= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Railway Empire

Data edycji: 21-09-2020, 18:46
Powód: Updated to version 1.13.0 (08.05.2020)

Railway Empire
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  26 styczeń 2018
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, pociągi, transport
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish, Japanese
 • Crack:
  Codex
Railway Empire to gra strategiczna z dziedziny ekonomii. W produkcji możemy wcielić się w rolę właściciela stacji kolejowej. Na nasze barki spadnie wiele obowiązków. Musimy również wykazać się strategicznym myśleniem, które jest niezbędne do tego, aby kolej prężnie się rozwijała. Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale. To właśnie dzięki temu zabawa jest niezwykle realistyczna.

Budowa kolejowego imperium

Chcesz samodzielnie zarządzać stacją kolejową? Pobierz Railway Empire i przekonaj się, że nie jest to łatwe zadanie. Musimy zrobić wszystko, aby przedsiębiorstwo odniosło przewagę konkurencyjną. Priorytetem jest to, aby zbudować prawdziwe imperium kolejowe, które nie będzie miało sobie równych. Wszystko zależy od podejmowanych przez nas decyzji.

Kierowanie stacją kolejową jest trudniejsze nić mogłoby się wydawać. Ważne jest to, aby rozsądnie dysponować posiadanym budżetem. Bardzo szybko może okazać się, że ilość środków finansowych jest zbyt mała. To prosta droga do bankructwa. To właśnie dlatego każdą decyzję należy dokładnie przemyśleć.

Akcja toczy się na terytorium Stanów Zjednoczonych. Jest rok 1830. Zabawa opiera się głównie na realizowaniu opracowanej strategii biznesowej. Właśnie dlatego już na starcie powinniśmy określić nasze główne cele. Pamiętajmy, że stacja kolejowa to niezwykle specyficzny typ biznesu. W pierwszej kolejności musimy dowiedzieć się, jak funkcjonuje tego rodzaju firma.

Modernizacja pociągów i torów

Gry darmowe to świetna opcja dla tych, którzy pragną przekonać się, jak wygląda świat kolei. Podczas rozgrywki musimy inwestować gotówkę w modernizację pociągów oraz torów. Oprócz tego powinniśmy remontować oraz stawiać nowe budynki, które znajdują się na terytorium stacji.

Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy przedstawiają nam ponad czterdzieści typów pociągów. Znacząco urozmaica to zabawę, szczególnie graczom, którzy pasjonują się tą dziedziną. Na drodze do sukcesu stanie również konkurencja, która będzie próbować odebrać nam przewagę. Jest ona sterowana przez sztuczną inteligencję.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Railway Empire (2018), 10.26GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.13.0 (08.05.2020).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Railway Empire Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

Dodatki DLC: Down Under, Northern Europe, France, Germany, Great Britain & Ireland, Crossing The Andes, The Great Lakes, Mexico, PreOrder, Soundtrack (mp3).
crack Railway Empire pobierz za darmotorrent Railway Empire ściągnij grępełna wersja Railway Empire do pobraniaRailway Empire download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-750 2.6 GHz / AMD Phenom II X4 3.2 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System: Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System: Windows 7/8.1/10 64-bit


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.