Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Chess Ultra

Chess Ultra
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  21 czerwiec 2017
 • Gatunek gry:
  Logiczne, szachy, multiplayer, na 2 osoby, Oculus Rift, podzielony/wspólny ekran, PlayStation VR, HTC Vive, rzeczywistość wirtualna
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Dutch
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  3.43GB

Wiele osób lubi bardzo darmowe gry. Jedną z ciekawszych propozycji może być Chess Ultra, czyli bardzo rozbudowany symulator szachów, idealny dla osób uwielbiających gry, w których kluczem do osiągnięcia sukcesu jest strategiczne myślenie oraz spryt.


Rozbudowana gra


Chess Ultra nie jest standardową grą w szachy, dla wielu trudną i niezbyt pasjonującą,a przy tym często niezwykle nużącą.  W tej grze system rozgrywek jest na tyle rozbudowany, że potyczki na żadnym etapie nie będą męczące i nużące.


W Chess Ultra gracza mają dwie możliwości prowadzenia rozgrywek - z ludzkimi bądź komputerowymi przeciwnikami. Akcja każdorazowo obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Przy zabawie z AI każdy gracz ma możliwość samodzielnego wyboru jednego z aż dziesięciu poziomów trudności. Warto przy tym dodać, że to, jaki poziom zostanie wybrany ma ogromny wpływ na liczbę ruchów możliwych do przewidzenia przez oponenta.


Chess Ultra w przypadku nieco bardziej zaawansowanych strategii daje możliwość wykorzystania dość dobrze opracowanego samouczka. Na graczy czeka aż 80 różnego rodzaju szachowych wyzwań, które sprawiają, że gra staje się bardzo ciekawa i nie nudzi się bardzo szybko.


Kilka słów o kwestiach technicznych


W grze Chess Ultra można grać zarówno pojedynczo, jak i skorzystać z trybu multiplayer - wybór uzależniony jest całkowicie od indywidualnych upodobań każdego z graczy.


W przypadku skorzystania z trybu multiplayer gracze poza skorzystaniem z lokalnych rozgrywek, mają możliwość zabawy w sieci. Dzięki odpowiednim trybom w Chess Ultra gracze mogą podjąć się również samodzielnej organizacji własnych turniejów, przy zaznaczeniu kryteriów graczy, jacy w takiej rozgrywce będą mogli wziąć udział.


Twórcy przygotowali cztery pokoje od gry, stanowiące trójwymiarowe przestrzenie powstałe z ogromną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Gracze otrzymują możliwość zmiany zarówno planszy jak i szachowych figur.


Jeśli lubisz szachy w nieco niestandardowym i ciekawszym wydaniu nie zastanawiaj się i pobierz Chess Ultra jak najszybciej.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Chess Ultra (2017), 3.43GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.13 (01.09.2017; Update 3).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Chess Ultra Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: 2.0 GHz Dual Core
Karta graficzna: NVIDIA Geforce GTS 450
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.