Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Assassin's Creed II Deluxe Edition

Assassin's Creed II Deluxe Edition
 • 80
5
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  4 marzec 2010
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, renesans, historyczne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Dutch, Danish, Norwegian, Swedish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Skidrow/Tapek
 • Rozmiar gry:
  3.89GB

Assassin's Creed II, czyli kontynuacja tego, co najlepsze w serii


Assassin's Creed II to kontynuacja historii, którą znamy z pierwszej części tej niezwykłej serii gier. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, również i tu mamy do czynienia z historią Desmonda Milesa, będącego protoplastą serii.


Wątki fabularne i kontynuacja jedynki


Nasz główny bohater to postać znana wszystkim miłośnikom serii. Tym razem udało mu się uciec z siedziby Abstergo Industries, zabierając ze sobą Lucy Stillman i jej przyjaciół. Wszystkie te postacie odkrywają pewną kryjówkę, która jest po prostu swoistym kluczem do wspomnień przodków. Tym razem przenosi się w drugą połowę XV wieku, stając się kluczową dla serii postacią, czyli Ezio Auditore.


Oczywiście jak to w przypadku tej serii bywa, postać ta straciła swoich najbliższych w wyniku wielu zaplanowanych wcześniej intryg zakonu Templariuszy. Naszemu bohaterowi nie pozostało więc nic innego, jak stać się Asasynem. Oczywiście będzie to wymagało odpowiedniego szkolenia, aczkolwiek jego wuj o wdzięcznym imieniu Mario, okaże się nad wyraz cierpliwym nauczycielem.


Średniowieczni celebryci


Ciekawostką dotyczącą Assassin's Creed 2 jest fakt, że jej twórcy wpletli w nią kilka postaci, z którymi mieliśmy do czynienia np, na lekcjach historii. Jednym z najskuteczniejszych pomocników Ezio okaże się... Leonardo da Vinci. Nie zabraknie też rodu Pazzich a nawet papieża Aleksandra VI.


Akcja gry posiada dokładnie ten sam klimat, co jej pierwsza odsłona. Graczom oddano do dyspozycji dwie piękne lokalizacje, to jest Florencję i Wenecję. Obydwa miasta zostały doskonale dopracowane pod kątem graficznym, dzięki czemu Assassin's Creed II dyskredytuje pod tym względem np. darmowe gry. Podobnie jak w pierwowzorze nie mogło tu zabraknąć elementów parkouru i oczywiście sporej dawki przemocy...


Podsumowanie


Assassin's Creed II jest doskonałą kontynuatorkę tego, z czym mieliśmy do czynienia w pierwszej odsłonie gry. I choć walczymy tutaj wyłącznie bronią białą, to jednak istnieje możliwość efektywnego skradania się, podobnie jak to miało miejsce w "jedynce". Jeśli lubisz te klimaty, koniecznie pobierz grę na swój komputer.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed II Deluxe Edition (2010), 3.89GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow/Tapek). 

Updated to version 1.01.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Assassin's Creed II Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Altair Outfit, Venecian Cape, Medici Cape, Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari, Arsenal Shipyard, Additional Throwing Knives, The Auditore Family Crypt, Battle of Forli, Bonfire of the Vanities, Bonus Skin Dye, PSP Weapons (PS3 exclusive).


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz
Karta graficzna: GeForce 8800
Pamięć: 1.5 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.