Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Deathloop

Deathloop
 • 60
7
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  14 września 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, skradanki, FPS, strzelanki, immersive sim, Find Your Next Game, E3 2021
 • Producent:
  Arkane Studios, Wydawca: Bethesda Softworks
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Arabic, Japanese, Korean, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish - Latin America, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Japanese, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Spanish - Latin America

Deathloop to pierwszoosobowa strzelanka (FPS) opracowana przez Arkane Studios i wydana przez Bethesda Softworks. Gra została zaprojektowana z myślą o konsolach 9. generacji oraz nowoczesnych komputerach PC.

Fabuła

Akcja gry toczy się na wyspie Blackreef, na której doszło do anomalii czasowej. Fabuła skupia się na losach dwójki zabójców, Colta i Julianny Blake, którzy utknęli w niekończącym się cyklu i po śmierci lub upływie 24 godzin wracają do początku tego samego dnia. Ale podczas gdy kobieta jest tym zachwycona, natomiast jej przeciwnik chce się wyrwać z dziwnej pętli czasowej. Jeśli Colt chce uciec z Blackreef, musi w ciągu jednego dnia wyeliminować osiem osób zwanych Visionaries, odpowiedzialnych za utrzymanie cyklu. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż cele są rozrzucone po całej wyspie, a Julianna nie zawaha się przed niczym, by go powstrzymać.

Mechanika

Deathloop rozbudowuje model rozgrywki znany z poprzednich gier Arkane Studios, takich jak Dishonored czy Prey. Twórcy skupili się na tym, by dać graczom swobodę w radzeniu sobie z wyzwaniami. Każdy problem można rozwiązać na wiele sposobów, każda śmierć pozwala zwiększyć potencjał bojowy bohatera, a powoli zdobywana wiedza na temat zachowań i relacji NPC-ów pomoże nam wyeliminować ośmiu głównych przeciwników. Gra nie zmusza nas również do wykonywania questów głównych czy pobocznych w dowolnej kolejności. Jedynym ograniczeniem jest długość każdego cyklu, odpowiadająca jednemu dniu w świecie gry. Na koniec każdego dnia ekwipunek Colta jest domyślnie tracony, ale gra oferuje również mechanikę zbierania i zużywania zasobów residuum, aby trwale zachować wybrane moce, bronie czy ulepszenia.

W walce możemy korzystać z różnych rodzajów broni, a także specjalnych mocy bohatera. Gra oddaje nam do dyspozycji wiele rodzajów broni palnej (np. pistolety maszynowe, shotguny, miniguny, pistolety na gwoździe), gadżetów (np. granaty, miny czy hakownica służąca do włamywania się do kamer, wieżyczek i systemów zabezpieczających drzwi) oraz zdolności nadprzyrodzonych (teleportacja, niewidzialność, łączenie umysłów wrogów, telekineza i inne). Od nas więc zależy, jak poradzimy sobie z kolejnymi wyzwaniami.

Tryby gry

Deathloop został zaprojektowany jako gra dla jednego gracza z opcjonalnym komponentem sieciowym. Ten ostatni objawia się w postaci Julianny Blake, która od czasu do czasu atakuje gracza. Bohaterka może być kontrolowana przez SI, ale to od gracza zależy, czy pozwoli innym osobom kontrolować ją w dowolnym momencie, jak w rajdach w Dark Souls. Nie jest to starcie dwóch całkowicie identycznych postaci. Colt i Julianna korzystają z podobnych mocy, ale oboje mają też garść unikalnych atrybutów. W przypadku Julianny gracze mogą przybrać postać dowolnego NPC, a wszyscy okoliczni mieszkańcy Blackreef staną po ich stronie.

Aspekty techniczne

Graficznie gra przypomina poprzednie dzieła Arkane Studios, jednak przejście na platformy dziewiątej generacji zaowocowało znacznym skokiem graficznym. Gra jest mocno nasycona kolorami i wyróżnia się nietypowym, retrofuturystycznym designem odwiedzanych lokacji. Zwiedzimy rozmaite placówki badawcze, park rozrywki, zamkową posiadłość, a także zwykłe domy i mieszkania.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Deathloop Deluxe Edition (2021), 1.92GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Deathloop Deluxe Edition Pobierz za darmo


Pobierz grę

Minimalne (30 fps / 1080p):
Rekomendowane (60 fps / 1080p):
Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
Pamięć: 12 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-9700K 3.6 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce RTX 2060 / 8 GB Radeon RX 5700
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB SSD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Ultra: (60 fps / 4K)
Procesor: Intel Core i9-10900K 3.7 GHz / AMD Ryzen 7 3800 3.9 GHz
Karta graficzna: 10 GB GeForce RTX 3080 / 16 GB Radeon RX 6800 XT
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB SSD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę