Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Train Simulator 2018

Train Simulator 2018
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  17 listopad 2017
 • Gatunek gry:
  Symulacje, pociągi, transport
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  syahmixp/SmartSteamEmu
Train Simulator 2018 to niezwykle realistyczny symulator pociągów, który przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie nawet najmniejsze detale. Warto wspomnieć, że jest to już dziewiąta odsłona popularnej serii. Oczywiście znajdziemy tutaj liczne urozmaicenia m.in. nowe pociągi, czy też trasy. Wszystko to zwiększa emocje podczas zabawy.

Sterowanie pociągiem

Masz ochotę znaleźć się za sterami pociągu? Pobierz Train Simulator 2018 i przekonaj się, jak duża odpowiedzialność ciąży na maszyniście. W dużej mierze to od naszych decyzji zależy przebieg trasy. Pamiętajmy, że czeka tutaj na nas wiele niespodziewanych sytuacji, które utrudniają przemierzanie kolejnych lokacji. Musimy więc zachować czujność - dobry maszynista jest przygotowany na każdą sytuację.

Istotne jest to, aby zapamiętać detale otoczenia. Musimy wiedzieć, jak przebiega dana trasa. Dzięki temu będziemy ją świadomie kontrolować. Pamiętajmy, że każda nasza pomyłka może skończyć się tragicznie. Niewykluczone jest wykolejenie się pociągu, a nawet zderzenie się maszyn. Właśnie dlatego to sprawowanej funkcji należy podejść z pełną odpowiedzialnością.

Troska o rozkład jazdy

Darmowe gry pozwalają wcielić nam się w skórę doświadczonego maszynisty. Nasz pociąg musi trafić bezpiecznie do celu. Ważne jest również to, aby przestrzegać rozkładu jazdy. Każde nasze spóźnienie może nieść za sobą wiele negatywnych konsekwencji.

Otoczenie możemy obserwować z punktu widzenia maszynisty. W dowolnym momencie można jednak zmienić ustawienie kamery, dzięki czemu świat będziemy podziwiać z zewnątrz. Dzięki temu możemy napawać się wyjątkowym klimatem przemierzanych lokacji. Na specjalną uwagę zasługuje tutaj wyjątkowa oprawa graficzna, która została stworzona z troską o najmniejsze detale.

Na specjalną uwagę zasługuje opcja tworzenia tras, czy też pociągów. Dodatkowo możemy również wykreować własne zadania. Wszystko to sprawia, że rozgrywka stanie się jeszcze bardziej wciągająca. Do dyspozycji jest tryb single player. Oznacza to, że możemy grać jedynie w pojedynkę.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Train Simulator 2018 (2017), 24.60GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by syahmixp/SmartSteamEmu). 

Updated to version 60.4c (30.11.2017).

115GB DLC pack is included (optional during setup). 
Installation time with 4 cores CPU - 11 minutes SSD / 30 minutes normal HDD.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Symulator Pociągu / Train Simulator 2018 Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 25 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.