Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Mini Metro

Data edycji: 21-09-2020, 18:11
Powód: Updated till 06.01.2020

Mini Metro
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  6 listopad 2015
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, elementy logiczne, 2D
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Slovak, Russian, Hungarian, Danish, Dutch, Portuguese, Portuguese-Brazil, Finnish, Swedish, Norwegian, New Norwegian, Turkish, Greek, Bulgarian, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Gaelic, Welsh, Croatian, Serbian, Catalan, Esperanto (+ few more, 42 total)
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny
Wciągająca gra zmuszająca do zaplanowania linii metra jest niesamowita w swojej prostocie i nie warto zaczynać w nią grać, jeśli mamy do zrobienia jakąś ważną, pilną pracę. Sprawdź to klikając w pobierz za darmo Mini Metro Download - to najczystsza prawda!

Fabuła gry


Gra polega na tworzeniu linii metra we wciąż rozbudowującym się mieście, gdzie podziemia swoją elastycznością zaskakują nawet budowniczy powstającego metra.

Jak grać


Gra polega na połączeniu ze sobą stacji metra tak, aby wszystkie pociągi mogły swobodnie przejechać przez wyznaczone trasy i zabrały wszystkich pasażerów. Mechanika gry jest bardzo prosta, ale sama gra wcale nie.

Co jakiś czas pojawiają się losowo nowe stacje, które muszą być połączone z pozostałymi liniami, a cotygodniowe bonusy muszę być pieczołowicie dobierany, aby nam się przydały.

Ogarniania wciąż rozbudowującego się metra sprawia, ze możemy zostać całkowicie pochłonięci przez grę, którą należy regularnie włączać, ale sprawia to ogromną satysfakcję, kiedy nasze metro działa bez zarzutu nie generując żadnych wypadków!

Bardzo szybko można odblokowywać sobie kolejne miasta z innymi typami stacji czy też linii. Szybko rozbudowujące się aglomeracje sprawiają, ze gra jest bardzo ciekawa mimo minimalistycznej, prostej grafiki.

Gra jest doskonałym dowodem na to, że prostota może wygrać ze skomplikowaną grafiką, która nie wnosi do gry nic oprócz wyglądu. Za tą grę płacimy raz i gramy ile chcemy, nie denerwując się na żadne wyskakujące reklamy jak we wszystkich grach tego typu. Nie spotka nas też niemiła niespodzianka w postaci pojawiających się próśb o dopłaty.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Mini Metro (2015), 0.17GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated till 06.01.2020.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Mini Metro Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Pentium 4 2.0 GHz
Karta graficzna: ShaderModel 2.0
Pamięć: 512 MB RAM
Miejsce na dysku: 200 MB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.