Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

No Man's Sky

PL

Data edycji: 9-06-2024, 11:28
Powód: + update 4.70 - 4.72 (06.06.2024)

No Man's Sky
 • 60
7
 • Data premiery:
  12 sierpień 2016
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, TPP, science fiction, sandbox, kosmiczne, multiplayer, indie, kooperacja, statki kosmiczne, crafting, przygodowe gry akcji, eksploracyjne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Dutch, Portuguese, Portuguese-Brazil, Korean, Chinese Traditional, Chinese Simplified, Japanese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Korean, Chinese Traditional, Chinese Simplified, Japanese
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  13.60GB

No Man's Sky łączy w sobie dwa pozornie zupełnie różne gatunki. Gra pozwala nam zarówno na eksplorację rozległej galaktyki za pomocą statku, jak w klasycznych symulatorach kosmicznych, jak i na odkrywanie powierzchni planet, jak w przygodowych grach akcji z nutką survivalu. Gra została stworzona przez niezależne studio Hello Games, które wcześniej dało się poznać dzięki serii Joe Danger. Jest to nie tylko najambitniejsze dzieło tego zespołu, ale także imponujący przykład wykorzystania możliwości proceduralnego generowania.

Pomimo tego, że omawiana pozycja nie została początkowo przyjęta zbyt ciepło przez graczy i recenzentów, gdyż przedpremierowe zapowiedzi twórców ostatecznie rozminęły się z tym, co oddali w nasze ręce, autorzy szybko zakasali rękawy i zaczęli ją rozbudowywać za pomocą rozmaitych aktualizacji wprowadzających nową zawartość. W efekcie z czasem No Man's Sky zaczęło nie tylko "rosnąć", ale i zdobywać coraz większe grono fanów.

Akcja No Man's Sky osadzona jest w gigantycznej galaktyce składającej się z ponad osiemnastu trylionów ciał niebieskich. Podczas rozgrywki wcielamy się w odkrywcę, którego zadaniem jest dotarcie do centrum i odkrycie, co się tam znajduje. Nie jest to łatwe, gdyż naszą podróż rozpoczynamy na losowo wybranej planecie na skraju układu gwiezdnego. Oczywiście w kosmosie nie jesteśmy sami - przedstawicieli różnych ras możemy spotkać zarówno na planetach, jak i na pokładach ogromnych stacji oraz w przestrzeni kosmicznej.

Choć początkowo podróż do centrum galaktyki była głównym motywem gry, z czasem twórcy wzbogacili ją o dodatkowe wątki fabularne wprowadzane w kolejnych aktualizacjach, w ramach których musimy wykonywać rozmaite zadania.

W No Man's Sky akcję obserwować możemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP) lub trzeciej (TPP). Świat gry jest w pełni otwarty, co oznacza, że możemy swobodnie poruszać się zarówno w przestrzeni kosmicznej, jak i po ciałach niebieskich (na ich powierzchni lub pod wodą). Przestrzeń międzygwiezdną przemierzamy na pokładach różnorodnych statków. Oprócz technologicznie wyposażonych statków, na przetestowanie czekają niezwykłe, zdolne do życia w próżni zwierzęta, we wnętrzach których eksplorujemy kosmos (dlatego nazywane są "Żywymi Statkami"). Planety i księżyce eksplorujemy pieszo lub przy pomocy pojazdów, poza tym możemy korzystać z mechów, czyli wielkich pancerzy z napędem, które chronią nas przed ekstremalnymi warunkami.

Nasze możliwości eksploracji są w dużej mierze ograniczone przez posiadany sprzęt, kupowany u kupców lub tworzony dzięki rozbudowanemu systemowi craftingu. Drugi z nich wymaga zasobów, które za pomocą tzw. multi-toola pozyskujemy zarówno ze skał, jak i napotkanych roślin i zwierząt charakterystycznych dla danej planety czy księżyca. Surowce wykorzystujemy do produkcji nowych elementów wyposażenia i ulepszania tych już posiadanych, a nawet do budowy własnej bazy. Z czasem zyskujemy nawet możliwość zbudowania własnej floty fregat i wysyłania ich na różne misje. Z drugiej strony, możemy nie tylko zaopatrywać się w nowe przedmioty, ale także pozbywać się niechcianego sprzętu i zasobów. Warto pamiętać, że reprezentują oni różne stronnictwa i jeśli wejdziemy w konflikt z ich sojusznikami, to nie będą oni zbyt chętni do współpracy (i np. odmówią nam sprzedaży najbardziej zaawansowanych technologii). Relacje z poszczególnymi grupami możemy poprawiać wykonując dla nich różne misje.

