= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Scarlet Nexus

Data edycji: 14-08-2022, 11:54
Powód: Updated to version 1.08 (30.03.2022)

Scarlet Nexus
 • 60
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  25 czerwca 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, science fiction, RPG akcji, jRPG, slasher
 • Producent:
  Bandai Namco Entertainment, Wydawca: Bandai Namco Entertainment
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, Japanese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  17.17GB

Scarlet Nexus to gra RPG (należąca do podgatunku jRPG), której akcja toczy się w futurystycznym mieście New Himuka. Nowoczesna technologia spotyka się tu z różnorodnymi mocami psionicznymi. Gracz może wcielić się w jedną z dwóch postaci - chłopca imieniem Yuito Sumeragi lub młodą dziewczynę Kasane Randall. Oboje obdarzeni są psychokinezą i walczą z bytami znanymi jako Inni. Za opracowanie i wydanie tej gry odpowiedzialna jest japońska firma Bandai Namco Entertainment.

Fabuła

Akcja Scarlet Nexus rozgrywa się w odległej przyszłości, w której odkryto hormon dający ludziom moce psioniczne. Pozwoliło to ludzkości wejść w nową erę rozwoju, ale miało też nieprzyjemne konsekwencje. Na Ziemi pojawili się Inni, tajemnicze mutanty łaknące mózgów i odporne na konwencjonalną broń. Do walki z nimi powołano organizację o nazwie Other Suppression Force (OSF), która zrzesza utalentowanych psioników gotowych stanąć w obronie ludzkości.

Wcielamy się w rolę młodego rekruta tej organizacji. Gracz może wybrać pomiędzy Yuito Sumeragi, energicznym młodzieńcem i członkiem wpływowej rodziny, a Kasane Randall, tajemniczą dziewczyną, słynącą z potężnych zdolności psionicznych. Oboje obdarzeni są talentem psychokinezy (wpływania na materię za pomocą umysłu).

Pełną fabułę gry można poznać tylko wtedy, gdy zagramy obiema postaciami, gdyż każda z nich śledzi historię z innej perspektywy.

Mechanika

Scarlet Nexus to dość klasyczny jRPG - eksplorujemy lokacje, wykonujemy zadania i stopniowo odkrywamy fabułę. Aby to wszystko osiągnąć musimy zabijać dziesiątki wrogów.

Walka jest tu niezwykle istotna. Starcia odbywają się w czasie rzeczywistym i łączą w sobie dynamiczną akcję z możliwością planowania i łączenia ciosów w śmiertelne combosy. Podczas rozgrywki gracz korzysta z różnych mocy: może na przykład podnosić przedmioty i rzucać nimi w przeciwników lub stawać się niewidzialnym i zadawać druzgocące ciosy z ukrycia. Nie możemy jednak korzystać z tych umiejętności w nieskończoność, ponieważ każda z nich ma swój własny czas ładowania. Co więcej, zależą one od członków naszej drużyny.

Nie wyruszamy na przygodę sami - mamy towarzyszy, którzy nam pomogą i dołączą do nas w miarę rozwoju fabuły. Nasza drużyna może składać się maksymalnie z 3 osób (wliczając nas), każda z nich daje nam swoją moc, którą możemy wykorzystać w walce. Jest to tzw. system SAS, dzięki któremu możemy pożyczyć od innych do 3 zdolności. Możemy również korzystać z unikalnych zdolności osób, które aktualnie nie są z nami na polu walki, ale wtedy są one słabsze i musimy dłużej czekać na ich odnowienie.

Ważnym aspektem rozgrywki jest dbanie o dobre relacje z towarzyszami i zacieśnianie więzi z nimi. Robimy to poprzez rozmowy z nimi, obdarowywanie ich prezentami oraz branie udziału w specjalnych wydarzeniach z nimi związanych. Dobre relacje z członkami naszej drużyny pozwalają nam odblokowywać nowe moce, a towarzysze stają się bardziej przydatni podczas bitew (np. częściej nas uzdrawiają).

Mocy używamy do walki z Innymi. Są to różnego rodzaju mutanty, które chcą zjeść nasze mózgi. Podstawowi wrogowie posiadają jedynie wskaźnik zdrowia, który musimy skutecznie redukować. Zdarzają się jednak także silniejsze potwory, charakteryzujące się dodatkowym żółtym wskaźnikiem - jest to ich stan pancerza, który najłatwiej zredukować rzucając we wrogów różnymi elementami otoczenia. Po jego zresetowaniu możemy wykończyć przeciwnika jednym efektownym ciosem o ziemię. W grze występują również bossowie, którzy są szczególnie niebezpieczni, gdyż posiadają specjalne zdolności.

Tryby gry

Scarlet Nexus jest grą przeznaczoną dla jednego gracza. Trzon rozgrywki stanowi kampania fabularna.

Aspekty techniczne

Scarlet Nexus posiada trójwymiarową oprawę graficzną, w której wykorzystano technologię cel-shading. Estetyka gry nawiązuje do klasycznych japońskich animacji oraz zachodniego sci-fi i łączy je ze światem, w którym ważną rolę odgrywają różnego rodzaju moce psioniczne. Twórcy nazwali ten styl brainpunk.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Scarlet Nexus Deluxe Edition (2021), 17.17GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.08 (30.03.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Scarlet Nexus Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Bond Enhancement Pack 2, Bond Enhancement Pack 1, Special Battle Attire Set Red, Pre-Order Bundle, Additional Attachment The Other, Weapons Bundle, Brain Punk Bundle, Soundtrack, Artbook.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / 3 GB Radeon HD 7970
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-6600U 2.6 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.