Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Assassin's Creed: Unity Gold Edition

Assassin's Creed: Unity Gold Edition
 • 100
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  11 listopad 2014
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, multiplayer, kooperacja, historyczne, XVIII wiek
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Portuguese (Brazil), Dutch, Russian, Japanese, Korean, Chinese (Traditional)
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Reloaded, 3DM, Ali213
 • Rozmiar gry:
  35.34GB

Assassin's Creed: Unity - piąta odsłona popularnej serii gier


Mało która gra komputerowa doczekała się tak wielu kontynuacji i odmian co Assassin's Creed. Tym razem kilka słów o jej piątej odsłonie, noszącej nazwę Unity.


Postać, miejsce i czas


Assassin's Creed: Unity przenosi nas do XVIII Paryża. Każdy, kto choć trochę interesuje się historią wie, że był to bardzo burzliwy wiek, głównie ze względu na Wielką Rewolucję Francuską. Nasz bohater - Arno - będący jednocześnie członkiem Bractwa Asasynów, będzie musiał po raz kolejny wypełnić określone zadania.


Obowiązki to jedno a otoczenie - to drugie. Nasza rozgrywka będzie się odbywać w niezwykle dopracowanych lokalizacjach, takich jak okolice rzeki Sekwany, bądź katedra Notre Dame. Jednym słowem, zarówno pod kątem fabuły, jak i szaty graficznej żaden z graczy nie powinien się nudzić.


Motywy działania i rozgrywka


Jeśli chcesz odkryć serię Assassin's Creed od zupełnie nowej strony, koniecznie pobierz odsłonę Unity na swój komputer. Dlaczego? Ponieważ pojawiło się tu sporo nowości, które warto przetestować. Przykładowo nasz bohater przestaje być powoli maszyną do zabijania. Zmienia się on w człowieka, który coraz częściej kieruje się osobistymi przesłankami a zwłaszcza zadawnionym poczuciem winy. To jednak nie wszystko.


Oprócz aspektu psychologicznego mamy tu również zupełnie odmienioną rozgrywkę, która ewoluuje w stronę pełnoprawnego sandboxa. Nasz bohater co prawda "uczy się" sprawniejszego poruszania się po mieście, ale musi się liczyć z tym, że porażka podczas realizacji misji będzie wiązać się z np. podwojeniem straży.


Ewolucja postaci


Zwykle darmowe gry nie oferują tak bogatego rozwoju postaci, co Assassin's Creed: Unity. Arno "ewoluuje" w kilku aspektach, to jest w skradaniu się, walce wręcz, walce strzeleckiej i oczywiście w wielu różnych umiejętnościach dodatkowych, takich jak np. otwieranie zamków. Poprzeczka postawiona jest jeszcze wyżej w przypadku trybu multi, w którym stawia się na umiejętną kooperację i komunikację.


Podsumowując, Assassin's Creed: Unity to przykład na to, że dobrze dopracowana gra nigdy się nie starzeje a jej aktualizacje i kolejne wersje mogą być równie udane co pierwowzór.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed: Unity Gold Edition (2014), 35.34GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded or 3DM or Ali213). 

Updated to version 1.5.0 (20.02.2015); 28 DLC included.

Installation time with 4 threads CPU and normal HDD - 6 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Assassin's Creed: Unity Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Dead Kings, Chemical Revolution, American Prisoner, Killed by Science, Prussian Waistcoat, Siege of Maastright Hood, Leipzig Regiment Hood, National Guard Trousers, Athos Duel Shirt, Black Musketeer Breaches, La Tour d'Auvergne Bracers, Isenburg-Birnstein Belt, Maple Hunting Rifle, Spanish Cup Hilt Rapier, Over Under Pistol, Razor Head Spear, Sabre of Honour, War Axe, ArmorSplitter Axe, Parade Pistol, Pappenheimer Rapier, Hooked Impaler, Silver-Plated Pistol, Arno's French Rapier, Arno's Dueling Pistol, French Cavalry Pistol, McFarlane Master Assassin Outfit, Arno's Fearless Outfit.


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II x4 940 3.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/3 GB Radeon HD 7970
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit
Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD X8 FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 3 GB Geforce GTX 780/Radeon R9 290X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.