Space Crew

Data edycji: 6-01-2023, 13:12
Powód: Updated to version 15221 (21.10.2021)

Space Crew
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  15 październik 2020
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, science fiction, symulator kosmiczny, elementy RPG, elementy zręcznościowe, indie, statki kosmiczne, elementy symulacyjne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.34GB

Space Crew to symulator i gra survivalowa z elementami strategicznymi i przygodowymi, w której zarządzamy załogą statku kosmicznego. Gra jest kontynuacją Bomber Crew, a odpowiedzialne za nią jest studio Runner Duck.

Fabuła

Ziemia, rok 2152. Ludzkość znajduje się na skraju całkowitego wyginięcia, a wszystko przez dziwnych obcych zwanych Phasmids. Zjednoczone Siły Obronne rekrutują członków specjalnej załogi, której zadaniem jest obrona ojczystej planety i jej mieszkańców przed tragicznym losem i to my sterujemy ich poczynaniami. To od nas zależy kto dołączy do naszej drużyny i jak osiągniemy nasz cel.

Mechanika

Space Crew składa się z kampanii fabularnej dla jednego gracza, w której eksplorujemy galaktykę, dbamy o naszą załogę, walczymy z kosmitami i unikamy niebezpieczeństw takich jak asteroidy czy meteoryty. Zanim jednak do tego dojdzie, musimy wybrać członków załogi. Musimy wybrać odpowiednich kandydatów na kapitana, inżyniera czy oficera łączności, spersonalizować ich wygląd i wyposażenie, a także szkolić ich w trakcie gry, aby byli jak najbardziej efektywni na swoich stanowiskach. To samo dotyczy naszego statku, który możemy personalizować za pomocą charakterystycznych malowań, ale także rozbudowywać i ulepszać za pomocą dodatkowych pancerzy, mocniejszych silników i innych elementów. Do niektórych z tych rzeczy uzyskujemy dostęp stopniowo w trakcie gry.

Gdy zarówno statek, jak i załoga są już gotowe, rozpoczynamy znacznie bardziej dynamiczną rozgrywkę, w której wylatujemy w kosmos, wykonując powierzone nam zadania: od zwiadu po odzyskiwanie terytorium planety. Ich ukończenie gwarantuje nam dostęp do specjalnych nagród. Wyprawy pełne są jednak niebezpieczeństw w postaci szkodliwego promieniowania, czarnych dziur i morderczych pól asteroid, nie wspominając już o atakach kosmitów, którzy niejednokrotnie próbują dokonać aborcji na pokładzie naszej maszyny. Starcia są dynamiczne i jednocześnie wymagają strategicznego myślenia, gdzie wykorzystanie umiejętności członków załogi może okazać się kluczowe, by wyjść ze starcia cało. Szczególnie jeśli chodzi o gaszenie pożaru czy naprawę uszkodzonego podzespołu, oczywiście pod warunkiem, że mamy do tego odpowiednie środki. Innymi słowy, nie jest to łatwa sprawa.

Aspekty techniczne

Space Crew kontynuuje to, co znane i lubiane z Bomber Crew, zapewniając nam podobną mechanikę rozgrywki, a także dostosowaną do realiów kosmicznej przygody warstwę wizualną podkreśloną odpowiednią ścieżką dźwiękową.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Space Crew Legendary Edition (2020), 0.34GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 15221 (21.10.2021).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Space Crew Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3-530 3.0 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 GT
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 800 MB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10
Procesor: Intel Core i3-6300 3.8 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 Ti
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 800 MB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.