Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Street Fighter V Champion Edition

PL

Data edycji: 24-11-2023, 16:56
Powód: Updated to version 7.010 (02.09.2022)

Street Fighter V Champion Edition
 • 100
1
 • Data premiery:
  16 styczeń 2018
 • Gatunek gry:
  Bijatyki, multiplayer, na 2 osoby, funkcje cross-platform, 2.5D, podzielony/wspólny ekran
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese (Brazil), Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Arabic
 • Dubbing/Audio:
  English, Japanese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  44.42GB

Street Fighter V: Champion Edition to kolejna edycja gry walki wydanej pierwotnie na PC i PlayStation 4 w 2016 roku i należącej do kultowej serii sięgającej 1987 roku. Edycja ta oferuje dostęp do wszystkich postaci, aren i ulepszeń, a także do większości kostiumów i trybów rozgrywki, które zostały dodane do gry od czasu jej premiery. Za stworzenie i wydanie tego tytułu odpowiedzialna jest japońska firma Capcom.

Fabuła

Akcja Street Fighter V rozgrywa się pomiędzy czwartą a trzecią częścią serii (w tej kolejności - Street Fighter III: Thrid Strike ukazywał późniejsze wydarzenia). Za głównego bohatera gry można uznać Charliego Nasha, choć w trakcie rozgrywki sterujemy różnymi postaciami. Fabuła koncentruje się na konflikcie z niebezpieczną organizacją Shadaloo, której plany mogą zagrozić całemu światu.

Mechanika

Mechanika walki w Street Fighter V przypomina to, co znamy z poprzednich odsłon. Zabawę rozpoczynamy od wyboru wojownika - lista dostępnych herosów jest obszerna (obejmuje wszystkie postacie udostępnione podczas czterech sezonów post-launchowych) i zawiera zarówno klasycznych wojowników, jak Ryu czy Ken, jak i zupełnie nowych, jak Rashid, Necalli czy Gill (znany z SFIII, w SFV pojawia się po raz pierwszy).

Podczas właściwej walki sterujemy bohaterem w dwóch wymiarach, poruszając się w lewo lub prawo, a naszym zadaniem jest doprowadzenie paska życia przeciwnika do zera. Dokonujemy tego za pomocą standardowych ataków, a także wykonując niebezpieczne ataki specjalne, które dla każdej postaci są inne. Należy również pamiętać o obronie - blokowaniu i utrzymywaniu odpowiedniego dystansu.

Nowością jest mechanika V-Gauge - specjalny pasek, który napełnia się, gdy nasz wojownik otrzymuje obrażenia. Gdy zgromadzimy odpowiednią ilość energii, możemy ją wykorzystać na kilka różnych sposobów. Pierwszą opcją jest użycie V-Skills, czyli wyjątkowych ataków specjalnych. Drugą możliwością są V-Reversals, które otwierają przeciwnika na kontry. Trzecią alternatywą są V-Triggers, które pochłaniają cały V-Gauge i wzmacniają wojownika na jakiś czas. Warto wspomnieć, że w omawianej wersji gry mamy dostęp do dwóch wariantów V-Skills oraz V-Reversals.

W grze pojawił się także Stun Gauge - po jego napełnieniu wywołuje on charakterystyczny dla tej serii efekt ogłuszenia (gwiazdki nad głową) lub inne efekty zależne od postaci (np. Kolin może zamrażać swoich wrogów). Mamy też klasyczny pasek EX Gauge, który ładuje się poprzez atak i umożliwia nam wykonywanie najpotężniejszych specjałów dostępnych dla danej postaci.

Tryby gry

Street Fighter V oferuje kilka trybów rozgrywki. Otrzymujemy tryb fabularny, pojedyncze walki (w ramach trybu Arcade lub w formie wyzwań, np. czasowych). Możemy też grać w turniejach i rywalizować z innymi - lokalnie lub przez Internet - albo ćwiczyć swoje umiejętności w sali treningowej.

Aspekty techniczne

Street Fighter V: Champions Edition napędzany jest przez popularną technologię Unreal Engine 4. Mimo dwuwymiarowej rozgrywki, oprawa wizualna została stworzona w pełnym 3D, a zarówno postacie, jak i lokacje stylizowane są na film animowany. Całość prezentuje się naprawdę ładnie i efektownie - szczególnie dobre wrażenie robią ciekawe projekty postaci oraz animacje poszczególnych ataków specjalnych, wykorzystujące całą gamę efektów świetlnych.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Street Fighter V Champion Edition (2016), 44.42GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 7.010 (02.09.2022); 76 DLC are included.

Installation time with 4 threads CPU and SSD - 2 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Street Fighter V Champion Edition Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3-4160 3.60 GHz
Karta graficzna: 1.5 GB GeForce GTX 480
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 32 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i5-4690K 3.50 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce 960 GTX
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 32 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Nazwa
Rozmiar
S/L
TORRENT
Street-Fighter-V
44.42 GB
?
Pobierz

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. montexdx
  Gość
  17 Grudzień 2019 08:55
  0
  2
  Ostatnie DLC 4.070 - 4.080 (17.09.2019) , można ?  sunglasses