= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Assassin's Creed IV: Black Flag Jackdaw Edition

Assassin's Creed IV: Black Flag Jackdaw Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  19 listopad 2013
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, piraci, multiplayer, statki, kooperacja, historyczne, XVIII wiek
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Polish, Hungarian, Portuguese, Portuguese (Brazil), Dutch, Danish, Norwegian, Swedish, Finnish, Russian, Arabic, Chinese, Japanese, Korean
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese (Brazil)
 • Crack:
  3DM

Assassin's Creed IV: Black Flag, czyli wyprawa z punktu widzenia korsarza


Choć darmowe gry dają sporo radości, to jednak ich płatne odpowiedniki potrafią jeszcze bardziej zaskoczyć graczy. Tak też jest w przypadku Assassin's Creed IV: Black Flag, która - w przeciwieństwie do innych odsłon serii, przenosi nas do korsarskiego świata.

Bohaterowie i elementy fabuły


Assassin's Creed IV: Black Flag przenosi nas do XVIII wieku, kiedy to na morzach łatwo można było trafić na piratów. Jednym z nich jest niejaki Edward Kenway, który zresztą podaje się za członka Bractwa. Człowiek ten wpada na trop pewnego tajemniczego Obserwatorium, czyli urządzenia, które umożliwia obserwację dowolnej osoby na świecie. Oczywiście podczas poszukiwań wplątuje się on w konflikt pomiędzy Asasynami i Templariuszami.

Gdzie tym razem przeniesie nas Assassin's Creed IV: Black Flag? W ten odsłonie popularnej serii przyjdzie nam żyć, mieszkać i walczyć na Karaibach. A w związku z tym, że akcja gry przypada na tak zwane złote czasy piractwa, nietrudno zrozumieć, że bardzo łatwo znajdziemy kompanów, do wspólnych działań na rzecz jednej ze stron.

Znane postacie w rozbudowanym świecie gry


Jeśli chcesz zobaczyć na ekranie komputera Czarnobrodego, albo Annę Bony, pobierz na swój komputer Assassin's Creed IV: Black Flag. Wszystkie te postacie (a nawet zdecydowanie więcej) znajdą się w nowej odsłonie gry. To jednak nie wszystko. Lokacja w której przyjdzie nam walczyć to nie tylko zwykłe wyspy. Trzy tamtejsze duże miasta a także dziesiątki wiosek to ogromne pole do manewru dla naszego bohatera.

Jak łatwo się domyślić, w grze będziemy również... sterować statkiem. Istnieje możliwość jego stałego rozbudowywania (np. poprzez zamocowanie taranu). W grze istnieje też możliwość nurkowania i prowadzenia eksploracji wraków, co przyniesie nam całkiem spore, dodatkowe dochody.

Podsumowanie


Assassin's Creed IV: Black Flag to gra w pewnym stopniu rewolucyjna, aczkolwiek zachowująca klimat serii. Fani rozgrywek sieciowych również powinni być zadowoleni, gdyż twórcy projektu zaimplementowali w nim tryb multi.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed IV: Black Flag Jackdaw Edition (2013), 7.27GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM). 

Updated to version 1.07 (13.05.2014)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Assassin's Creed IV: Black Flag Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

Dodatki DLC: Freedom Cry, Aveline, Crusader & Florentine Pack, Death Vessel Pack, Collectibles Pack, Activities Pack, Technology Pack, Resources Pack, Sacrifice Island, Black Island and Mystery Island. No multiplayer mode. DLCs will be unlocked when you launch game for the second time (start game to create save).
crack Assassin's Creed IV: Black Flag ściągnij grętorrent Assassin's Creed 4 Black Flag pobierz za darmopełna wersja Assassin's Creed 4 do pobraniaAssassin's Creed IV: Black Flag download


Minimalne:
Procesor: Core i5 2.5 GHz
Grafika: 1 GB VRAM
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB HDD
System: Windows Vista(SP1)/7(SP1)/8


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.