Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Hogwarts Legacy

PL

Data edycji: 15-05-2024, 11:56
Powód: + DLC unlocker

Hogwarts Legacy
 • 80
14
 • Data premiery:
  10 Lutego 2023
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, fantasy, książki, sandbox, Harry Potter, filmy, przygodowe gry akcji, RPG akcji, XIX wiek, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Arabic, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish, Portuguese-Brazil
 • Crack:
  Empress
 • Rozmiar gry:
  76.65GB

Hogwarts Legacy to długo wyczekiwana z otwartym światem, fabularna gra akcji, która daje graczom możliwość podzielenia się światem magii, jakiego jeszcze nie znali. Rozwijana przez Avalanche Software, portkey Games i wydana przez Warner Bros. Entertainment Inc., gra pozwala graczom odkryć ukrytą prawdę o świecie czarodziejów i zanurzyć się w wciągającą fabularną grę akcji opartą na serii książek J.K. Rowling.

Przygoda w świecie magii

W grze Hogwarts Legacy gracz będzie miał okazję przeżyć przygodę w losach świata czarodziejów i swojej przygody. Odkryje magiczne stworzenia i zaklęcia, a także pozna dziedzictwo Hogwartu. Gra pozwoli mu doświadczyć zupełnie nowej historii, podczas gdy zostanie wciągnięty w tajemniczą i niezbadaną epokę antycznego sekretu.

Otoczka fabularna

Hogwarts Legacy to wciągająca fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w świecie czarodziejów. Gracz wciela się w postać dzierżącą klucz do samych centrum swojej przygody, podczas gdy poznaje nowych ludzi i odkrywa nowe miejsca w świecie magii. Gra pozwala nawiązywać relacje z innymi postaciami, rozwijając przyjaźnie lub nawiązując wrogie stosunki.

Otwarty świat

Gra Hogwarts Legacy jest pierwszym przedstawionym z otwartym światem z serii Harry Potter. Gracz może swobodnie przemierzać Hogwart, robić co tylko zechce i warzyć eliksiry przy użyciu różnych zaklęć. Przygoda toczy się w otwartym świecie, który pozwala graczowi eksplorować nowe i nieznane obszary.

Magia

W grze Hogwarts Legacy gracz będzie miał okazję doświadczyć prawdziwej magii, od zaklęć po eliksiry i hodowanie magicznych stworzeń. Gra pozwala graczowi doświadczyć prawdziwego świata czarodziejów, gdzie magia jest jedynym sposobem na przetrwanie.

Dziedzictwo Hogwartu

Gra pozwala graczowi odkryć dziedzictwo Hogwartu, odkrywając tajemnice zamku, jego mieszkańców i historię. Gracz będzie miał okazję przemierzać Hogwart, poznawać różne sekcje i odkrywać ukryte miejsca.

Odkryj niezbadane zakamarki świata czarodziejów

Hogwarts Legacy to nie tylko eksploracja szkoły czarów, ale także odwiedzanie różnych miejsc poza nią. Gracze mogą odkrywać magiczne lasy, wędrować przez góry i opuszczone kopalnie, czy eksplorować tajemnicze jaskinie. Wszystko to odbywa się w otwartym świecie gry, który zapewnia nieograniczoną swobodę przemieszczania się.

Stwórz swoją postać i kształtuj swoje dziedzictwo

W Hogwart's Legacy możesz stworzyć swoją własną postać i wcielić się w czarodzieja lub czarownicę, jakiej zawsze pragnąłeś. Twoja postać będzie miała swoje własne dziedzictwo i wybory, które wpłyną na fabułę gry. Będziesz miał/a możliwość wyboru domu, do którego należysz, tworzenia własnych eliksirów, rzucania zaklęć i hodowania magicznych stworzeń. To wszystko pozwoli Ci kształtować swoją postać tak, jak tylko chcesz.

Walcz z niebezpieczeństwami i staw czoła wiecznemu Hogwartowi

W Hogwart's Legacy nie brakuje niebezpieczeństw czy to w postaci mrocznych sił czy dzikich stworzeń, które czają się w ukryciu. Gracze muszą zdobywać doświadczenie i umiejętności, aby stawić czoła wyzwaniom, które napotkają na swojej drodze. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym i daje graczom dużą swobodę w użyciu różnych umiejętności i zaklęć. Jednym z kluczowych elementów fabuły jest także odkrywanie tajemnic wiecznego Hogwartu, miejsca pełnego historii i niebezpieczeństw.

