Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Days Gone

Data edycji: 11-09-2021, 11:59
Powód: Updated to version 1.06 (23.07.2021)

Days Gone
 • 80
13
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 maj 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, zombie, postapokalipsa, sandbox, TPS, strzelanki, przygodowe gry akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Czech, Russian, Hungarian, Danish, Dutch, Portuguese, Portuguese-Brazil, Finnish, Swedish, Norwegian, Turkish, Greek, Croatian, Japanese, Korean, Chinese Traditional
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil
 • Crack:
  Codex

Days Gone to przede wszystkim film o ocalałych i o tym, co czyni ich ludźmi: desperacji, stracie, szaleństwie, zdradzie, przyjaźni, braterstwie, żalu, miłości i nadziei. To opowieść o tym, że nawet w obliczu tak ogromnej tragedii znajdują powód, by żyć. Nadzieja nigdy nie umiera. DEACON ST. JOHN - Wciel się w postać Deacona St. Johna, łowcy nagród, który musi stoczyć brutalną walkę o przetrwanie, szukając powodu do życia.

Oprócz ludzkich włóczęgów, maruderów i innych grup, Deacon musi stawić czoła dziczy opanowanej przez bezmyślne, zdziczałe istoty Freakers, bardziej zwierzęce niż ludzkie, ale bardzo żywe i szybko ewoluujące. Freakersi mają swoje potrzeby, zwyczaje i zachowania, których gracz może się nauczyć i do których może się dostosować.

Unikalne otoczenie

Surowa, wysokopustynna kraina Pacific Northwest oferuje dużą różnorodność środowisk na jednym obszarze geograficznym. W jednej chwili Deacon może jechać przez dziewicze lasy, pola śnieżne, bujne łąki, a w następnej znaleźć się na surowych polach lawy pustynnej. Niebezpieczne środowiska, naznaczone milionami lat aktywności wulkanicznej, są zdefiniowane przez pradawne wylewy lawy, góry, jaskinie, klify i dorzecza, zapewniając zapierające dech w piersiach tło dla równie zróżnicowanego stylu rozgrywki. Kopalnie cynobru, jaskinie z rur lawowych i małe wiejskie miasteczka oferują różnorodne środowiska do eksploracji.

Dynamiczny świat

Wykorzystując moc PlayStation 4 i silnika Unreal Engine 4, gra Days Gone oferuje niesamowicie realistyczne i szczegółowe wrażenia z rozgrywki w otwartym świecie. Rozległe i nieprzyjazne środowiska można w pełni eksplorować na grzbiecie drifterskiego motocykla Deacona. Porzucone pojazdy można przeszukiwać w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów. Do miast i budynków można wchodzić i przeszukiwać je, ryzykując przy tym wiele. Całe oświetlenie jest wykonywane w czasie rzeczywistym, a technologia adaptacji oka tworzy prawdziwe poczucie strachu podczas wchodzenia do ciemnych budynków; dzień i noc mają wpływ na wrażenia z gry; pogoda wpływa na zachowanie wrogów.

Brutalna sandboksowa walka

Będąc przykładem prawdziwej, swobodnej rozgrywki, Days Gone oferuje swobodę eksploracji, strategii i gry "po swojemu". Do każdego wyzwania można podejść i ukończyć je na niemal nieskończoną liczbę sposobów. Z przedmiotów znalezionych w terenie można wykonać wiele różnych przedmiotów i broni, w tym brutalne bronie do walki wręcz i pułapki. Spersonalizowane bronie i umiejętności oferują prawdziwą wolność w sposobie gry.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Days Gone (2021), 33.20GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.06 (23.07.2021).

Installation time with 4 threads CPU and SSD - 1 minute.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Days Gone Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Linki poniżej tylko dla starszej wersji:


+ update 1.06 (23.07.2021) & crack (by Codex), 294MBAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 70 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 70 GB SSD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.