Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

PowerWash Simulator

Data edycji: 5-07-2024, 11:50
Powód: Updated to version 1.8.0 (02.07.2024)

PowerWash Simulator
 • 60
3
 • Data premiery:
  14 lipca 2022
 • Gatunek gry:
  Symulacje, FPP, maszyny i urządzenia, indie, kooperacja, Xbox Game Pass
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
 • Crack:
  Codex/Rune, Tenoke
 • Rozmiar gry:
  8.01GB

PowerWash Simulator to gra symulacyjna, która pozwala nam wcielić się w rolę operatora myjki ciśnieniowej, zarabiającego na życie poprzez czyszczenie różnych zabrudzeń i osadów. Tytuł został opracowany przez studio FuturLab.

Fabuła

PowerWash Simulator zabiera nas w podróż do fikcyjnego miasteczka Muckingham. To niegdyś malownicze miejsce zaczęło pokrywać się brudem, tracąc swoją dawną świetność. Jakby tego było mało, pobliski wulkan zaczął się budzić, w pobliżu pojawiła się Wielka Stopa, a na domiar złego, bez śladu zaginął kot burmistrza. Ponieważ wszystkie te nieszczęścia zapoczątkowała fala brudu, miasto potrzebuje bohatera, który rozprawi się z nią raz na zawsze.

Mechanika

W PowerWash Simulator akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Podczas rozgrywki wcielamy się w rolę właściciela firmy sprzątającej i wykonujemy zadania polegające na czyszczeniu różnych lokacji i obiektów za pomocą myjki ciśnieniowej. Podczas pracy odwiedzamy rozmaite miejsca, znajdujące się zarówno w samym Muckingham, jak i daleko poza jego granicami (odwiedzamy nawet powierzchnię Marsa). Podczas usuwania brudu, mchu, pleśni czy graffiti nie musimy patrzeć na żadne narzucone przez grę ograniczenia czy limity czasowe, a nasze poczynania nie są w żaden sposób oceniane (chyba że zdecydujemy się na jeden z dodatkowych trybów gry).

To, na co powinniśmy jednak zwrócić uwagę, to odpowiedni dobór narzędzi pracy. Myjkę ciśnieniową możemy wyposażyć w różnego rodzaju spryskiwacze, dysze, przedłużki czy środki czyszczące. Każdy z tych dodatków przeznaczony jest do walki z innym rodzajem brudu, więc wybór ma jak najbardziej znaczenie. W miarę postępów odblokowujemy dostęp do kolejnych ulepszeń, pozwalających nam na podejmowanie coraz to nowych wyzwań. Możemy również modyfikować wygląd naszej postaci, wybierając różne skórki i rękawice.

Tryby gry

Filarem PowerWash Simulator jest tryb kariery, który możemy ukończyć w pojedynkę lub w kooperacji z innym graczem. Oprócz tego dostępny jest tryb swobodnej rozgrywki, w którym bawić się może maksymalnie 6 osób. Dodatkowo tytuł oferuje specjalne wyzwania, w których walczymy z czasem lub staramy się pracować z jak najmniejszą ilością wody.

Aspekty techniczne

Oprawa graficzna PowerWash Simulator prezentuje się przyzwoicie. Całość nie odbiega od poziomu, do którego przyzwyczaiły nas inne produkcje tego typu.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

PowerWash Simulator (2022), 8.01GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/Rune or Tenoke). 

Updated to version 1.8.0 (02.07.2024). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


PowerWash Simulator Pobierz za darmo


ElAmigos Best games Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Alice's Adventures Special Pack, Warhammer 40000 Special Pack, Santa's Workshop Winter 2023, Back to the Future Special Pack, SpongeBob SquarePants Special Pack, Midgar Special Pack, Tomb Raider Content Pack.

Minimalne:
Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Phenom II
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System operacyjny: Windows 8 64-bit

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.