Odkryj antyczne sekrety i doświadcz zupełnie nowej historii

Hogwarts Legacy to więcej niż tylko gra osadzona w świecie Harry'ego Pottera. Gracze mogą doświadczyć zupełnie nowej historii i odkrywać antyczne sekrety, które związane są z magią. Fabuła gry jest wciągająca i pozwala na odkrywanie tajemnic, które wprowadzą graczy w niezbadane zakątki świata czarodziejów.

Podsumowanie

Hogwarts Legacy to wciągająca fabularna gra akcji, która podzieli świat magii i pozwoli graczom na odkrycie ukrytej prawdy i niezbadanych tajemnic. Gra oferuje otwarty świat, który zanurza graczy w świecie czarodziejów i pozwala im doświadczyć zupełnie nowej historii, przeżyć nową przygodę i stawić czoła losowi świata czarodziejów. Dzięki możliwości eksploracji magicznego świata i nawiązywania relacji z postaciami, gracz może samemu kształtować swoją przygodę i odkrywać niezwykłe miejsca oraz magiczne stworzenia.

Gra akcji z otwartym światem osadzona jest w świecie magii stworzonym przez J.K. Rowling w serii książek o Harrym Potterze. Dzięki temu gracze mają możliwość wejścia do samych centrum swojej przygody i przemierzania hogwartu, jakim pragną, wcielając się w postać dzierżącą klucz do dziedzictwa hogwartu. Rozgrywka oferuje mnóstwo wyzwań, w tym warzenie eliksirów, hodowanie magicznych stworzeń, rzucanie zaklęć i wiele innych.

Avalanche Software i Portkey Games, które stanowią część Warner Bros. Entertainment Inc., stworzyły grę, która z jednej strony jest hołdem dla serii o Harrym Potterze, a z drugiej oferuje wiele nowych możliwości i niezwykłych miejsc. Podsumowując, Hogwarts Legacy to niezwykle wciągająca fabularna gra akcji, która pozwala graczom wejść w świat magii i doświadczyć go na własnej skórze, odkrywając antyczne sekrety, ukrytą prawdę i niezbadane rejony świata czarodziejów.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Hogwarts Legacy Deluxe Edition (2023), 76.65GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Empress). 

Updated to version 1.0 (07.02.2023; v1117238).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Hogwarts Legacy Deluxe Edition Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hogwarts Legacy - DLC unlocker, 8MB

Required to unlock few DLC in my release.


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Dark Arts Pack, Dark Arts Garrison Hat, Kelpie Robe, Onyx Hippogriff Mount, Soundtrack (mp3) + some Twitch/Playstation DLC (14 DLC total).

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-6600 (3.3Ghz) or AMD Ryzen 5 1400 (3.2Ghz)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 4GB or AMD Radeon RX 470 4GB
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 85 GB available space
System operacyjny: 64-bit Windows 10
Procesor: Intel Core i7-8700 (3.2Ghz) or AMD Ryzen 5 3600 (3.6 Ghz)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 1080 Ti or AMD Radeon RX 5700 XT or INTEL Arc A770
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 85 GB available space
System operacyjny: 64-bit Windows 10

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. majkelo911
   AktywnyU
  16 Lipiec 2023 14:10
  9
  1

  chyba rozwiązałem swój problem poszerzyłem pamięc wirtualną do 30000 i na dodatek odpalilem ikonę z i folderu Phoenix - Binares - Win64  i nie wyrzuca :) 

 2. Snapi
  Premium
  15 Lipiec 2023 17:45
  11
  1
  15 Lipiec 2023 15:45, majkelo911 pisze:

  a jak dodac tej pamieci ?

  Właściwości systemu>Zaawansowane>Wydajność>ustawienia>Zaawansowane>Pamięć wirtualna>Zmień

  1. majkelo911
    AktywnyU
   15 Lipiec 2023 18:08
   9
   0

   jakaś zalecana wartość ?

   1. Snapi
    Premium
    15 Lipiec 2023 18:14
    11
    1

    spróbuj tyle samo ile masz RAM-u na stałe, powinno wystarczyć

   2. majkelo911
     AktywnyU
    15 Lipiec 2023 18:33
    9
    0

    wyskakuje mi teraz błąd, error out of video memory ... 

   3. Snapi
    Premium
    15 Lipiec 2023 18:41
    11
    1

    to daj jeszcze więcej, jeżeli to nic nie pomoże to przywróć do ustawień automatycznych i niestety gra nie będzie działać na twojej zintegrowanej karcie chyba że kiedyś będzie poprawka która to zmieni

   4. Snapi
    Premium
    15 Lipiec 2023 18:48
    11
    1

    , znaczy będzie działała ale w chwilach tam gdzie będzie potrzeba większych zasobów gra będzie wychodziła do pulpitu.

   5. majkelo911
     AktywnyU
    15 Lipiec 2023 21:58
    9
    1

    dzięki za pomoc :) 

 3. majkelo911
   AktywnyU
  10 Lipiec 2023 22:40
  9
  0

  Ja wiem, że sie powtorzę, ale mam problem że w trakcie gry wyrzuca grę na pulpit. Teraz to się dzieje w momencie kiedy idę za jakimś uczniem kupić to wywala jak mówi, że tutaj znajduje się czarny las. Ja wiem, że to już było tutaj poruszane ale nie wiem jak z tym poradzić sobie.   1. Thor
   Administrator
   11 Lipiec 2023 09:24
   399
   0

   Hmm... pierwsze co możesz wykonać to aktualizacja sterowników graficznych. Następnie aktualizacja windows. 

   1. majkelo911
     AktywnyU
    13 Lipiec 2023 21:08
    9
    0

    Windows aktualny, sterowniki do karty też

   2. andrzejc1969
    13 Lipiec 2023 21:59
    301
    0

    odpal grę bez wspomagaczy czyli afterburnera czy boosta bez podkręcenia w karcie  na czysto . gra sama ma znaleźć optymalne ustawienia dla siebie nawet jak wystartuje na najniższych ,później w ustawieniach sobie dostosujesz tak samo miałem jak napisałem kiedys po niżej

   3. majkelo911
     AktywnyU
    14 Lipiec 2023 18:02
    9
    0

    mam jak coś kartę Intel Iris Xe Graphic

  2. andrzejc1969
   15 Lipiec 2023 09:13
   301
   0

   jak wywala cię w tym samym miejscu w określonym momęcie to podejdzewam że gra dalej się nie wczytuje , wczytała się do xxxxx i dalej nie , Przeskanuj pamięć , dodaj pamięci wirtualnej bo jak pamiętam gra potrzebuje bardzo dużo i nawet te 16 gb ram może być mało

   1. majkelo911
     AktywnyU
    15 Lipiec 2023 15:45
    9
    0

    a jak dodac tej pamieci ?

 4. fox40
   AktywnyU
  6 Maj 2023 10:48
  1
  1

  Można prosić o najnowszą wersję ponoć mnóstwo poprawek i optymalizacji 

  1. Thor
   Administrator
   6 Maj 2023 16:24
   399
   1

   To nie jest taka prosta sprawa, z aktualizacją wchodzą również nowe zabezpieczenia i gra musi być ponownie złamana. Także trzeba czekać albo kupić grę.

 5. volf
   AktywnyU
  28 Luty 2023 00:50
  1
  0

  Archiwum ma Niewłaściwy format lub jest uszkodzone

  1. Thor
   Administrator
   28 Luty 2023 10:08
   399
   0

   Wiele nam to nie mówi... Gdzie występuje problem podczas instalacji czy podczas rozpakowywania plików? Jeśli podczas rozpakowywania plików to prawdopodobnie masz niekompletnie pobrane pliki. 


   Jeśli podczas instalacji, czytaj komentarze Twój problem został już rozwiązany u innych użytkowników.

  2. Magier
   Premium
   28 Luty 2023 11:52
   4
   0

   Pobierz za darmo najnowszy 7-Zip i przy jego pomocy spróbuj rozpakować jeżeli w dalszym ciągu problem się będzie pojawiał to znaczy że archiwum jest uszkodzone i trzeba je pobrać ponownie. Pamiętaj że musisz mieć pobrane wszystkie archiwa a ta gra ma ich szesnaście plus jedno z DLC unlocker.

 6. andrzejc1969
  26 Luty 2023 22:52
  301
  1

  I udało mi się rozwiązać znowu błahy błąd z wyskakującą grą do pulpitu .stary zapomniany sposób - wyłączcie wszystkie wspomagacze jak  . Afterburner , RivaTuner, Driver Booster , oc mode itp. gra niech wystartuje na własnych ustawieniach. tak się działo z Farcry 6 w moim przypadku

  1. Soorsen
   Premium
   27 Luty 2023 10:24
   7
   1

   Doświadczony użytkownik/gracz wie że najlepiej programowo to mieć zainstalowany tylko czysty system z wyłączonym defenderem, aktywny DrectPlay, DirectX, aktualne sterowniki karty graficznej, wszystkie VC++, to wszystko równa się brak problemów.

   1. loka
    Premium
    28 Luty 2023 08:36
    4
    1

    Problem został rozwiązany dziękuje bardzo za pomoc

 7. bartix1995
   AktywnyU
  26 Luty 2023 19:52
  3
  0

  Hej pomoże ktoś bo cały dzień już nad tym siedzie gre pobrałem wypakowałem zaistalowałem ale gdy ją odpalam wyskakuje bład "Nie można kontynuować wykonanywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu EMP.dll . Ponowne zaistalowanie moze rozwiazać problem" intalowałem kilka raze lecz to nie pomoglo czy ktos może mi pomóc??? z góry dziękuje :)

  1. andrzejc1969
   26 Luty 2023 20:25
   301
   0

   poczytaj wszystkie porady po niżej .zacznij od podstaw . i wyłącz anty wirusa a gre wypakuj w bezpiecznym folderze dodanego do wyjątków (wykluczeń) i tak samo zainstaluj gre w folderze wolnym od skanowania . i już proponuje pobrać jeszcze raz bo już antywirus zrobił swoje i usunął pliki EMP.dll podczas instalacji .Dzieje się tak, ponieważ obejście zastosowane do plików gry jest wykrywane i blokowane przez program anty wirusowy ,a dostęp do gry jest ograniczony.

   1. Soorsen
    Premium
    27 Luty 2023 08:49
    7
    0

    Dodam że jak się korzysta z tego typu ulepszonych programów wink to najlepiej całkiem wyłączyć pogramy antywirusowe albo je usunąć, dodając programy/gry do wyjątków niewiele daje bo np. windows defender dalej hula po całym systemie i co by nie robić to będzie blokował i utrudniał a już najgorzej jak w czasie wielogodzinnej rozgrywki nagle bez zapisu zakończy grę i wyjdzie do pulpitu bo coś mu się nie spodoba. No i jeszcze dodatkowa korzyść dla gracza to taka że bez antywirusa jest lepsza wydajność bo zasoby które zajmował są zwolnione.

  2. bartix1995
    AktywnyU
   27 Luty 2023 15:02
   3
   0

   Dzięki za podpowiedz i pomoc wszystko się udało pliki z kwarantanny przywróciłem więc odbyło się bez ponownego pobierania i instalacji dodałem folder do wyjątków ale grę wywalało odrazu do pulpitu więc wyłączyłem ochronę całkowicie i wszystko hula pięknie nawet na hdd dysku :) 

   1. andrzejc1969
    27 Luty 2023 16:12
    301
    0

    No i kolejny zadowolony użytkownik, warto czytać podpowiedzi.

 8. loka
  Premium
  26 Luty 2023 14:30
  4
  0

  Napotkałem na dziwny problem a więc gra wyrzuca  mnie zaraz po włączeniu z czego może to wynikać?


  1. Soorsen
   Premium
   26 Luty 2023 14:59
   7
   0

   Nie podałeś jaki masz komputer ale tak się czasem dzieje jak jest za mało VRAM a ta gra wymaga jej 4GB jako minimum.

   1. loka
    Premium
    26 Luty 2023 15:04
    4
    0

    Nazwa urządzenia    DESKTOP-CD8GBG4
    Procesor    Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz   2.90 GHz
    Zainstalowana pamięć RAM    16,0 GB (dostępne: 15,9 GB)
    Identyfikator urządzenia    FB288C62-58DD-4401-8543-883A499CADAF
    Identyfikator produktu    00330-80209-76225-AA375
    Typ systemu    64-bitowy system operacyjny, procesor x64

    karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti

    sądzę ze nie jest zły ale się nie znam


   2. Soorsen
    Premium
    26 Luty 2023 15:07
    7
    0

    Ale jaka karta graficzna i ile pamięci VRAM smile  

    Dopisałeś ok, z taką kartą to nie powinno być najmniejszego problemu bo ona ma chyba 8 czy nawet 12GB VRAM-u.

    W takim razie przyczyna nie znana.

   3. loka
    Premium
    26 Luty 2023 15:15
    4
    0

    karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti

    vram-8038mb

   4. Soorsen
    Premium
    26 Luty 2023 15:31
    7
    0

    Ósemka czy dwunastka to i tak bardzo dobra i mocna karta. RAM-u masz 16GB i do tego pewnie jeszcze szybki dysk z plikiem wymiany w razie czego. Nie wiem co może być przyczyną. Może sterowniki do kart graficznej uaktualnij i zainstaluj nowe Visual C++. Można też odinstalować grę i wyczyścić system CCleaner-em i ponownie zainstalować grę to też może pomóc.   

