka kiedykolwiek pojawiła się w grze Rockstar. Staniesz się częścią tego moralnie szarego człowieka, dzieląc jego triumfy i tragedie.

Pewnego razu na Zachodzie

Podejmujesz się wielu misji głównego wątku fabularnego, których ukończenie może zająć nawet 60 godzin. To wszystko przed epilogiem, który może wydłużyć narrację o kolejne 10-15 godzin. Misje obejmują napad na jadący pociąg, uspokajanie zbiegłego konia, angażowanie się w intensywne walki ogniowe czy upijanie się z towarzyszami. Misje główne są bardzo zabawne i zawsze unikalne.

Na mapie roi się od misji pobocznych, które są równie wciągające, co misje główne. Niektóre z nich pojawiają się w stałych miejscach, inne zaś losowo. Losowe misje poboczne prawie zawsze pojawiają się wzdłuż dróg. Zadania te są równie zróżnicowane jak misje główne i obejmują takie zadania jak powstrzymanie porywaczy lub pomoc człowiekowi cierpiącemu na ukąszenie węża. Misje poboczne są warte sprawdzenia, ponieważ czasami oferują więcej emocji niż misje główne.

Oprócz dwóch wyżej wymienionych rodzajów misji, możesz brać udział w wielu rodzajach aktywności pozaszkolnych. Możesz łowić ryby, polować na rzadkie zwierzęta, grać w blackjacka, pić i wiele innych. Te zajęcia to świetny sposób na zdobycie gotówki i wzmocnienie naturalnych cech Arthura, takich jak wytrzymałość i kondycja. Pieniądze są szczególnie ważne, abyś zawsze miał przy sobie zapas naboi, lekarstw i innego prowiantu. Wszystkie misje i zadania, niezależnie od tego, czy są ekscytujące, czy przyziemne, wciągają Cię jeszcze głębiej w niesamowicie szczegółowe ujęcie mitu Starego Zachodu przez Rockstar.

Dziki, dziki zachód

Kiedy nie strzelasz do wrogów lub nie zajmujesz się końmi, RDR2 może być spokojnym, cichym doświadczeniem. Cywilizacja jest rzadka, więc spędzisz długie odcinki czasu samotnie na pustkowiu. Mimo to, do strzelaniny może dojść w każdej chwili. Mechanika strzelania i osłony w RDR2 działa identycznie, jak w Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto V. Chowasz się za obiektami naturalnymi i sztucznymi, a następnie strzelasz do przeciwników z (względnego) bezpieczeństwa. Broń automatycznie namierza przeciwników, więc łatwo jest strzelać w głowę, przesuwając celownik nieco powyżej klatki piersiowej. Oprócz pistoletów i karabinów kalibru .45, przeciwników można pozbywać się rzucając dynamitem i koktajlami Mołotowa.

Mechanika lock-on działa świetnie przez większość czasu, więc łatwo jest rozwalać całe fale wrogów bez większego wysiłku. Jednak nie jest tak samo, gdy jesteś na koniu. Ruchomy, zmieniający się teren sprawia, że oddanie celnego strzału jest trudne. Choć możesz wejść w opcje i wyłączyć automatyczną blokadę, widać wyraźnie, że gra została zaprojektowana z myślą o blokadzie. Swobodne celowanie wydaje się zbyt luźne i nieprecyzyjne.

Animacje w Red Dead Redemption 2 są płynne i realistyczne. Niestety, ten realizm może czasem wpływać na rozgrywkę. Arthur sprawia wrażenie "ciężkiego" dzięki swoim powolnym, przemyślanym animacjom. Niemal niemożliwe jest anulowanie jednej akcji i przejście do drugiej. Jeśli Arthur otwiera szufladę, będziesz musiał poczekać, aż zakończy cykl animacji, zanim będziesz mógł go przesunąć. W rezultacie nie możesz zabijać wrogów w krótkich odstępach czasu, chyba że użyjesz spowalniającej czas umiejętności Martwe oko, która pomaga w ustawianiu strzałów. Dead Eye jest zasilany przez uzupełniający się licznik, więc nie możesz po prostu spamować tym przypominającym bullet time ruchem, aby odnieść zwycięstwo.

The Big Country

Poza ulepszoną grafiką, jednym z największych atutów PC jest fakt, że Red Dead Online (RDO) jest dostępne od razu po uruchomieniu gry. Historia RDO dotyczy wdowy, która wyciąga stworzoną przez gracza postać z więzienia, aby ta mogła zabić morderców jej męża. Ta historia służy jako wprowadzenie do RDO, ale jeśli przeszedłeś już kampanię dla jednego gracza, będziesz odpowiednio przygotowany do RDO.

Red Dead Online korzysta z tego samego otwartego świata, co gra dla jednego gracza. W związku z tym bierzesz udział w wielu tych samych zadaniach. Największą zaletą jest to, że można to robić z innymi. Istnieje wiele trybów dostosowanych do graczy rywalizujących, takich jak RDO wersje free-for-all i deathmatch drużynowy. Misje kooperacyjne to mini-historie dostosowane do grupy czterech osób. Free Roam pozwala ci robić co tylko zechcesz, czy to pijąc w barze, rabując banki, czy zbierając rzadkie zioła w lesie. Pamiętaj tylko, że inni gracze mogą i będą do ciebie strzelać. Jeśli podobał ci się chaos panujący w Grand Theft Auto Online, w Red Dead Online poczujesz się jak w domu.

