Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Sonic Forces

Sonic Forces
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  7 listopad 2017
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, TPP, platformówki 3D, Sonic
 • Producent:
  Sonic Team Wydawca: SEGA
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Japanese
 • Crack:
  CPY
Sonic Forces to trójwymiarowa platformówka, która z pewnością spełni oczekiwania miłośników popularnej serii. Jest to odsłona, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Ponownie wcielamy się w skórę niebieskiego jeża o imieniu Sonic. Przemierzamy kolejne lokacje w ekspresowym tempie. Nie mamy chwili na to, aby się zatrzymać. Tutaj liczy się więc zręczność, ale również ostrożność.

Inwazja robotów

W opisywanej grze przenosimy się do świata, który został przejęty przez inwazję olbrzymich robotów. Zostały one skonstruowane przez szalonego Doktora Robotnika. Masz ochotę stanąć oko w oko z wielkimi maszynami, które pragną przejąć władzę nad światem? Pobierz Sonic Forces i ocal fantastyczną krainę przed zagładą.

Stworzony ruch oporu ma zgładzić armię robotów, a także ich konstruktora. To właśnie Sonic staje na czele opisywanego ugrupowania. Musimy zrobić wszystko, aby plany tyrana nie zostały zrealizowane. Na naszej drodze stanie jednak wiele przeciwności losu, które nam tego nie ułatwią. Musimy wykazać się więc sprytem i przebiegłością. Ważne jest, aby szybko reagować na pojawiające się trudności.

Dodatkowe przyśpieszenie

Darmowe gry pozwalają wcielić się w postać Sonica, który przeciwstawia się niebezpiecznemu Doktorowi Robotnikowi. Oczywiście, tak jak w poprzednich odsłonach tej części zbieramy złote obręcze, które chronią nasze życie. Na drodze znajdziemy również wiele elementów, które gwarantują dodatkowe przyspieszenie. Dzięki nim nasza postać będzie przemieszczać się tak szybko, że z trudem zaobserwujemy to, co znajduje się na ekranie.

Podczas przemierzania lokacji musimy uważać na przeciwników, którzy pragną odebrać nam życie. Warto również zwrócić uwagę na pułapki, które utrudniają nam zrealizowanie misji. Droga nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Im bardziej zaawansowana rozgrywka, tym więcej przeciwników.

Ciekawe jest to, że tytułowy jeż może wcielać się w różne postacie. Ułatwi nam to wykonywanie poszczególnych zadań, których nie można wykonać w pojedynkę. Trzeba wspomnieć, że opisywana gra dostępna jest wyłącznie w trybie single player.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Sonic Forces (2017), 13.58GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by CPY). 

Updated to the latest version (21.01.2018)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Sonic Forces Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Dodatki DLC: Sanic T-Shirts, Persona 5 Costume, Shadow Costume, Episode Shadow, SEGA Pack.

Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core i5 2.7 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750/Radeon R7 265
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 14 GB HDD
System operacyjny: Windows 7(SP1)

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.