Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Batman Arkham City Game of the Year Edition

Batman Arkham City Game of the Year Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  22 listopad 2011
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, sandbox, DC Comics, Batman, detektywistyczne, komiksy, superbohaterowie, beat 'em up
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Reloaded
 • Rozmiar gry:
  14.75GB

Batman Arkham City to kolejna odsłona popularnych gier akcji. Kolejny raz wcielamy się w skórę człowieka nietoperza. Czeka na nas wiele ciekawych przygód, a także niebezpiecznych przeciwników. Bardzo ważne jest to, aby wykazać się sprytem oraz odwagą. Nasz bohater posiada wiele magicznych umiejętności, dzięki którym łatwiej będzie nam zrealizować misję.


Groźny burmistrz

Arkham przypisał sobie największe zasługi Barmana, przez co został mianowanymi burmistrzem. To właśnie od niego zależą losy miasteczka. Niestety jego plany nastawione są na rozwój przestępczości. Pragnie on wysiedlić uczciwych mieszkańców, a na ich miejsce przyjąć największych zbirów. Oczywiście musimy temu zapobiec.


Chcesz uratować świat od zagłady? Pobierz Batman Arkham City i udowodnij, że Arkham niesłusznie został powołany burmistrzem Gotham City. Pragnie on stworzyć miasto Arkham City, które będzie mu w stu procentach podporządkowane. Więźniowie mają pełną swobodę, co oznacza, że nie podlegają żadnej kontroli. Jedynym zakazem jest zakaz ucieczki z nietypowego "więzienia".


Zaawansowana walka

Gry darmowe to spektakularne walki, na które chce się patrzyć. Batman może wymierzyć ogromną liczbę różnych ciosów. To właśnie dzięki temu potyczki z przeciwnikami są niezwykle ciekawe. Możemy wprowadzić kombinacje uderzeń, dzięki którym poradzimy sobie nawet z najgroźniejszymi przestępcami.


Nasz bohater może również pozostać w ukryciu. Dzięki temu będzie przemierzał lokacje niezauważony. Możemy przyglądać się naszym przeciwnikom, tak aby zgromadzić na ich temat możliwie najwięcej informacji. Będzie to niezbędne do tego, aby wymierzyć atak. To od nas zależy, czy będziemy działać spontanicznie, czy każdy nasz ruch będzie dokładnie przemyślany.


Warto wspomnieć, że podczas rozgrywki będziemy musieli rozwiązać sporą liczbę misji pobocznych. Zagadki logiczne stanowią wspaniałe urozmaicenie. Dobrze wiedzieć, że możemy wcielić się również w skórę Kobiety Kot. Dzięki temu odkryjemy grę na nowo. Ponadto na opisywaną postać czekają nowe misje fabularne.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Batman Arkham City Game of the Year Edition (2012), 14.75GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded). 

Updated to version 1.1

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Batman Arkham City Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatko DLC: Catwoman Pack, Harley Quinn's Revenge, Nightwing Bundle Pack, Robin Bundle Pack, Challenge Map Pack, Arkham City Skins Pack.


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.5 GHz
Karta graficzna: 768 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.