Dobre, złe i brzydkie

Red Dead Redemption 2 to gra imponująca pod względem graficznym na konsolach, a edycja pecetowa jest równie wymagająca. Upewnij się, że twój system spełnia zalecane specyfikacje. Grafika Starego Zachodu wygląda spektakularnie dzięki imponującym odległościom rysowania, wyższej jakości globalnej iluminacji, okluzji otoczenia i wyższej rozdzielczości. Nowo dodany tryb fotograficzny pozwoli Ci uchwycić piękno RDR2.

Aby zagrać w RDR2, potrzebujesz gamingowego komputera stacjonarnego lub laptopa do gier, który posiada przynajmniej procesor AMD FX-6300 lub Intel Core i5-2500K, kartę graficzną AMD Radeon R9 280 lub Nvidia GeForce GTX 770, 8 GB pamięci RAM, 150 GB pamięci masowej oraz system operacyjny Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1).

Kiedy RDR2 po raz pierwszy pojawił się na PC, wiele osób miało problemy z uruchomieniem go w ustawieniach maksymalnych. Nawet ci, którzy posiadają kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 2080 Ti za 1200 dolarów, nie mogli w pełni wykorzystać możliwości gry. Rockstar Games złagodziło niektóre z tych problemów poprzez aktualizacje oprogramowania, ale nawet mój komputer, wyposażony w procesor Intel i7 4790 i kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1080, nie jest w stanie poprawnie uruchomić RDR2 na ustawieniach Ultra. Na moim komputerze PC, RDR2 działa z częstotliwością odświeżania oscylującą pomiędzy 45-55 klatkami na sekundę w otwartym świecie i 50-60 klatkami na sekundę w pomieszczeniach (w rozdzielczości 1080p). Nie jestem pewien, czy jest to kwestia optymalizacji, czy też RDR2 to nowy Crysis. To jedyna gra na PC jaką posiadam, której nie mogę w pełni podkręcić bez negatywnego wpływu grafiki na rozgrywkę.

RDR2 ma mnóstwo ustawień. Możesz ustawić rozdzielczość dla różnych typów monitorów (widescreen, ultrawide i doublewide), dostosować mapowanie klawiszy i wyłączyć HUD. Istnieje ponad 40 indywidualnych ustawień jakości grafiki, w tym jakość tekstur, filtrowanie anizotropowe, jakość globalnego oświetlenia, jakość cieni i jakość odbić. Biorąc pod uwagę ilość różnych opcji graficznych, masz pole do eksperymentów i znalezienia ustawień, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojego sprzętu. Aby zagrać w RDR2, musisz posiadać konto Rockstar Games Social Club, czyli usługę DRM firmy Rockstar Games. To irytujące, że musisz się na nią zapisywać, bo wiele innych usług DRM działa niewidocznie w tle, bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

Prawdziwy grit

Choć nie obyło się bez pewnych problemów z wydajnością, Red Dead Redemption 2 zachwyca na PC. Niesamowita historia, piękna grafika, mnogość opcjonalnych zadań i stale aktualizowany tryb sieciowy mogą sprawić, że gra wciągnie cię na długie lata. RDR2 wspaniale symuluje mitologię Starego Zachodu, co czyni ją jedną z najlepszych gier akcji, jakie można znaleźć na PC. Niewielu graczy będzie jednak w stanie docenić ją na ustawieniach maksymalnych, a pięknie animowane postacie mogą czasem utrudniać rozgrywkę.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Red Dead Redemption 2 (2019), 103.09GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Empress/MrGoldberg). 

Updated to version 1311.23 (28.09.2020).

Installation time with 4 threads CPU and normal HDD - 15 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Red Dead Redemption 2 Pobierz za darmo

Red Dead Redemption II / RDR2


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1311.23 - 1491.50 (19.04.2024) V3 & crack (by Razor1911), 5.80GB

Update will work on any game version from 1311.23 and above.


ElAmigos Best games Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 150 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit
Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480
Pamięć: 12 GB RAM
Miejsce na dysku: 150 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. masno
   AktywnyU
  26 Grudzień 2023 21:44
  2
  0

  Antywirus blokuje plik dll dlatego update po zainstalowaniu nie działa 


  1. Thor
   Administrator
   28 Grudzień 2023 11:40
   392
   0

   Należy dodać wyjątek i wtedy instalacja przebiegnie pomyślnie.

 2. K3nttys
    Użytkownik
  24 Listopad 2023 14:53
  1
  0

  czy mógłby ktoś dać instrukcje do zainsatolawania 


 3. Aymen
   AktywnyU
  11 Listopad 2023 16:04
  32
  0

  Wy też macie problem, że z nową aktualizacją nie działa wam tryb skupienia? Np jadąc na koniu nie działa prawdiłowo ten tryb


 4. dupa_jasiu
   AktywnyU
  22 Lipiec 2023 22:02
  1
  0

  1) z torrenta jest wersja 1311.23 a nie 1436.28 prawda?