   5. Thor
    Administrator
    26 Luty 2023 22:17
    399
    1

    Zaktualizuj sterowniki, system win, directx. Jeśli na końcu instalacji prosi o zainstalowanie dodatkowego oprogramowania zrób to. Uruchom jako Administrator.

  2. andrzejc1969
   26 Luty 2023 17:26
   301
   0

   szukaj najprostsze przyczyny. jak już sie poprawnie zainstalowała to już sukces u mnie przyczyną wyrzucana do pulpitu był kabel sata do dysku , po prostu był za długi 40cm i w obudowie był kilka razy zagięty . kupiłem krótki 15 cm i problem zniknął . niby takie nic ale mi pomogło . nawet wtyczki nie dokładnie wciśnięte mają znaczenie a co do ilości ramu to tu te 16 to może być mało bo gra sama tyle bierze a gdzie jeszcze system . dodaj wirtualnie z 10gb ram. ale tak jak radzą usuń wyczyść rejestr i temp popraw vc++ i sterowniki od karty i zainstaluj ponownie i najlepiej na ssd lub m.2

   1. Soorsen
    Premium
    26 Luty 2023 18:21
    7
    1

    Zgadza się przyczyny mogą być różne nawet te pozornie śmieszne. Plik wymiany/plik stronicowania/pamięć wirtualna bo to i tak w sumie jedno i to samo najlepiej ustawić 1:1 i na sztywno bo na sztywno jest trochę szybciej niż przydzielana automatycznie i dynamicznie, ta szybkość to raczej nieodczuwalna dla człowieka ale dla maszyny tak, czyli jeżeli się ma 16GB RAM-u to pamięć wirtualną też ustawić na 16GB i na sztywno żeby zawsze ten obszar był szybko dostępny. Dzisiaj są szybkie dyski SSD ale i tak dobrze jest trzymać się tej zasady, jeszcze dodam że przy takim procesorze i karcie graficznej to warto zainwestować i wymienić te 16GB RAM-u na 32GB, ja bym tak zrobił będąc aktywnym graczem smile

  3. andrzejc1969
   26 Luty 2023 21:31
   301
   0

   czytaj poniżej ,jest wiele przyczyn

 9. kondzio87
  Premium
  26 Luty 2023 12:48
  39
  1

  gra zainstalowała się bez zarzutów nie wystąpił żaden błąd ani podczas grania ani instalacji 

  pełne 30 klatek bez żadnych lagów 

  i5 4460 3.3 gh 

  rx 580 ti 4 gb 

  16 gb ram 2600gh

  polecam wszystko ok 

 10. Haver
  Premium
  26 Luty 2023 01:41
  3
  2
  25 Luty 2023 13:48, andrzejc1969 pisze:

  Wiec jeśli występują jakieś problemy to wina waszego sprzetu lub jego ustawień . gra sprawdzona i działa

  Sedno sprawy, też sprawdziłem i wszystko działa. 

 11. TAJFUN
   AktywnyU
  25 Luty 2023 14:56
  1
  0

  Mam pytanie mam pobrać tylko part od 1-14 żby działo czy mam pobierać wyszystkie party co są na stronie ? od 011 - 161 

  1. andrzejc1969
   25 Luty 2023 15:23
   301
   1

   wszystkie jakie są czyli np.  od 01 do 16   tu od wagi pliku zależy ile ich będzie ( jak bedą spakowane po 4.xx gb to bedzie ich 16 a jak po np, 1.xx gb to bedzie i ponad 70 . ) wszystkie chyba że jest dodana aktualizacja której nie chcesz to oddzielny plik i oznaczony jako aktualizacja i odwrotnie można pobrać tylko aktualizacje jak już posiadasz grę bez pobierania gry ( są nieraz przymusy pobrania jednak całości bo konkretna aktualizacja działa tylko z ta wersją gry i nie można jej oddzielić)

  2. Haver
   Premium
   25 Luty 2023 18:30
   3
   1

   Pewnie chodzi Ci o pobieranie z OneDrive nie wiem jak to się dzieje ale każdy może tam kopiować swobodnie pliki i tak też ktoś zrobił robiąc bałagan w folderze głównym, pobierz części 1-16 podpisane Tomas Lakus lub z folderu 00 który ja utworzyłem i te dobre archiwa przekopiowałem.

