Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Comanche

PL
Comanche
 • 20
2
 • Data premiery:
  26 sierpnia 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, helikoptery, sieciowe, Xbox Game Pass
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  16.23GB

Comanche to nowoczesna strzelanka helikopterowa osadzona w niedalekiej przyszłości. Możesz zagłębić się w rozwijającą się rozgrywkę dla jednego gracza i odmienić losy globalnego konfliktu lub rywalizować z innymi graczami Comanche z całego świata w wybuchowych, drużynowych trybach multiplayer. Wybieraj spośród całej gamy konfiguracji Comanche i dronów, i wykorzystaj ich mocne strony, aby uzyskać przewagę taktyczną. Przeżyj nową erę ekscytujących walk psów i skrytych akcji w zwarciu z dronami.

Comanche to seria gier, o której nie myślałem od ponad dekady. Możecie więc sobie wyobrazić moje zaskoczenie, gdy THQ wypuściło do Early Access futurystyczną grę o helikopterach noszącą tę nazwę. Dziewiętnaście lat po wydaniu Comanche 4, Comanche powróciło na PC. Jest to zaskakujące nie tylko dlatego, że seria jest tak stara, ale również dlatego, że RAH-66 Comanche, na którym opierały się gry, przestał być rozwijany w 2004 roku, by ustąpić miejsca nowemu hitowi: Bezzałogowych Statków Powietrznych (UAVS).

Fabuła Comanche podąża za tym - i odbywa się w przyszłości, gdzie UAVs są zawodne, więc załogowe pojazdy powietrzne powrócić. Ale w ironicznym posunięciu, twój Comanche jest wyposażony w drona, którego możesz pilotować, aby dostać się do małych, ludzkich przestrzeni. I choć stara seria Comanche reklamuje się jako symulacyjna, Comanche znajduje się w dziwnym środku pola pomiędzy zręcznościówką a twardą symulacją.

Comanche to nie do końca symulacja i nie do końca zręcznościówka. Jeśli szukasz szybkiej zręcznościówki, będziesz rozczarowany, a może nawet sfrustrowany sterowaniem. Jeśli chcesz symulacji, będziesz sfrustrowany z powodu braku bardziej podobnych do symulacji funkcji i przemyśleń. Latanie helikopterem w ARMA III jest niemal jak latanie helikopterem i może być czymś, z czym trudno będzie ci się połapać i grać od razu, nawet z włączonymi opcjonalnymi asystami lotu. Ale kiedy już opanujesz latanie w Comanche, to jest to coś niesamowitego. Przelatywanie przez kaniony i przeciskanie się w ciasnych miejscach jest równie zabawne, co odpieranie fal wrogich helikopterów i łodzi.

Sama walka jest jednak nieco wybrakowana. Masz swoje główne działko i kilka specjalnych ataków, takich jak pociski ogłuszające, pociski kierowane, a nawet automatyczny cel dla swojego działa. Celowanie i latanie nie należy do najłatwiejszych, a brak niezależnego celowania z działka automatycznego sprawia, że atakując czujesz się jak w dziwnym samolocie, a nie helikopterze. Umiejętność, która pozwala działku na automatyczne celowanie, sprawia wrażenie, że powinna być trybem domyślnym. Sama broń również nie jest wystarczająco mocna, a wielu wrogów można zabić w bardzo długim czasie.

Latanie dronem to zupełnie inna historia. Comanche, jako bezzałogowy dron, przypomina trochę grę Descent, a nie grę o helikopterach. Z dronem możesz dostać się do małych obszarów, co będziesz musiał robić często, aby otworzyć drzwi poprzez "hakowanie" komputerów. Dron ma swoje własne ataki, które są zaskakująco bardziej satysfakcjonujące w walce dronem niż Comanche w walce pełnowymiarowej. Jest jednak coś upiornego w użyciu bezzałogowego drona do wejścia na teren obiektu i zastrzelenia bezbronnych żołnierzy, którzy go strzegą.

Ponieważ Comanche wciąż znajduje się we Wczesnym Dostępie, nie ma w niej zbyt wiele zawartości. W trybie dla pojedynczego gracza dostępna jest tylko jedna misja - choć składa się ona z pięciu rozdziałów, a jej ukończenie zajęło mi około godziny. Jest za to multiplayer PvP z dwoma różnymi trybami gry: Blackbox i infiltracja. Infiltracja to rozgrywka 4 na 4 oparta na celach, podczas gdy Blackbox to czysty deathmatch drużynowy.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Comanche (2021), 16.23GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Comanche Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-7200U 2.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 35 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-7700 3.6 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 35 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Nazwa
Rozmiar
S/L
TORRENT
Comanche
16.23 GB
?
Pobierz

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.