Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Tormented Souls

Data edycji: 15-05-2022, 11:41
Powód: + update 24.03.2022 - 06.05.2022

Tormented Souls
 • 60
3
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  27 sierpnia 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, survival horror, horror, elementy logiczne, indie, przygodowe gry akcji
 • Producent:
  Dual Effect / Abstract Digital Works, Wydawca: pQube
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  4.61GB

Tormented Souls to klasyczna przygodowa gra akcji typu survival horror, w której akcja prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Stylistyka gry silnie nawiązuje do takich klasyków jak Resident Evil, Silent Hill czy Alone in the Dark, zachowując elementy, które zapewniły im popularność. Nie zabrakło jednak pewnych usprawnień - kamera jest bardziej dynamiczna, a sterowanie zostało unowocześnione. Tormented Souls zostało opracowane przez niezależne studio Dual Effect, a wydaniem zajęła się firma PQube.

Akcja gry toczy się w fikcyjnym Winterlake. Caroline Walker, główna bohaterka, musi rozwiązać sprawę zniknięcia swoich dwóch sióstr i udaje się do Wildberger Mansion, opuszczonej rezydencji zamienionej w szpital, gdzie ma nadzieję zdobyć cenne informacje. Podczas przeszukiwania budynku zostaje zaatakowana i pozbawiona przytomności przez nieznaną osobę. Siedem dni później budzi się nagle - podłączona do dziwnej, rozpadającej się aparatury, zupełnie naga, zanurzona w wannie wypełnionej zatęchłą wodą. Wkrótce po uwolnieniu zdaje sobie sprawę, że straciła wszystkie swoje wspomnienia i zaczyna błądzić po korytarzach, próbując przypomnieć sobie kim jest i zrozumieć cel swojego uwięzienia w tej tajemniczej, upiornej rezydencji.

Głównym celem gry jest eksploracja ogromnej rezydencji, rozwiązywanie zagadek logicznych i walka z różnego rodzaju potworami. Główna bohaterka przemierza kolejne lokacje w poszukiwaniu informacji, które pomogą jej dowiedzieć się kim tak naprawdę jest i dlaczego została uwięziona. Ma ona możliwość eksploracji poszczególnych obiektów i zbierania przedmiotów niezbędnych do rozwiązania niektórych zagadek lub uzyskania dostępu do kolejnych pomieszczeń. System inwentarza zastosowany w grze przywodzi na myśl klasyczne Resident Evil.

Podobnie jak w grach z serii Silent Hill, Tormented Souls posiada dwa wymiary - rzeczywisty i alternatywny. Tutaj jednak Caroline porusza się pomiędzy nimi za pomocą luster, rozmieszczonych w różnych częściach rezydencji. Aby aktywować przejście, bohaterka musi zapalić świeczki, znajdujące się po obu stronach obiektu. Po aktywacji portalu gracz trafia nie tylko do alternatywnego świata, ale także do innego czasu. Lustra pozwalają graczowi manipulować wydarzeniami rozgrywającymi się w rzeczywistości, obracając różne sytuacje na swoją korzyść.

W grze pojawiają się również różnego rodzaju monstrualne stwory, które niekiedy blokują dostęp do kolejnych części rezydencji lub strzegą niektórych cennych przedmiotów. Jednostki te istnieją zarówno w świecie rzeczywistym, jak i alternatywnym i nie zawahają się zaatakować intruza, jednak bohaterka może je zabić, korzystając ze znalezionej wcześniej broni (np. gwoździarki).

Aby zapisać postępy w grze, gracz musi użyć taśmy z nagraniem. Po jej zdobyciu i użyciu na starym magnetofonie, pojawi się możliwość zapisania postępów. Podczas zapisu bohaterka opowiada również o najważniejszych informacjach, jakie udało jej się do tej pory zebrać.

Tormented Souls cechuje się trójwymiarową grafiką, w której sporo uwagi poświęcono szczegółowemu odwzorowaniu lokacji. Stylistyka rezydencji może przywodzić na myśl budynek z pierwszego Resident Evil (lub jego zremasterowanej wersji).

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Tormented Souls (2021), 4.61GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 24.03.2022 (v0.88.0). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Tormented Souls Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 24.03.2022 - 06.05.2022 & crack (by Codex), 39MBAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-8150 3.6 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550 Ti / 2 GB Radeon HD 6790
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / 3 GB Radeon HD 7950
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]