Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

BioShock: Infinite Game of the Year Edition

BioShock: Infinite Game of the Year Edition
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  26 marzec 2013
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, FPS, elementy RPG, dystopia, alternatywna historia, początek XX wieku
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese (Brazil), Russian, Polish, Chinese, Japanese, Korean, Czech (unofficial)
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Reloaded
 • Rozmiar gry:
  19.57GB

BioShock: Infinite - na przekór z Columbią o wolność Elisabeth.


Z reguły darmowe gry choć łatwo dostępne, mają szablonowy i przewidywalny charakter. Tego samego nie można powiedzieć o BioShock: Infinite, będącej kolejną odsłoną popularnej serii gier.


Misja: Columbia


W grze wcielamy się w rolę Brokera DeWitta, który na początku XX wieku zajmuje się różnymi, mało ciekawymi dochodzeniami.


Na wskutek serii niefortunnych zdarzeń, nasz główny bohater musi porzucić swoją dotychczasową pracę, by zająć się - z biegiem czasu - czymś bardziej wyjątkowym. Chodzi mianowicie o uwolnienie z pewnego podniebnego miasta - Columbii - kobiety o imieniu Elisabeth. Niestety nie będzie to proste, gdyż targające Columbią stronnictwa mają zupełnie inne plany co do wspomnianej bohaterki.


Uzbrojenie rodem z XXI wieku


Choć fabuła rozgrywki toczy się na początku XX wieku, nic nie stoi na przeszkodzie, by podczas walki z załogą Columbii móc wykorzystać potencjał zupełnie nowych broni.


Poza tradycyjną strzelbą i karabinem snajperskim, mamy tu do czynienia z telekinezą (!), piorunami i bronią rodem z czasów dzisiejszych. którą może nam "dostarczyć" Elisabeth. Oczywiście robi to ona z wykorzystaniem swoich niesamowitych, nadprzyrodzonych zdolności, z których największą jest umiejętność zaawansowanej telekinezy.


Otwarte lokacje i sztuczna inteligencja


Lokacje są z pewnością najmocniejszą stroną gry. Każda z nich jest inna i każda wymusza na głównym bohaterze innego wykorzystania potencjału swej broni. Na uwagę zasługuje również bardzo rozbudowana, sztuczna inteligencja, która znacznie utrudnia rozprawę z naszymi przeciwnikami.


Co ciekawe, choć Columbia jest zamieszkana głównie przez ludzi, naszym zadaniem będzie również walka z różnymi potworami (znanymi z innych odsłon serii). W międzyczasie musimy też pokonać robota, który został "oddelegowany" do ochrony Elisabeth, gdy ta była jeszcze w niewoli.


Surrealizm w pełni


Jeśli lubisz surrealizm w czystej postaci, który na dodatek okraszony jest sporą dawką humoru, pobierz BioShock: Infinite i ciesz się niepowtarzalną rozgrywką w trybie single player.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

BioShock: Infinite Game of the Year Edition (2014), 19.57GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded). 

Updated to version 1.1.25.5165 (25.03.2014)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


BioShock: Infinite Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Burial at Sea Episode One, Burial at Sea Episode Two, Clash in the Clouds, Industrial Revolution Rewards Pack, Upgrade Pack, Comstock's Bird's Eye Sniper Rifle, Comstock's China Broom Shotgun.


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core i5 2.4 GHz
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista/7/8

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.