Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Saints Row 5

Saints Row 5
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  25 lutego 2022
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, gangsterskie, sandbox, humorystyczne, TPS, kooperacja, strzelanki, Epic Store exclusive
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC

Saints Row to piąte główne wejście do popularnej serii gier akcji z otwartym światem, znanej z absurdalnego i groteskowego humoru. Gra została opracowana przez firmę Volition Inc, a wydana przez Deep Silver, firmę odpowiedzialną za franczyzę.

Fabuła

Saints Row stanowi prequel całej serii, będąc jednocześnie jej miękkim rebootem. Akcja osadzona została przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części serii. Gra przenosi graczy do Santo Ileso w południowo-zachodniej części USA, gdzie urodzili się tytułowi święci. Protagonista pnie się po szczeblach przestępczej kariery, próbując wraz z takimi osobistościami jak Neenah, Kevin czy Eli zbudować własne przestępcze imperium. Zadanie nie jest łatwe, gdyż świta musi stawić czoła licznym wrogim gangom, takim jak Los Panteros, Idols czy Marshalls.

Mechanika

W Saints Row akcja ukazana jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gra pozwala na stworzenie własnej postaci. Następnie nie pozostaje nam nic innego, jak rzucić się w wir przestępczego podziemia.

Gra oferuje największy i najbardziej zróżnicowany otwarty świat w historii serii, na który składa się metropolia oraz okoliczne tereny, w tym piaszczysta pustynia. Przemierzać go możemy pieszo lub za pomocą samochodów, motocykli, samolotów i helikopterów, a także hoverboardów czy gokartów. Na czele listy środków transportu znajduje się kombinezon szybowcowy, pozwalający w ekologiczny (choć niekoniecznie bezpieczny) sposób pokonywać duże odległości w powietrzu.

Mapa podzielona jest na pięć obszarów, a w celu przejęcia kontroli nad każdym z nich musimy wykonywać misje i walczyć z zastępami wrogów. Do ich eliminacji wykorzystujemy rozbudowany arsenał, na który składają się zarówno broń palna i obuchowa, jak i bardziej egzotyczne narzędzia zniszczenia.

Tryby gry

W Saints Row można grać zarówno w trybie singleplayer, jak i w wieloosobowej kooperacji. Inni gracze mogą dołączyć do zabawy w dowolnym momencie.

Aspekty techniczne

Saints Row oferuje szczegółową grafikę w charakterystycznym, kreskówkowym, a nawet nieco karykaturalnym stylu.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Saints Row (2022)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Saints Row Pobierz za darmo

Saints Row Reboot / Saints Row 5


Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.