  2) jak poprawnie zaktualizować grę? update sam znajduje ścieżkę gdzie jest zainstalowana gra ale przy nadpisywaniu plików wywala błąd. Zainstalowany update do innego folderu psuje grę która już się nie uruchamia.

  czekam na pomoc kogoś kto ma pojęcie :)

  1. andrzejc1969
   22 Lipiec 2023 22:37
   290
   0

   no jak? jak pobierasz nowy torrent to grę w całości po aktualizacji , przy starszej wersji aktualizacja powinna znaleźć ścieżkę ale nie zawsze(kiedyś do innej wskazałeś gdzieś indziej) wskaż plik lub po prostu pobierz na nowo przy zachowaniu save i ustawień , i jak może psuć z innego folderu / sprawdź wersje gry bo może aktualizacja była wcale nie potrzebna po prostu nadpisać sie nie dała

  2. Thor
   Administrator
   23 Lipiec 2023 10:04
   392
   0

   Główna wersja gry to 1311.23 czyli tak jak pisze  


   Jaki dokładnie błąd się pojawia podczas aktualizacji do wersji 1436.28? Gdy wygooglujesz nazwę błędu z pewnością znajdziesz wiele rozwiązań, lub podaj tutaj, a spróbujemy Ci pomóc. 

 5. Aymen
   AktywnyU
  19 Grudzień 2022 20:53
  32
  0

  I co z tą Fifą 23? Nikt nie ma działających linków?

  1. Thor
   Administrator
   20 Grudzień 2022 07:42
   392
   0

   Nie o to chodzi. Gra nie została złamana/zcrackowana, a więc nie ma działającej wersji.

 6. Aymen
   AktywnyU
  24 Listopad 2021 14:34
  32
  1

  A ja się pytam po co są dane takie gry jak FIFA 22, BF 2042 i Far Cry 6 skoro nie ma do nich linków?

  1. ElAmigos
   Uploader
   24 Listopad 2021 20:21
   192
   0

   A no np. po to aby później dużo szybciej dodać linki do gry na stronę.

   1. Aymen
     AktywnyU
    25 Listopad 2021 13:55
    32
    0

    A to nikt nie posiada linków do którejś z tych gier?

   2. ElAmigos
    Uploader
    29 Listopad 2021 09:35
    192
    0

    Nie ma działających wersji. Trzeba czekać na cracka.

 7. grnn
   AktywnyU
  8 Listopad 2021 02:29
  3
  0

  zainstalowalem crashfixa v2 i dalej mnie wywala :/ 

  w czym moze byc problem?

  1. montexdx
   ViP
   10 Listopad 2021 06:30
   84
   0

   Wyłącz MSI Afterburner przed uruchomieniem.
   Usuń przez DDU obecne stery od grafiki.
   Pobierz i zainstaluj na świeżo najnowsze sterowniki od karty graficznej.
   Upewnij się, że Twój komputer spełnia minimalne wymagania do tego tytułu.
   Zapomnij o rozgrywce na integrze w laptopie.

   1. grnn
     AktywnyU
    13 Listopad 2021 00:16
    3
    0

    Zrobiłem to co mi doradziłeś, ale nadal crashuje. Sprzęt spokojnie da radę. Nie gram na integrze tylko na GeForce 1660Ti.

   2. rat74
    Premium
    13 Listopad 2021 11:56
    20
    0

    Niektóre gry czasem sprawiają problemy gdy są zainstalowane na dysku C. Antywirus tez może stwarzać problem.

    U mnie działa.

 8. kasspian09
   AktywnyU
  6 Listopad 2021 18:12
  2
  0

  Czy jest szansa na aktualizacje pobierania z dysku google? do części nie ma niestety dostępu

 9. Paweł
  Gość
  10 Grudzień 2020 15:35
  0
  0
  Ok. Dzięki za info ;)
 10. Paweł
  Gość
  10 Grudzień 2020 13:09
  0
  1
  Witam. Czy Cyberpunk 2077 będzie kiedyś dostepny dla użytkownika bez konta premium?
  1. ElAmigos
   Uploader
   10 Grudzień 2020 13:13
   192
   1
   Tak za tydzień będzie dostępny dla Wszystkich.
 11. yoji221
   AktywnyU
  9 Listopad 2020 20:10
  7
  0
  Świetna gra, wszystko działa jak należy, tylko miałem kłopot z instalacją bez wyłączenia antywirusa - polecam to zrobić przed instalacją, żeby później się nie martwić ;).
  1. ElAmigos
   Uploader
   10 Listopad 2020 18:01
   192
   0
   Dokładnie tak jak napisałeś, albo dodać wyjątek na cały folder gdzie jest instalowana gra. Link jak to zrobić.
 12. ElAmigo
  Gość
  7 Listopad 2020 21:33
  0
  1
  Cytat: maciek stani
  100gb? What
  Welcome to 2020 grandpa
 13. maciek stani
   AktywnyU
  27 Październik 2020 15:26
  2
  0
  100gb? What