Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Lumberjack Simulator

Lumberjack Simulator
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  3 października 2021
 • Gatunek gry:
  Symulator farmy, Realistyczne, Offroad, Relaksujące, Eksploracja, Zarządzanie, Otwarty świat, Rolnictwo, Gospodarka, Natura, Kierowanie pojazdem, Fizyka, Trudne, Symulator samochodowy, 3D, Perspektywa pierwszej osoby, Perspektywa trzeciej osoby, Symulatory, Piaskownica, Symulator chodzenia
 • Producent:
  Exponential Games Inc., Wydawca: Exponential Games Inc.
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, German
 • Dubbing/Audio:
  English, German
 • Crack:
  Codex

Czy jesteś gotowy, aby przetestować swoje umiejętności w zakresie leśnictwa i wycinki drzew? W tym symulatorze poruszasz się w otwartym świecie, w którym pojazdy i drzewa są zgodne z fizyką świata rzeczywistego. Możesz wchodzić w interakcję z terenem (zmieniając go w trakcie gry), jeździć samochodami terenowymi i nabawić się odcisków na dłoniach, wymachując piłą łańcuchową, siekierą i innymi narzędziami.

W przeciwieństwie do innych gier symulacyjnych, ta gra zachęca Cię do opanowania dzikiej przyrody. Każde drzewo jest jak wyjęte z prawdziwego lasu i możesz je ścinać jak tylko chcesz, obcinając gałęzie siekierą i sprzedając cenne kłody w lokalnym młynie. Jak zainwestujesz swoje dochody? Maszyny, nowa ziemia, modernizacja ciężarówek: masz do dyspozycji wiele opcji. To jest Twój biznes, prowadź go tak, jak uważasz za stosowne.

Te rasowe pojazdy leśne posiadają realistyczny układ kierowniczy, zawieszenie, zmiany biegów i skrzynię biegów. Dla entuzjastów ciężarówek te pojazdy będą znajome - modele prosto z przemysłu leśnego. Ty także ustawiasz sterowanie, zmieniając tryb jazdy w zależności od terenu, który musisz pokonać. Nie utknij!

Mapa to otwarty świat, a jej szczegóły są liczne i pełne wyzwań. Od wysokich zboczy po zróżnicowane powierzchnie - jest na co uważać, a Ty musisz być skupiony, aby dostarczyć swoje kłody do miejsca przeznaczenia (i utrzymać ciężarówkę w nienaruszonym stanie).

Sam decydujesz, kiedy wsiadać i wysiadać z pojazdów, kiedy używać narzędzi, jakich narzędzi używać oraz w jaki sposób usuwać i przesuwać drzewa. Bądź ostrożny: będziesz potrzebował planu, jeśli chcesz dobrze prosperować w branży pozyskiwania drewna.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Lumberjack Simulator (2021), 1.33GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Lumberjack Simulator Pobierz za darmo


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: 2.5GHZ or higher
Karta graficzna: GTX 960 or equivalent (will NOT work on integrated graphics)
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 SP1+
Procesor: 3.5GHZ or higher
Karta graficzna: GTX 1060 or equivalent
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 10

Pobierz grę