Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Animal Shelter

Data edycji: 6-05-2022, 17:37
Powód: Updated to version 1.0.12 (05.05.2022)

Animal Shelter
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  23 marzec 2022
 • Gatunek gry:
  Symulacje, FPP, ekonomiczne, polskie, zwierzęta, psy
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Turkish, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  1.50GB

Animal Shelter Simulator to symulator schroniska dla zwierząt, w którym mamy do czynienia z szeroką gamą stworzeń potrzebujących naszej pomocy, dopóki nie znajdziemy im godnych właścicieli. Za stworzenie gry odpowiada firma Games Incubator, a za jej wydanie - PlayWay. PlayWay specjalizuje się w symulatorach, w tym Thief Simulator i Car Mechanic Simulator.

Fabuła

Animal Shelter Simulator daje nam możliwość wcielenia się we właściciela schroniska ratującego ranne i porzucone zwierzęta. Naszym głównym celem jest właściwa opieka nad bezpańskimi zwierzakami, zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim znalezienie domu. Przed nami długi, ale satysfakcjonujący proces opieki i zarządzania rozrastającym się schroniskiem.

Mechanika

Animal Shelter Simulator to przedstawiciel gatunku symulatorów, w którym rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Przygodę rozpoczynamy od zarządzania niewielkim budynkiem i jeszcze mniejszą ilością zasobów potrzebnych do opieki nad zwierzętami. Im lepiej będziemy sobie radzić i im więcej zadań specjalnych będziemy wykonywać, tym szybciej będziemy mogli zainwestować w ulepszenie placówki. Czeka nas powiększenie terenu o wybieg i ogrodzenie, rozbudowa i budowa nowych budynków, dzięki którym do schroniska trafi więcej zwierząt, a także zakup specjalistycznego sprzętu ułatwiającego opiekę i wiele innych. Wszystko jednak zależy od tego, ile zwierzaków znajdzie w końcu swój nowy dom, gdzie będą na nie czekać kochający właściciele.

W tym celu czeka nas długi proces rekonwalescencji zwierzęcia i odpowiednie przystosowanie go do życia z innymi ludźmi, zwłaszcza że wiele zwierząt, które do nas trafiają, zostało porzuconych i nie jest zbyt ufnych w stosunku do ludzi. Opieka nad zwierzętami jest głównym elementem gry i obejmuje wiele czynności. Czekają nas podstawowe czynności, takie jak karmienie, przygotowanie klatki i miejsca do spania, ale także dbanie o właściwą higienę poprzez kąpiele, strzyżenie czy opatrywanie ran i dbanie o ogólny stan zdrowia. Nie zabraknie też spacerów i swobodnych zabaw na wybiegu, aby mogły dać upust swojej energii i stać się szczęśliwsze, a także kontroli nad agresywnymi zachowaniami, które mogą wystąpić między czworonogami, zwłaszcza jeśli mieszkają w jednej klatce i w grę wchodzi walka o terytorium. Wszystko to sprawi, że nieszczęśliwe zwierzę będzie szczęśliwe i radosne, co automatycznie zwiększy szanse na znalezienie nowego domu.

Na początku nie jest to bardzo wymagające zadanie, bo mamy pod opieką niewielką liczbę zwierzaków, ale wraz z rozwojem schroniska czeka nas coraz więcej zadań i obowiązków, a każdy z maluchów potrzebuje naszej uwagi.

Aspekty techniczne

Animal Shelter Simulator to gra z trójwymiarową grafiką i płynnie wykonanymi animacjami różnych zachowań szerokiej gamy zwierząt.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Animal Shelter (2022), 1.50GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.0.12 (05.05.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Animal Shelter Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5 3.4 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
Pamięć: 12 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]