Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Bayonetta 2

Bayonetta 2
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  20 wrzesień 2014
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, fantasy, hack'and'slash, multiplayer, na 2 osoby, reedycje/remastery/remaki, kooperacja, slasher, tytuły ekskluzywne Nintendo, urban fantasy
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English, Japanese
 • Crack:
  Wii U Emulator (CEmu v1.11.3)
Bayonetta 2 jest drugą częścią zwariowanej serii slasherów. Gracz ponownie wciela się w postać tytułowej wiedźmy. Produkcja korzysta z rozwiązań obecnych w jedynce, rozwijając je i dodając kilka nowości.

Fabuła


Główną bohaterką gry jest wiedźma Bayonetta. Jej zadaniem jest uratowanie duszy swojej kompanki Jeanne, która uratowała jej życie podczas walki z grupą aniołów. Przyjaciółka tytułowej wiedźmy trafiła do piekła, przez co protagonistka zmuszona jest do wyruszenia na ratunek. Bayonetta 2 to doskonała zabawa dla osób, które lubią darmowe gry. Zadaniem gracza jest przede wszystkim walka z rozmaitymi przeciwnikami, która odbywa się przy użyciu różnych broni. Do dyspozycji pozostawiono m.in. miecze, łuki i pistolety. Wiedźma korzysta też z magicznych mocy, dzięki którym można np. przywołać demony.

Mechanika


Bayonetta 2 charakteryzuje się rozbudowanym systemem walki, który pozwala na wykonywania dość skomplikowanych kombosów. Opanowanie podstawowych ciosów nie jest jednak trudne. Poza nimi gracz może też używać ataków specjalnych, znanych jako Torture Attacks. Polegają one na złapaniu wroga w pułapkę, a następie torturowaniu za pomocą wymyślnych maszyn. Bohaterka może też władać mocą Umbran Climax, dzięki której odzyskuje swoje zdrowie i zwiększa moc ataków o nowe techniki - Infernal Demon i Wicked Weaves.

Rozgrywka


Po ukończeniu każdego poziomu, system przyznaje graczowi określoną ilość punktów. Na każdy level można wrócić i poprawić wynik. W grze nie brakuje też różnych bonusów i sekretów. Jeżeli chcesz wcielić się w potężną wiedźmę, pobierz Bayonetta 2 i uratuj swoją przyjaciółkę. Produkcja oferuje tryb kooperacji sieciowej, w którym można walczyć o najlepsze wyniki punktowe w walc z hordami przeciwników. Tryb singlowy pozwala natomiast na odblokowywanie wojowników do multiplayera. Na szczególne uznanie zasługuje oprawa wizualna gry Bayonetta 2, która wyróżnia się starannie dopracowanymi lokacjami oraz znakomitym wyglądem efektów specjalnych.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bayonetta 2 (2014), 11.76GB
ElAmigos release.

Instructions: install, play from desktop icon. Change language in game options. 
Game works through Wii U Emulator (CEmu v1.11.3). 
Powerful PC with +8GB RAM and modern CPU/GPU are recommended to get stable 60 fps.

Flashing/flickering textures are fixed in some places. Audio is also fixed.
Newest currently available CEmu (1.11.4b; 20.02.2018) is not the best for this game, therefore I used 1.11.3 version.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Bayonetta 2 Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: 2.5 GHz
Karta graficzna: 4 GB VRAM
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB HDD
System operacyjny: Windows

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.