   1. Thor
    Administrator
    25 Luty 2023 22:17
    399
    1

    Faktycznie, w folderze można było dodawać podfoldery i kopiować pliki, ta możliwość została zablokowana.

   2. Haver
    Premium
    26 Luty 2023 01:20
    3
    1

    Cieszy mnie to że do czegoś się przydałem wink

 12. Soorsen
  Premium
  25 Luty 2023 14:12
  7
  2
  25 Luty 2023 13:48, andrzejc1969 pisze:

  ... czas instalacji 13 minut na i5 3.5-3.9 mhz ....

  stuck_out_tongue_winking_eye  3.5-3.9 GHz

  1. andrzejc1969
   25 Luty 2023 15:09
   301
   0

   Sorry literówka---poprawie

 13. andrzejc1969
  25 Luty 2023 13:48
  301
  2

  SPRAWDZIŁEM.. gra pobrana z torrent na pusty dysk ssd i iso zamontowane na DAEMON Tools  docelowa instalacja dysk hdd (sama gra około 80gb) czas instalacji 13 minut na i5 3.5-3.9 ghz i karta graf. gtx 4 gb vdram z windows 11 . gra działa poprawnie i bez problemów z instalacją przy czym zauważyłem  duże zapotrzebowanie pamięci RAM 12- 13 gb w ustawieniach wysokich przy 6o fps ( rzeczywiste 50 fps) Karta graf 3.6 gb vdram Wiec jeśli występują jakieś problemy to wina waszego sprzetu lub jego ustawień . gra sprawdzona i działa

 14. Vexel
   AktywnyU
  24 Luty 2023 23:56
  7
  0

  pobrane przez terabox ofc na dysku, gdzie znajduje się 800gb miejsca i wyskakuje, ze na dysku C nie ma miejsca mimo, ze wszedzie mam zaznaczone zeby instalowało na dysk D. Troszke śmieszne :V

  1. Thor
   Administrator
   25 Luty 2023 11:24
   399
   1

   System też potrzebuje miejsca na tymczasowe pliki podczas instalacji.

 15. beinspire
  Premium
  24 Luty 2023 13:59
  13
  0

  pierwszy raz spotykam się z takim problemem podczas instalacji

  An error occurred while unpacking: Not enough memory!
  Unarc.dll returned an error code: -5
  ERROR: archive data corrupted (decompression fails)

  Będę ogromnie wdzięczny jeżeli ktoś podsunie rozwiązanie tego problemu

  1. Thor
   Administrator
   24 Luty 2023 16:11
   399
   0

   Spróbuj pobrać Unarc.dll i zainstalować np. STĄD


   Sprawdź czy masz wystarczającą ilość miejsca licz na instalację przynajmniej 100GB. Wyłącz oszczędzanie energii w opcjach zasilania ustaw wysoką wydajność.


   Problemem także może być Twój dysk jeśli jest to HDD.

  2. andrzejc1969
   24 Luty 2023 16:14
   301
   0

   odwieczny powtażalny problem zainstaluj tak jak jest zawsze napisane vc++ 2013-2023 . a najpierw wyczyść rejestr i Temp i wszelkie śmieci . zwolnij pamięć . czesto mi to się zdarzało i w moim przypadku gry o dużej wadze ( 50/100gb) instaluje z ssd na ssd bo przy dysku hdd zawsze był ten problem ( wiadomo leciwy dysk i pojemność duża i po prostu nie daje rady z zapisem gry) i wyskakuje problem  isdone.dll i unarc.dll

   1. beinspire
    Premium
    24 Luty 2023 17:11
    13
    1

    dziękuję za odpowiedź 

   2. beinspire
    Premium
    24 Luty 2023 18:24
    13
    0

    instalacja z ssd na ssd, zainstalowane biblioteki visual c++ i dalej ten sam błąd, chyba się poddam, testowałem na innych grach - uncharted 4, spider-man, red dead itd i wszystko ok 


   3. Thor
    Administrator
    24 Luty 2023 21:29
    399
    0

    Czy plik iso został rozpakowany bezbłednie? Jeśli nadal masz części rar możesz sprawdzić programem WinRAR czy 7zip.

 16. dawidpawlak22
   AktywnyU
  23 Luty 2023 19:00
  8
  0

  Dodacie w jakimś innym linku? Człowieka szlak trafi jak ma czekać 2h by pobrać jeden Part ;p

  1. Thor
   Administrator
   23 Luty 2023 19:02
   399
   2

   W trakcie przygotowania.


   Dodane.