= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  10 listopad 2009
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, terroryzm, Call of Duty, współczesne konflikty, FPS, multiplayer, kooperacja, strzelanki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Skidrow
Klikając "pobierz" Call of Duty: Modern Warfare 2 gracz daje sobie możliwość zatonięcia w świecie wojny, ale tym razem nie tej samej co zwykle. Darmowe gry zyskują w świetle tak doskonałych pozycji jak niżej opisana strzelanka.

Fabuła gry

Twórcy czwartej odsłony popularnej jednoosobowej strzelanki FPC tym razem zrezygnowali z klimatu drugiej Wojny Światowej na rzecz nowoczesności. Zamiast niespójnych, mających ze sobą niewiele wspólnego misji powstała Kampania, która daje możliwość uczestniczenia w logicznie ułożonej akcji.

Akcja gry rozpoczyna się po pięciu latach przerwy od zakończenia pierwowzoru. Popularność Imrana Zachajewa wzrosła do rangi legendy w jego rodzimym kraju i to właśnie wykorzystuje jego były podkomendny - Władimir Makaronov. Zuchwałe, brutalne ataki są więc kontynuowane w duchu pierwszych tego typu zamachów.

W końcu dochodzi do zamieszania i Zachajew tak manipuluje sytuacją, ze udaje mu się obarczyć Amerykę winą za zbiorowy mord na lotnisku w Moskwie. Od tej pory Rosja kieruje otwarty atak na Stany Zjednoczone.

Gracz decydujący się na wtargnięcie do rozgrywki trafi w samo centrum ogromnej wojny, która naszpikowana nowinkami technicznymi współczesnej broni będzie niezwykle brutalna i krwawa.

Grafika i zasady gry

Klimatyczna oprawa graficzna doskonale wpisuje się w czasy wojny i wprowadza niezwykłą atmosferę podtrzymującą napięcie i strach związany z walką przez cały czas rozgrywki.

Zasady gry nie różnią się specjalnie od zasad przedstawionych w poprzednich częściach - tu również Kampania jednoosobowa stworzona jest w liniowy, schematyczny sposób, od którego odstępstwo może skutkować natychmiastową śmiercią bohatera i zmuszeniem gracza do ponownej próby przejścia fragmentu misji.

Świetny tryb jednoosobowy daje graczom możliwość spędzenia w okopach wojny wielu interesujących godzin, które zdecydowanie podwyższą ich zręczność i sprawią, że będą zdecydowanie lepiej przygotowani do kolejnych ekscytujących odsłon doskonałej serii jaką jest Call of Duty w całej swej rozciągłości.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009), 15.35GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download 1fichier.com[media=https://www.youtube.com/watch?v=AzwBeDV5IAY]


crack Call of Duty: Modern Warfare 2 ściągnij grętorrent Call of Duty: MW2 pobierz za darmopełna wersja COD MW2 do pobraniaCall of Duty: Modern Warfare 2 download


Minimalne:
Procesor: Pentium 4 3.2 GHz
Grafika: 256 MB VRAM
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 16 GB HDD
System: Windows XP/Vista/7


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.