Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Human Fall Flat

PL

Data edycji: 8-06-2024, 15:15
Powód: Updated till 05.06.2024

Human Fall Flat
 • 80
1
 • Data premiery:
  22 lipiec 2016
 • Gatunek gry:
  Logiczne, TPP, elementy logiczne, elementy zręcznościowe, indie, kooperacja, przygodowe gry akcji, podzielony/wspólny ekran
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Ukrainian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Thai, Lithuanian, Indonesian
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex/Rune
 • Rozmiar gry:
  1.47GB

Human: Fall Flat na PC, PS4 i etc. to nietypowa logiczna gra akcji, w której głównym elementem jest realistyczny silnik fizyki. Została ona opracowana przez No Brakes Games, niezależne studio założone w 2012 roku w Wilnie, które wcześniej stworzyło kilka prostych produkcji, głównie na Windows 8 i Windows Phone.

Fabuła

Głównym bohaterem Human: Fall Flat jest Bob, zwykły człowiek, który nie posiada żadnych supermocy, ale może osiągnąć wiele rzeczy dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi i swojej kreatywności. Naszym zadaniem jest pomóc mu w rozwiązaniu zagadki snów o spadaniu, które go prześladują. Zostajemy przeniesieni do nieco surrealistycznego świata snów Boba, gdzie musi on zmierzyć się z własnymi lękami przemierzając 8 niesamowitych krain wypełnionych różnorodnymi zagadkami i przeszkodami.

Mechanika

Podczas zabawy akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym zadaniem jest eksploracja otwartych lokacji i rozwiązywanie kolejnych zagadek poprzez eksperymentowanie z obiektami znajdującymi się w otoczeniu. Wszystkim rządzi realistyczny silnik fizyki, który determinuje sposób poruszania się protagonisty, a także zachowanie wszystkich przedmiotów. Konsekwencją tego jest m.in. nietypowy model sterowania, którego opanowanie wymaga sporej wprawy, ponieważ sterujemy dość bezwładną postacią, co przypomina nieco rozwiązania z takich produkcji jak Gang Beasts. Jego główną zaletą jest pełna swoboda ruchów, a także brak jakichkolwiek skryptów i limitów. Dzięki temu protagonista może wchodzić w interakcję z otoczeniem na niesamowicie dużą liczbę sposobów. Może on podciągać się, wspinać i chwytać różnych krawędzi. Wszystkie napotkane przedmioty można podnosić, pchać, ciągnąć lub rzucać.

Rozgrywka została zaprojektowana tak, aby nie narzucać konkretnego sposobu działania, ale nagradzać kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia. Dzięki temu grę można przechodzić wielokrotnie bez uczucia znudzenia, stosując różne sposoby rozwiązania tego samego problemu.

Tryby gry

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, Human: Fall Flat posiada tryb lokalnej kooperacji dla dwóch graczy, w którym możemy wspólnie przemierzać świat gry i wspólnie rozwiązywać napotkane problemy. Ze względu na dużą bezwładność postaci, rozgrywka w kooperacji stwarza okazję do wielu zabawnych lub nietypowych sytuacji.

Kwestie techniczne

Human: Fall Flat na PC, PS4 i etc. oferuje ładną, choć dość prostą grafikę. Wszystkie obiekty zostały zbudowane z niewielkiej liczby wielokątów, a bohater wygląda jakby był ulepiony z plasteliny. Co ciekawe, można go dostosować do własnych potrzeb, np. importując tekstury z prawdziwego świata za pomocą kamerki internetowej.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Human: Fall Flat (2016), 1.47GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/Rune). 

Updated till 05.06.2024.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Human: Fall Flat Pobierz za darmo


ElAmigos Best games Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core 2 Duo E6750 2.66 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9300 2.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GT 740
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.