Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Grow Song of the Evertree

Grow Song of the Evertree
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  16 listopada 2021
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, TPP, fantasy, sandbox, crafting
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  Codex, FLT

Grow: Song of the Evertree to gra przygodowa, która pozwala nam na tworzenie i przemierzanie różnych światów. Gra została opracowana przez australijskie studio Prideful Sloth, natomiast jej wydaniem zajęło się 505 Games.

Fabuła

Grow: Song of the Evertree zabiera nas w podróż do fantastycznego świata zwanego Alarią. Jego centrum stanowi wieczne drzewo - Evertree - na którego gałęziach wyrastają najróżniejsze krainy. A przynajmniej tak było, dopóki ta imponująca roślina nie zaczęła obumierać, a po jej dawnej świetności pozostało jedynie mgliste wspomnienie. Nie wszystko jednak stracone, gdyż w tym momencie na scenę wkracza główny bohater - ostatni przedstawiciel rodu alchemików Everheart, którego zadaniem jest pielęgnowanie i ochrona wiecznego drzewa. Naszym celem jest przywrócenie mu dawnej świetności i odkrycie, jakie tajemnice mogą skrywać światy, które dzięki nam ponownie wyrosną na jego gałęziach.

Mechanika

W Grow: Song of the Evertree akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Rdzeniem rozgrywki jest nauka alchemii, czyli sztuki pozwalającej protagoniście na tworzenie nasion świata, a co za tym idzie - generowanie zróżnicowanych i unikalnych krain. Nasz protagonista powołuje do życia malownicze łąki, spalone słońcem pustynie, ośnieżone i pokryte lodem góry. Każdy z tych światów to "piaskownica", którą możemy dowolnie eksplorować we własnym tempie.

Podczas ich eksploracji możemy oddawać się rozmaitym aktywnościom - od zbierania kamieni i kwiatów, przez łowienie ryb i łapanie robaków, po odkrywanie jaskiń, rozwiązywanie zagadek i zgłębianie rozmaitych sekretów. Ponadto w trakcie rozgrywki spotykamy różne postacie, z których wiele ma do opowiedzenia ciekawe historie i oferuje zadania do wykonania. Dodatkowo gra oddaje nam do dyspozycji szeroki wachlarz budynków, które możemy wznosić w miastach, dostosowując je do indywidualnych preferencji.

Aspekty techniczne

Grow: Song of the Evertree posiada kolorową oprawę graficzną utrzymaną w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce. Grze towarzyszy ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Kevina Penkina, w którego portfolio znajduje się m.in. muzyka do Florence.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Grow: Song of the Evertree (2021), 1.44GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or FLT). 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Grow: Song of the Evertree Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon R7 240
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2 GHz / AMD Ryzen 5 3600X 3.8 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.