Ponieważ na naszej drodze często stają wrogie istoty (czy to przedstawiciele inteligentnych ras, czy agresywne zwierzęta), wspomniane multi-tool służy nam zarówno do pracy, jak i do obrony lub ataku. Z multi-toolem należy jednak uważać, gdyż galaktykę patrolują Strażnicy, czyli roboty strzegące równowagi w kosmosie. Jeśli zajdziemy im za skórę, nie spoczną, dopóki nie będziemy martwi. Walczymy również w kosmosie (np. z piratami), korzystając z broni zainstalowanej na pokładzie naszego statku.

Rozgrywka może toczyć się w jednym z trzech trybów. Oprócz standardowego trybu normalnego, istnieje wariant kreatywny, w którym cieszymy się nieograniczoną ilością zasobów i nieśmiertelnością, oraz tryb przetrwania, w którym wrogowie są silniejsi, a ilość zasobów zmniejszona. Jest też opcjonalna mechanika permadeath, która sprawia, że po śmierci zaczynamy zmagania od początku.

W No Man's Sky można grać solo lub w trybie multiplayer. Podczas gdy konsolowcy mogą grać w 8-osobowej grupie, pecetowcy mogą wziąć udział w bitwach dla 32 graczy. Centrum społeczności jest Kosmiczna Anomalia, gdzie w każdej chwili możemy spotkać się z innymi graczami.

No Man's Sky działa w oparciu o autorską technologię studia Hello Games. Po licznych aktualizacjach, oprawa graficzna tej gry może się podobać. Dzięki zastosowaniu proceduralnego generowania, planety są zróżnicowane, podobnie jak żyjące na nich organizmy. Na pochwałę zasługuje również klimatyczna ścieżka dźwiękowa, za którą stoi wykonawca ambientu Paul Wier oraz brytyjski zespół post-rockowy 65daysofstatic. Ciekawostką jest fakt, że wybrane elementy warstwy audio są generowane proceduralnie. Co więcej, na PC i PlayStation 4 gra wykorzystuje zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

No Man's Sky (2016), 13.60GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated to version 4.64 (09.04.2024).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


No Man's Sky Pobierz za darmo


ElAmigos Best games Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 4.64 - 4.70 (29.05.2024), 858MB


ElAmigos Best games Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 4.70 - 4.72 (06.06.2024), 194MB


ElAmigos Best games Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Orbital, Omega, Holiday Expeditions, Echoes, Singularity, Interceptor, Fractal, Waypoint, Endurance, Leviathan, Outlaws, Sentinel, Emergence, Frontiers, Prisms, Expedition Two, Expeditions, Companions, Next Generation, Origins, Desolation, Exo Mech, Living Ship, Beyond, The Abyss, NEXT, Atlas Rises, Pathfinder, Foundation.

Minimalne:
Procesor: Intel Core I3 2.9 GHz
Karta graficzna: 1536 MB GeForce GTX 480
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System operacyjny: Windows 7

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. stiven
   AktywnyU
  13 Grudzień 2023 12:13
  4
  0

  Nie działa part 2 na MultiUp.org proszę o wrzutkę

  1. Thor
   Administrator
   13 Grudzień 2023 13:01
   392
   0

   Możesz pobierać na przemiennie, czyli możesz pobrać z TeraBox. Jak zdobyć konto premium terabox za darmo? - LINK

 2. faustox
    Użytkownik
  31 Lipiec 2022 10:40
  1
  1

  Muy agradecido con todos los aportes que nos has brindado!

 3. ShuckleTheSith
   AktywnyU
  23 Luty 2021 12:21
  8
  0
  mam zainstalować 3.15 a potem 3.15-3.21 żeby mieć 3.21?
  1. ElAmigos
   Uploader
   23 Luty 2021 12:41
   192
   0
   Tak jest wszystko z odpowiednią kolejnością.
   BTW. Paczka aktualizacji zawiera dwie 3.15-3.20 oraz 3.20-3.21 także wykonujemy zgodnie z kolejnością.