Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3
 • 80
3
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  8 listopad 2011
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, terroryzm, współczesne konflikty, FPS, wojenne, multiplayer, kooperacja, strzelanki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Reloaded
Aby wejść w świat kontynuacji Call of Duty: Modern Warfare 2 wystarczy wejść w darmowe gry i kliknąć "pobierz" Call of Duty: Modern Warfare 3. Świat wojny pochłonie nas znowu, a godziny spędzone przy monitorze usprawnią naszą zręczność i umiejętności taktyczne.

Fabuła gry

Cykl Modern Warfare przedstawia fikcyjne wydarzenia rozgrywające się w dosyć bliskiej przyszłości. W trzeciej części tej serii wciąż rozgrywają się dramatyczne wydarzenia związane z nikczemnymi działaniami Rosji wobec Stanów Zjednoczonych. W tej części jednak do gry dochodzą również kraje Europy Zachodniej.

Dołączenie kolejnych państw do potyczek dwóch gigantów wojennych powoduje klasyfikację wojny do rangi światowej, co oznacza destrukcję terenów i rozszerzenie śmierci na ogromne połacie terenów wielu państw.

Kampania jednoosobowa, która miała być teoretycznie tylko dodatkiem do trybu multiplayer wcale nie jest spłycona i gorsza niż te w poprzednich częściach. Doskonały klimat i dopracowana mechanika gry pozwalają spędzić przy kampanii długie, wciągające godziny.

Kampania, tak jak w poprzednich odsłonach gry poprowadzona jest liniowo i schematycznie, ale ma to swój klimat i zagorzali fani dobrze o tym wiedzą.

Grafika i zasady gry

Pierwszoosobowa strzelanka FPS zwykle zawsze polega na tym samym - na strzelaniu. Kampania rzuca gracza w różne miejsca na globie oferując mu zadania bardziej rozwinięte, ale jest to wciąż oparte na inteligentnym i konkretnym użytkowaniu broni różnego rodzaju.

Zasady gry i jej schemat pcha gracza od jednego do kolejnego filmu interaktywnego, które ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Piękna grafika niezwykle realistycznego świata dobrze wpasowuje się w klimat prawdziwej wojny, o ile taka faktycznie może być piękna.

Widowiskowa grafika i akcje deklasyfikują każdą inną pierwszoosobową strzelankę FPS, które chyba nigdy nie będą w stanie dorównać precyzji i przepychowi całej serii Call of Duty. Strzelanina obłożona taką ilością szczegółów terenu i broni to bardzo przyjemne doświadczenie dla fanów klimatów wojennych.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011), 17.01GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crackfix by Reloaded).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Call of Duty: Modern Warfare 3 Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 17 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.