Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Child of Light

Child of Light
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  30 kwiecień 2014
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, turowe, platformówki, 2D, na 2 osoby, kooperacja, klasyczne RPG, podzielony/wspólny ekran
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Czech (unofficial)
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese
 • Crack:
  Reloaded
 • Rozmiar gry:
  2.24GB

Child of Light jest dwuwymiarową hybrydą, przy której współpracował między innymi Yoshitaka Amano, jeden z najlepszych i najbardziej znanych japońskich rysowników. Tego typu darmowe gry cieszą się ogromną popularnością wśród wielu graczy na całym świecie.


Kilka słów o fabule


W przypadku Child od Light fabuła przypomina nieco bardziej rewizjonistyczne podejście do fabuły zawarty w klasycznych baśniach. Akcja gry toczy się w niezwykłej bajkowej krainie nazywanej Lemurią. Aurora jak główna bohaterka całej akcji. Jest ona córką austriackiego księcia, gra na początku gry umiera w czasie snu.


Chodź ojciec Aurory jest ogromnie zrozpaczony śmiercią córki, to ona sama budzi się z magicznej krainie. Nie jest to jednak bajkowe przebudzenie, bowiem okazuje się że miejsce do którego trafiła dziewczyna zmaga się z ogromnymi problemami. Wszystko co tworzy ową krainę zostaje zagrożone przez okrutną Czarną Królową.


Wybudzenie ze snu Aurora nie tylko musi postarać się powrócić do swojego świata, ale w pierwszej kolejności dziewczyna stara się pomóc zagrożonej krainie. Na każdym etapie gry pojawia się mnóstwo postaci, które zarówno pomagają jak i przeszkadzają dziewczynie w osiągnięciu zamierzonego przez nią celu.


Gra od strony technicznej


W grze Child of Light główni bohaterowie przede wszystkim biegają i latają dwuwymiarowym świecie, odkrywając zarówno jego tajemnice jak i biorąc udział w turowych walkach. W magicznej krainie Lumurii spotkać można mnóstwo ukrytych przejść, sekretnych lokalizacji 3 magicznych przedmiotów.


W czasie rozgrywania pojedynków w grze, na ekranie widoczne będą tylko dwie postaci. Jakie ograniczenie jednak wcale nie oznacza, że nie można bohaterów dowolnie zmieniać - Child of Light daje bardzo dużo możliwość skorzystania z graczy rezerwowych. Każda z postaci posiada własne indywidualne statystyki oraz drzewka rozwoju, które na każdym etapie gry zapełnione są dowolną ilością punktów.


Jesteś zainteresowany grą? Więc nie zwlekaj i pobierz ją jak najszybciej, aby móc się przekonać osobiście o tym, jak magiczny i inspirujący jest bajkowy świat przedstawiony w tej grze.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Child of Light (2014), 2.24GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded). 

Updated to version 1.0.31711 (21.07.2014); 7 DLC included.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Child of Light Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core i3 2.6 GHz
Karta graficzna: 896 MB VRAM
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.