Watch Dogs Legion

PL
Watch Dogs Legion
 • 80
8
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  29 październik 2020
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, cyberpunk, science fiction, skradanki, sandbox, dystopia, multiplayer, kooperacja, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish (Spain), Spanish (Mexico), Polish, Portuguese (Brazil), Dutch, Russian, Arabic, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish (Spain), Portuguese (Brazil)
 • Crack:
  Empress
 • Rozmiar gry:
  67.30GB

Legion Watch Dogs to gra akcji z otwartym światem, będąca trzecią częścią cyklu zapoczątkowanego w 2014 roku. Gra została opracowana przez wewnętrzne studio firmy Ubisoft, z siedzibą w Toronto.

Fabuła

Akcja Watch Dogs Legion toczy się w niedalekiej przyszłości, jakiś czas po Brexicie (opuszczenie Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię), który miał miejsce w świecie gry 29 marca 2019 roku. Od tamtych wydarzeń kraj (i cały świat) zmienił się diametralnie. Rosnący automatyzm, a także dynamiczny rozwój badań nad sztuczną inteligencją, doprowadził do dramatycznego wzrostu bezrobocia; kryptowaluty zaczynają coraz bardziej wypierać klasyczny pieniądz.

Rząd, który w teorii powinien stać na straży porządku i dbać o dobro swoich obywateli, coraz bardziej ich gnębi. W pewnym momencie w Londynie dochodzi do ataku bombowego, w który zostaje wrobiona dobrze znana fanom cyklu grupa hakerska DedSec. W efekcie Londyn jest kontrolowany przez prywatną organizację wojskową Albion. Masowa inwigilacja i aresztowania są na porządku dziennym. Naszym celem jest odnalezienie odpowiedzialnych za ten atak i oczyszczenie imienia DedSec, która tworzy teraz swoisty ruch oporu.

Gameplay

W Watch Dogs Legion akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gra oddaje nam lekko cyberpunkowe wcielenie Londynu - niebo roi się od dronów, a ulice są nieustannie monitorowane przez tysiące kamer. W grze nie zabrakło charakterystycznych dla tego miasta miejsc, z Trafalgar Square, Big Benem, Tower Bridge i London Eye na czele. Po metropolii możemy poruszać się pieszo (co uatrakcyjnia możliwość umiejętnego, parkowego pokonywania przeszkód terenowych) lub za sterami jednego z futurystycznych pojazdów. Rozgrywka napędzana jest przez różnorodne misje, przy czym na sprawdzenie czeka szeroki wachlarz aktywności pobocznych.

Ważnym elementem rozgrywki są starcia z przeciwnikami, których możemy eliminować zarówno w otwartej walce, jak i po cichu, skradając się za ich plecami. W przypadku Watch Dogs Legion autorzy zdecydowali, że ograniczą zabijanie. Gracze otrzymują do dyspozycji szeroki wachlarz broni, z których mniej więcej połowa pozwala jedynie na ogłuszanie adwersarzy. Ponadto w grze pojawiają się różnego rodzaju gadżety - wśród nich jest smartfon, który stanowi nasze podstawowe narzędzie pracy (z jego pomocą hakujemy elektronikę czy skanujemy obywateli i przeciwników), ale naszym wsparciem są m.in. latające drony czy zdalnie sterowane roboty przypominające pająki.

W przeciwieństwie do swoich poprzedników, Legion Watch Dogs nie posiada głównego bohatera. Zamiast niego możemy przejąć kontrolę nad dowolną neutralną postacią sympatyzującą z grupą DedSec; o ile wielu NPC-ów od początku jest skłonnych wesprzeć nasz ruch oporu, o tyle innych trzeba do tego przekonać, np. wykonując specjalne zadania. W danym momencie możemy mieć dwudziestu takich rebeliantów, między którymi w każdej chwili możemy się przełączać.

Należy pamiętać, że każdy potencjalny członek DedSec posiada nie tylko unikalny wygląd i osobowość, ale także predyspozycje, które znajdują odzwierciedlenie w posiadanych atutach; podczas gdy jedna postać może szybciej wydostać się z więzienia (co będzie chwilą), inna może zadawać większe obrażenia, gdy jej witalność spadnie do krytycznego poziomu, lub lepiej radzić sobie z cichą eliminacją wrogów. Mieszkańcy Londynu zostali stworzeni w oparciu o pewne archetypy, które wpływają na unikalne możliwości klasy postaci - robotnicy budowlani mają dostęp do drona transportowego na zawołanie, a policjanci czy członkowie Albionu mogą w każdej chwili skorzystać z ubioru swojej frakcji, by z łatwością przemknąć przez strzeżony teren. Ponieważ akcja toczy się w Londynie, nie może zabraknąć również szpiega wzorowanego na agencie 007. W grze występuje kilka różnych archetypów postaci.

Permadeath

W grze zaimplementowano opcjonalną mechanikę permadeath, co oznacza, że jeśli uruchomimy grę z tym ustawieniem, nie mamy możliwości wskrzeszenia postaci po jej śmierci. Kiedy jednak życie bohatera jest zagrożone, gracze otrzymują wybór - poddać się lub próbować uciec. W pierwszym przypadku postać trafia do więzienia, co na jakiś czas wyklucza ją z gry; co ciekawe, możemy skrócić pobyt kompana za kratami w cudzej skórze (wyciągając go stamtąd legalnie lub siłą). Druga opcja daje szansę na ucieczkę i wyjście z sytuacji bez konsekwencji. Istnieje jednak ryzyko, że wszystko pójdzie nie tak i że kontrolowany NPC zginie. Jeśli zdecydujemy się na grę bez permadeath, nasi towarzysze po prostu trafią do więzienia.

Multiplayer

W Watch Dogs Legion można grać w pojedynkę lub w towarzystwie maksymalnie trzech graczy. W grze znajduje się bowiem tryb multiplayer co-op, pozwalający na wspólną eksplorację Londynu i specjalnie przygotowane misje.

Aspekty techniczne

Watch Dogs Legion posiada wysokiej jakości trójwymiarową grafikę. Szczegółowo odwzorowane otoczenie może się podobać, ale modele postaci również są pełne detali.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Watch Dogs Legion Ultimate Edition (2020), 67.30GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Empress). 

Updated to version 1.5.6 (14.09.2021).

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 5 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Watch Dogs Legion Ultimate Edition Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


DLC: 4K Textures Pack, 4K Videos Pack, Bloodline, 4 Unique Operatives, 3 DedSec Stories, Season Pass.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 45 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 45 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. modis441
  Premium
  22 Styczeń 2022 16:03
  12
  0

  norton wykrył mi trojana w pliku EMP.dll , czy to crack?

  1. Thor
   Administrator
   23 Styczeń 2022 12:34
   299
   0

   Tak zazwyczaj crack lubi być oznaczony jako podejrzany plik.