Bum Simulator

Data edycji: 22-05-2023, 15:25
Powód: + update 3.5.09 - 3.5.18 (19.05.2023)

Bum Simulator
 • 100
3
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  12 maja 2023
 • Gatunek gry:
  Symulacje, FPP, humorystyczne, polskie, indie
 • Producent:
  Ragged Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Turkish, Korean, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  3.65GB

Bum Simulator: Przeżyj na ulicach w humorystycznym symulatorze.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest żyć na ulicach jako menel? Bum Simulator to niekonwencjonalna gra symulacyjna na platformę PC, która pozwala poznać życie menela w zupełnie nowy sposób. Studio Ragged Games i wydawca PlayWay stworzyli zaskakująco zabawną i pełną humoru produkcję, która łączy elementy przetrwania, eksploracji i zabawnych interakcji z różnorodnymi postaciami.

Świat gry

Bum Simulator osadzony jest w otwartym, amerykańskim mieście, gdzie gracz wciela się w mieszkańca, który nagle traci wszystko i ląduje na ulicy. Gracz ma swobodę wyboru, jak dalej potoczą się losy bohatera. Czy zaakceptować swoją sytuację i żyć jak menel, czy też walczyć o lepsze życie i zemścić się na tych, którzy sprowadzili nas na dno?

Mechanika rozgrywki

Chociaż gra nosi nazwę "symulator", Bum Simulator nie ma nic wspólnego z realizmem. Zamiast tego, to zabawny sandbox, który z humorem podchodzi do tematyki życia menela. W grze obserwujemy świat z perspektywy pierwszej osoby, a otwarte lokacje pozwalają na pełną swobodę eksploracji.

Wyjątkowe cechy

W Bum Simulator, oprócz codziennego przetrwania, możemy korzystać z wielu unikalnych funkcji. Na przykład, możemy rzucać gołębiami w ludzi i obserwować, jak wybuchają w panice. W miarę postępów w grze, będziemy mogli ulepszać nasze ptaki, a nawet zyskać zdolność wywołania "gołąbnado".

Crafting i rozbudowa bazy

W grze ważne jest zbieranie materiałów, które po przetworzeniu pomogą nam ulepszyć naszą bazę. Możemy zbudować własne schronienie z kartonów, rozwijać umiejętności handlu alkoholem, czy nawet trenować innych meneli do zbierania śmieci za nas.

Interakcje z postaciami

Bum Simulator oferuje niezapomniane spotkania z różnorodnymi postaciami. Każda z nich ma własne, unikalne cechy i osobowości, dzięki czemu gra staje się jeszcze bardziej interesująca.

Podsumowanie

Bum Simulator to innowacyjny i zabawny symulator życia menela, który zapewnia niezapomniane chwile i bogate doświadczenia. Jeśli masz ochotę na humorystyczne podejście do życia na ulicy, Bum Simulator z pewnością Cię zainteresuje.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bum Simulator (2023), 3.65GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 3.5.09 (12.05.2023). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Bum Simulator Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 3.5.09 - 3.5.18 (19.05.2023) & crack (by Codex), 53MB


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2500 @ 3,3 GHz (4 CPUs)
Karta graficzna: NVidia GeForce GTX 960 4GB
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni
System operacyjny: Windows (64-bit) 8 lub nowszy
Procesor: Intel Core i5-6500 @ 3,2 GHz (4 CPUs)
Karta graficzna: NVidia GeForce GTX 1060 4GB
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni
System operacyjny: Windows (64-bit) 10

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. andrzejc1969
  13 Maj 2023 09:32
  129
  1

  I tak zostałem Żulem...scream

Gry Symulacyjne: Podróże przez realistyczne światy i egzotyczne uniwersa

Gry symulacyjne to rodzaj gier komputerowych, które fascynują graczy na całym świecie. Pochodzące z różnych kategorii i subgatunków, tego rodzaju gry oferują rozrywkę i dają możliwość rozwijania umiejętności. Symulatory to gry online, które gwarantują długie, wciągające zabawy, przekraczając ramy zwykłej grze.

Symulatory: Od transportu publicznego do powrotu na Księżyc

Gry symulacyjne mogą mieć różne formy, od prostych symulatorów lotu czy transportu publicznego, po bardziej zaawansowane gry online, w których gracz może wcielić się w pielęgniarkę, lekarza, architekta lub kosmonautę. Nie ma znaczenia, ile masz lat czy jakie są Twoje preferencje - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wśród bogatej oferty gier online, symulatorskich tytułów, warto zwrócić uwagę na takie jak "SimCity", "The Sims" czy "Cities: Skylines". Te symulatory pozwalają graczom na tworzenie i zarządzanie miastami, projektowanie budynków i zarządzanie społecznościami. Każdy tytuł różni się nieco od siebie, wprowadzając nowe elementy rozgrywki oraz angażujące zadania do wykonania.

Zabawy z symulacją: Przeżycia niemożliwe do osiągnięcia w rzeczywistości

Gry symulacyjne doskonale radzą sobie z odtworzeniem realistycznych sytuacji, a jednocześnie oferują zabawy, które w prawdziwym świecie nie być może nie są osiągalne. Symulator "Kerbal Space Program" pozwala na stworzenie własnej agencji kosmicznej i wyprawienie ekspedycji na Księżyc, a "Euro Truck Simulator" prowadzenie potężnych ciężarówek przez całą Europę.

Gry online: Wyzwania, emocje i społeczność graczy

Gry symulacyjne mają wyjątkowo silną społeczność graczy, którzy chętnie wspólnie odkrywają i dzielą się wiedzą na temat tajników danej gry. Symulatory zwykle promują zdrową rywalizację między graczami, ale także uczą odpowiedzialności, strategii i planowania. Oczywiście, jak każde gry online, dają też spore pokłady emocji oraz zabawy na każdym etapie grania.

Podsumowanie

Na świecie gier symulacyjnych nie brakuje wyboru, a różnorodność oferowanych przez nie doświadczeń sprawia, że każdy gracz, niezależnie od upodobań i doświadczenia, znajdzie coś dla siebie. Gry tego rodzaju pozwalają na wyżycie snów, odbycie podróży, przejęcie kontroli nad wymarzonym życiem - możliwości są niemal nieograniczone. Teraz, gdy znasz już najciekawsze i najpopularniejsze tytuły gier symulacyjnych, wszystko, co musisz zrobić, to wziąć się za grę i pozwolić sobie na chwilę, którą da Ci symulacja.