= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Assassin's Creed: Syndicate Gold Edition

Assassin's Creed: Syndicate Gold Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  19 listopad 2015
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, historyczne, przygodowe gry akcji, XIX wiek
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Czech, Hungarian, Portuguese-Brazil, Danish, Dutch, Norwegian, Swedish, Finnish, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Codex

Assassin's Creed: Syndicate, czyli gra w rewolucję przemysłową


Epoka wiktoriańska jest dla twórców gier wciąż mało znanym epizodem w historii Europy. Inaczej jest jednak w przypadku Assassin's Creed: Syndicate, w którym gracz został przeniesiony właśnie do XIX wiecznej Anglii.

Walka Asasynów a wyzysk społeczny


Jeśli chcesz wejść w prawdziwy tygiel społeczno - kulturalny, koniecznie pobierz na swój komputer Assassin's Creed: Syndicate. Dlaczego? Ponieważ pozycja ta przenosi nas do zupełnie nowego świata, w którym na tle problemów z wyzyskiem społecznym (narodziny kapitalizmu) konfrontują się ze sobą Asasyni i Templariusze.

Do tej pierwszej grupy należy niejaki Jakub Frye, który - podobnie zresztą jak inni członkowie Bractwa - bierze pod opiekę robotników, tłumnie poszukujących pracy w stolicy Imperium Brytyjskiego. Rolą naszego bohatera będzie wzniecenie powstania, którego "celem" mają być kapitaliści. Oczywiście każdy w Bractwie wie, że jest to też kolejna odsłona walki z Templariuszami...

Świat przedstawiony i mechanika gry


Mało które darmowe gry tak dobrze łączą ze sobą mechanikę gry i jej świat przedstawiony. Tutaj wszystko łączy się w jedno. Nasze misje realizujemy w bliskim sąsiedztwie dobrze znanych obiektów, takich jak Pałac Westminsterski, bądź Katedra św. Jana. To jednak nie wszystko. Z upływem czasu w rozgrywce pojawia się siostra Jakuba - Evie, która na dodatek wydaje się bardziej wyważona od swego brata.

Rozgrywkę "umilają" nowe bronie, takie jak laski ze szpadą, kastety i rewolwery. Grę można prowadzić na dwa sposoby. Podczas misji fabularnych główna postać będzie się zmieniać (Jakub, bądź Evie). W trakcie rozgrywek otwartych będzie można za to dowolnie przełączać się pomiędzy nimi, uatrakcyjniając w ten sposób grę.

Podsumowanie


Reasumując, ta zorientowana wyłącznie na tryb single gra jest kolejną, interesującą odsłoną serii. W trakcie trwania rozgrywki czekają na nas różne "smaczki", takie jak np. kierowanie gangiem Jakuba, bądź... możliwość kradzieży karocy (jak w Grand Theft Auto)..

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed: Syndicate Gold Edition (2015), 25.86GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.51H (19.10.2016)

Installation time with 4 threads CPU and normal HDD - 9 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Assassin's Creed: Syndicate Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

Dodatki DLC: The Last Maharaja, Dreadful Crimes, Jack The Ripper, The Darwin and Dicken's Conspiracy, Runaway Train, Gold Edition Content, Uplay Rewards Unlocker (optional during setup), Soundtrack (mp3).
crack Assassin's Creed: Syndicate ściągnij grętorrent Assassin's Creed: Syndicate pobierz za darmopełna wersja Assassin's Creed: Syndicate do pobraniaAssassin's Creed: Syndicate download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5 2400 2.5 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R9 270
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 40 GB HDD
System: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i7 3770 3.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
Grafika: 4 GB GeForce GTX 760/Radeon R9 280X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 40 GB HDD
System: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.