= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


American Truck Simulator

Data edycji: Dzisiaj, 09:46
Powód: Updated to version 1.38.2.18 (30.09.2020)

American Truck Simulator
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  2 luty 2016
 • Gatunek gry:
  Symulacje, ekonomiczne, samochodowe, ciężarówki, transport
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Hungarian, Dutch, Danish, Portuguese, Portuguese-Brazil, Finnish, Norwegian, Swedish, Romanian, Turkish, Bulgarian, Greek, Korean, Japanese, Chinese Simplified (+ few more, 43 total)
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex/CS
American Truck Simulator to doskonały symulator jazdy ciężarówką. Tym razem rozgrywka wzbogacona jest o aspekt ekonomiczny. Gra zdecydowanie pomaga każdemu graczowi zasiąść w kabinie kierowcy potężnego pojazdu. Osoba, która zdecyduje się na zagranie w tą grę będzie mogła przemierzyć Amerykę Północną.

Jazda w ciężarówce


W trakcie gry z całą pewnością zauważymy doskonałe odzwierciedlenie mapy drogowej. Właśnie dlatego osoba grająca w grę może poruszać się po systemie autostrad międzystanowych oraz ciekawych drogach ekspresowych. W grze możemy jeździć w takich stanach, jak na przykład: Kalifornia lub Nevada.

Pobierz American Truck Simulator i przekonaj się o tym, jak ciężka jest praca kierowcy ciężarówki. Gra pozwala nam przede wszystkim podążać ścieżką kariery. Zaczynamy jako zwykły kierowca, a możemy zostać szefem własnego przedsiębiorstwa. Trzeba przyznać, że jest to niesamowicie ciekawa rozgrywka. Pojazdy w grze zrobią wrażenie z pewnością na każdym graczu.

Ciekawe pojazdy


Flota ciężarówek w grze jest naprawdę ogromna. Wśród pojazdów znajdziemy popularne marki, takie jak na przykład: Peterbilt oraz Kenworth. Modele ciężarówek zostały odtworzone z ogromną starannością. Darmowe gry pozwolą nam przetestować każdy z tych genialnych pojazdów. Co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla każdego gracza.

Na drogach możemy spotkać przede wszystkim radiowozy, które non stop patrolują drogi, którymi się poruszamy. Mamy także możliwość wybrać idealne miejsce parkingowe na swój pojazd. W tejże części gry zdecydowano się także poprawić kilka kwestii. Ruch uliczny jest zgodny z rzeczywistością, także trzeba poruszać się zgodnie z prawem.

Oprócz tego podczas grania można zauważyć przepiękne miasta, w których znajdują się ciekawe budowle. Z całą pewnością urozmaica to rozgrywkę. Klimat Stanów Zjednoczonych przedstawiony jest w sposób idealny, co na pewno zostanie docenione przez graczy. Pobierz American Truck Simulator i całkowicie za darmo wyrusz w przygodę swojego życia w ciężarówce.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

American Truck Simulator (2016), 4.44GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/CS). 

Updated to version 1.38.2.18 (30.09.2020); 28 DLC are included.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

American Truck Simulator Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download mega.nz

 Download ddownload.com

Dodatki DLC: Western Star 49X, Idaho, Mack Anthem, International LoneStar, Utah, Pink Ribbon Charity Pack, Space Paint Jobs Pack, Washington, Forest Machinery, Special Transport, Oregon, New Mexico, Heavy Cargo Pack, Valentine's Paint Jobs Pack, Dragon Truck Design Pack, Christmas Paint Jobs, Halloween, Peterbilt 389, Steering Creations Pack, Arizona, Wheel Tuning Pack, Kenworth W900, Steampunk Paint Jobs, Kenworth T680, Peterbilt 579, Nevada.
crack American Truck Simulator ściągnij grętorrent American Truck Simulator pobierz za darmopełna wersja American Truck Simulator do pobraniadlc American Truck Simulator download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Grafika: 1 GB GeForce 450
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System: Windows 7
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 760
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System: Windows 7


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.