Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Mars Horizon

Data edycji: 1-04-2022, 14:20
Powód: Updated to version 1.4.1.0 (11.01.2022)

Mars Horizon
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  17 listopad 2020
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, kosmiczne, indie, elementy symulacyjne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Chinese Simplified, Japanese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.70GB

Mars Horizon to rozbudowana strategia ekonomiczna z elementami symulacji. W grze przejmujemy kontrolę nad wybraną agencją kosmiczną i dołączamy do swoistego "kosmicznego wyścigu", którego celem jest wysłanie pierwszych ludzi na Czerwoną Planetę. Gra została opracowana przez niezależne studio Auroch Digital i powstała we współpracy z ekspertami z Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA).

Mechanika

Mars Horizon rozpoczynamy od wyboru jednej z pięciu agencji kosmicznych, z których każda posiada unikalne cechy, projekty baz, rakiet, statków kosmicznych i pojazdów do eksploracji Układu Słonecznego. Jeśli któraś z nich nie przypadnie nam do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własną od podstaw. Gra podzielona jest na misje i rozgrywana jest w trybie turowym. Podczas rozgrywki mamy sporo obowiązków, dlatego warto jak najszybciej ustalić priorytety, aby później nie narobić bałaganu w grze.

Pierwszym krokiem na naszej drodze do gwiazd jest budowa bazy, którą z czasem będziemy rozbudowywać. Powinna ona zawierać nie tylko platformy startowe dla rakiet, ale także wszelkiego rodzaju laboratoria i obiekty szkoleniowe. Poza tym musimy zatrudnić ludzi, wśród których znajdziemy zarówno naukowców, jak i pracowników fizycznych oraz astronautów. Wraz z postępem powinniśmy również dbać o rozwój naszej firmy, odblokowując kolejne elementy z rozbudowanego drzewka technologicznego. Świetną sprawą jest możliwość samodzielnego projektowania rakiet i pojazdów, bazując na podzespołach inspirowanych tymi z prawdziwych misji.

Oczywiście na to wszystko potrzebujemy sporej ilości pieniędzy. Zarabiamy je podpisując kontrakty i realizując określone w nich cele. Każda misja potrafi ciągnąć się miesiącami (szczególnie te, które wymagają opracowania zupełnie nowych technologii), a ponieważ "czas to pieniądz", często zmuszeni jesteśmy do podejmowania trudnych decyzji i stawiania czoła niespodziewanym wyzwaniom. Wielu awarii czy katastrof można uniknąć, poświęcając dodatkowe tygodnie na fazę planowania.

Choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to wszystko samemu, czasem lepiej jest współpracować z innymi agencjami kosmicznymi. Wprawdzie w tym przypadku musimy podzielić się zarobkami z naszymi partnerami, ale w zamian otrzymujemy dostęp do wypracowanych przez nich rozwiązań. Co więcej, taki krok pozwala nam wyspecjalizować się w konkretnej dziedzinie, np. w badaniach nad nowymi technologiami, resztę pozostawiając naszym partnerom.

Aspekty techniczne

Mars Horizon posiada kolorową grafikę utrzymaną w kreskówkowej stylistyce.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Mars Horizon (2020), 0.70GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.4.1.0 (11.01.2022). 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Mars Horizon Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Dual Core 2.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 740 / 1 GB Radeon HD 5770
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]