Lawn Mowing Simulator

Data edycji: 6-01-2023, 17:09
Powód: Updated till 25.08.2022

Lawn Mowing Simulator
 • 60
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  10 sierpnia 2021
 • Gatunek gry:
  Symulatory, Symulator farmy, Wciągający symulator, Realistyczne, Relaksujące, Fizyka, Zarządzanie, Kierowanie pojazdem, Rolnictwo, Zarządzanie czasem, Symulator samochodowy, Gospodarka, Natura, Dostosowywanie postaci, 3D, Perspektywa pierwszej osoby, Perspektywa trzeciej osoby, Kontroler, Familijne, Filmowe
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  8.72GB

Lawn Mowing Simulator to gra symulacyjna, która pozwala nam wcielić się w rolę profesjonalnego kosiarza. Produkcja została opracowana przez studio Curve Games.

Fabuła gry

Lawn Mowing Simulator przenosi nas w podróż do Wielkiej Brytanii. Podczas zabawy wcielamy się w rolę kosiarza, który pracuje od zlecenia do zlecenia, krok po kroku rozwijając swój biznes. Przy okazji, dzięki niemu, brytyjska prowincja z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza.

Mechanika

W Lawn Mowing Simulator akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej (TPP) lub pierwszej (FPP) osoby. W teorii koszenie trawników wydaje się być bardzo prostym i monotonnym zajęciem. Wydawać by się mogło, że jeśli chcemy, by trawnik wyglądał pięknie i świeżo, wystarczy jeździć kosiarką (traktorem ogrodowym) tam i z powrotem, uważając, by nie ominąć żadnego zakamarka. W praktyce okazuje się jednak, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Przed rozpoczęciem pracy trzeba sprawdzić ukształtowanie terenu na działce i samodzielnie ustawić wysokość noża, a w trakcie koszenia trzeba regularnie uzupełniać zbiornik paliwem. Dodatkowo, w trudno dostępnych miejscach przyda się podkaszarka, aby przyciąć trawę, nawet w narożnikach czy między drzewami i krzewami.

Gra jest jednak warta świeczki, bo podczas pracy możemy z bliska przyglądać się urokliwym posiadłościom domków jednorodzinnych i monumentalnych zamków, czy też oglądać malownicze panoramy. Inna sprawa, że w miarę postępów zarabiamy pieniądze, które przeznaczamy głównie na zakup nowego sprzętu (co z kolei pozwala nam przyjmować coraz bardziej lukratywne zlecenia). W grze znajdziemy 12 licencjonowanych kosiarek firm Toro, SCAG i STIGA. Każdą z nich możemy modyfikować, wybierając różne dodatki lub ulepszenia. Oprócz tego, wraz z rosnącą liczbą zer na naszym koncie, powinniśmy również inwestować w rozwój naszej siedziby, zatrudniać pracowników czy wydawać pieniądze na reklamę, co również przełoży się na zainteresowanie naszym biznesem.

Tryby gry

W Lawn Mowing Simulator można bawić się w pojedynkę. Tytuł oferuje tryb kariery, moduł sandboksowy (w którym nie musimy pilnować żadnych ograniczeń) oraz wyzwania specjalne.

Kwestie techniczne

W oprawie graficznej gry Lawn Mowing Sim ulator podoba nam się przede wszystkim realistycznie wykonana roślinność, oczywiście na czele z trawą. Niemniej jednak budynki, których otoczeniem się opiekujemy również wyglądają przyjemnie dla oka, a sprzęt do koszenia został zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Tytuł działa w oparciu o technologię Unity.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Lawn Mowing Simulator (2021), 8.72GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 25.08.2022

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Lawn Mowing Simulator Pobierz za darmo

Symulator Kosiarki


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Dino Safari Pack, Ancient Britain Pack.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i7-7700HQ (2 Cores @ 2.8GHz)/AMD FX-9590 (8 Cores @ 4.7GHz) or equivalent
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB)/AMD Radeon R9 390X (8GB)
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 x64
Procesor: Intel Core i7-6950X (10 Cores @ 3.0GHz)/AMD Ryzen 7 1700X (8 Cores @ 3.4GHz) or equivalent
Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER (6GB)/AMD Radeon RX 5700 XT (8GB)
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 x64

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. szewerniak601
  Użytkownik
  6 Grudzień 2021 15:26
  1
  0

  Lawn.Mowing.Simulator.v23.11.2021\La5wnMow2ingS1im-23.11.20
  21-elamigos.part5.rar: Nieoczekiwany koniec archiwum

  poprawy ???

  1. ElAmigos
   Uploader
   6 Grudzień 2021 20:46
   192
   1

   Faktycznie jakiś błąd w part5 - Upload został już poprawiony. Pliki zostały przepakowane, ale trzeba wszystkie części pobrać ponownie.