Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Dying Light 2

Dying Light 2
 • 80
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  4 lutego 2022
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, zombie, postapokalipsa, sandbox, elementy RPG, polskie, kooperacja, parkour
 • Producent:
  Techland, Wydawca: Techland
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Korean, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Spanish - Latin America, Arabic, Czech, Japanese, Portuguese, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Turkish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish - Spain, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Spanish - Latin America, Japanese, Simplified Chinese

Dying Light 2 to pierwszoosobowa gra akcji z otwartym światem, w której gracze przemierzają miasto zarażone przez zombie. Gra jest sequelem wydanej w 2015 roku gry Dying Light. W grze znajdziemy tryb fabularny dla jednego gracza, a także tryb multiplayer. Studio odpowiedzialne za grę to polski deweloper, Techland. Oprócz Dying Light, studio ma w swoim portfolio takie gry jak Dead Island oraz serię gier Call of Juarez.

Fabuła

Akcja Dying Light 2 rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach z oryginalnej gry i osadzona jest w zupełnie innym rejonie. Ogólny zarys fabuły jest również podobny i opiera się na pomyśle wirusowej epidemii zombie. Sequel opowiada o społeczności ocalałych, którzy zmagają się w mieście opanowanym przez zombie (które stają się szczególnie agresywne po zapadnięciu zmroku).

W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony, tym razem twórcy zrezygnowali z liniowej fabuły i postawili na tzw. sandboksowy styl opowiadania historii, który pozwala graczom na budowanie własnej opowieści poprzez podejmowanie decyzji w trakcie rozgrywki. Ta część gry została bardzo dobrze przemyślana, ponieważ twórcy zatrudnili między innymi znanego pisarza-eksperta w gatunku RPG, Chrisa Avellone, który był odpowiedzialny za takie gry jak Planescape: Torment, Fallout: New Vegas, Star Wars: Knights of the Old Republic II i inne.

Mechanika

W Dying Light 2 gracze otrzymują możliwość eksploracji rozległego miasta opanowanego przez zombie i zdesperowanych - często niebezpiecznych - ludzi. Świat jest czterokrotnie większy niż w pierwowzorze. Podobnie jak w Dying Light, w grze zastosowano rozbudowany system walki wręcz (w grze obecne są pistolety, jednak to walka wręcz jest podstawową mechaniką walki). Oprócz możliwości dekapitacji przeciwników, gra zawiera system craftingu, który pozwala na dodanie wielu różnych cech do broni.

Gra kładzie duży nacisk na elementy parkour, które pozwalają na swobodne przemierzanie świata, a jedynym ograniczeniem jest fakt, że każda akcja (nawet trzymanie się krawędzi) zużywa część paska wytrzymałości. Dying Light 2 posiada dwa razy więcej animacji związanych z poruszaniem się, w tym skakaniem, bieganiem i innymi akrobacjami. Twórcy zawarli również zagadki środowiskowe oparte na akrobacjach, zmuszając graczy do planowania trasy z wyprzedzeniem.

W grze zastosowano cykl dzień/noc, który ma wpływ na siłę i zachowanie przeciwników, zombie stają się znacznie groźniejsze po zachodzie słońca, dlatego warto pilnować czasu i uważnie eksplorować otoczenie. Dodatkowo, odpowiedzialne za grę studio Techland położyło duży nacisk na to, aby w świecie gry reprezentowany był wybór gracza. Twórcy poprawili również SI przeciwników, którzy mogą teraz zmieniać styl ataku podczas walki.

Aspekty techniczne

Dying Light 2 działa na ulepszonej wersji silnika Chrome Engine o nazwie C-Engine. Gra charakteryzuje się piękną grafiką 3D, miasto oraz modele postaci i potworów zostały zaprojektowane z dużą szczegółowością, co jest szczególnie widoczne, gdy stoimy na wysokich dachach. Również systemy cieniowania i oświetlenia są bardzo imponującym osiągnięciem technicznym.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Dying Light 2 (2022)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Dying Light 2 Pobierz za darmo

Dying Light 2: Stay Human


Pobierz grę