Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare
 • 100
4
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  6 listopad 2007
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, terroryzm, Call of Duty, współczesne konflikty, FPS, wojenne, multiplayer, strzelanki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech (unofficial)
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  tPORt
Przeglądając gry darmowe można trafić na wyjątkową pozycję obiecującą wiele godzin emocjonującej rozgrywki - Call of Duty 4: Modern Warfare to doskonała propozycja dla wszystkich fanów pierwszoosobowych strzelanek FPS. Wystarczy kliknąć "pobierz" aby przenieść się w ten wojenny świat.

Fabuła gry

Czwarta odsłona bestselerowego cyklu odchodzi nieco od klimatu II Wojny Światowej na rzecz innych konfliktów przełomu XX i XXI wieku. Skrajny nacjonalista Zachajew jest tutaj głównym zapłonem wszelkich walk. Jego zaciętość w budowaniu nienawiści ma zamaskować chęć zdobycia władzy w kraju ojczystym.

Jako gracz wcielamy się w Kampanii jednoosobowej w kilku żołnierzy, dzięki czemu mamy możliwość ujrzenia potyczek z różnej perspektywy. Tryb singleplayer od samego początku dostarcza wielu emocji poprzez zróżnicowane misje i wszelkiego rodzaju sytuacje.

Desant z wtapiającego się w otoczenie helikoptera, czy też ostrzeliwanie wroga podczas lotu samolotem wojskowym to tylko niektóre przykłady nieszablonowych, mocno widowiskowych akcji dzięki którym gracz jeszcze bardziej angażuje się w grę.

Grafika i zasady gry

Grafika tej odsłony Call of Duty zaskakują niezwykłą głębią i naszpikowaną szczegółami ostrością. Realistyczne, precyzyjnie ustawione cieniowanie natomiast pozwala poczuć prawdziwy realizm przedstawianych scen wojennych.

Tak jak i w poprzednich częściach zasada przejścia gry jest stosunkowo prosta - używając broni historycznych i skutecznie strzelając do swoich celów można bardzo szybko przejść liniową rozgrywkę opartą na schemacie odnawialnych skryptów.

Po przejściu intrygującego i widowiskowego trybu jednoosobowego można z powodzeniem przenieść się do trybu wieloosobowego, aby w pełnym poczuciu wykonanej misji przejść w świat prawdziwej strzelanki FPS.

Doskonała mechanika gry pozwala na swobodną rozgrywkę, a ilość dostępnych broni i ekwipunku pozwala na znaczne zindywizualizowanie postaci, co jest bardzo atrakcyjnym elementem rozgrywki.

Intuicyjny interfejs i logiczna, spójna całość gry zapewnia graczom wiele przyjemnych godzin przed monitorem.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Call of Duty 4: Modern Warfare (2007), 8.40GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by tPORt). 

Updated to version 1.7.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Call of Duty 4: Modern Warfare Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
Karta graficzna: 128 MB VRAM
Pamięć: 768 MB RAM
Miejsce na dysku: 9 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.