Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Arma III Complete Campaign

Data edycji: 23-02-2022, 10:35
Powód: Updated to version 2.06 (18.11.2021)

Arma III Complete Campaign
 • 60
3
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  12 września 2013
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, współczesne konflikty, FPS, wojenne, multiplayer, kooperacja, strzelanki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Czech, Portuguese, Turkish, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  97.53GB

Arma III - kolejna odsłona wielkiego konfliktu


Strzelanki FPS mają swój specyficzny klimat. Nawet, jeśli są to darmowe gry, to również i one budzą spore napięcie, gdy np. nieopatrznie wystawiamy się na ostrzał. W przypadku gier takich jak Arma III, sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Mamy tu przecież do czynienia z profesjonalnym symulatorem pola walki.


Fabuła, czyli brak fabuły


Jak na taki symulator przystało, fabuła jest w jego przypadku ograniczona do minimum. Naszym celem w grze jest walka z wykorzystaniem najnowszego sprzętu, tym razem należącego do wojsk NATO. W związku z tym, że ostatni konflikt na Bliskim Wschodzie poważnie osłabił siły Paktu, konieczne będzie przeprowadzenie pewnej misji na zapomnianej przez ludzi wyspie Morza Śródziemnego. Czy dzięki niej uda się ocalić Europę?


Co ciekawe, nie będzie to typowa misja wojskowa. Na miejsce udadzą się nie tylko wojskowi (reprezentować ich będą żołnierze oddziałów specjalnych), ale też różni badacze, których rola będzie tutaj kluczowa. Oczywiście naszą misją będzie zabezpieczenie ich samych, a także terenu na którym przyjdzie nam walczyć.


Coś o mechanice gry


Arma 3 oferuje sporo nowości w kontekście samej rozgrywki.Tutaj możemy walczyć za pomocą samolotów, wozów pancernych a nawet lotnictwa. W międzyczasie wykorzystamy również potencjał znajdujących się tu sił nawodnych i... podwodnych, co w kontekście serii jest nowością, którą warto wypróbować.


Co ciekawe, jak na symulator przystało, Arma III jest znacznie łatwiejsza w obsłudze, aniżeli jej pierwsze dwie odsłony. Jeśli chcesz się o tym przekonać, koniecznie pobierz na swój komputer tą niezwykłą grę. Zwłaszcza, że znane miłośnikom gry mechanizmy nie zostały z niej usunięte. Grę warto pobrać również ze względu na rozbudowane mapy a co za tym idzie - ogromne lokalizacje.


Podsumowanie


Arma III to symulator który kochają wszyscy miłośnicy FPS-ów bazujących na czasach współczesnych. Duży wachlarz broni i zupełnie nowe misje sprawiają, że rozgrywka staje się tu prawdziwą przyjemnością. Zwłaszcza że otoczenie jest bardzo dopracowane pod kątem grafiki.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Arma III (2013), 97.53GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 2.06 (18.11.2021).

Installation time with 4 threads CPU and normal HDD - 10 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Arma 3 / Arma III Complete Campaign Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Western Sahara, CSLA Iron Curtain, S.O.G. Prairie Fire, Art of War, Contact, Global Mobilization Cold War Germany, Tanks, Tac-Ops Mission Pack, Laws of War, Jets, Apex, Malden, DLC Bundle 1, DLC Bundle 2, Marksmen, Helicopters, Karts, Zeus, Singleplayer Campaign Episodes 1-3, Soundtrack (mp3).


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core i5 2.8 GHz
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 50 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista(SP2)/7(SP1)

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.