Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Titan Quest: Anniversary Edition

Data edycji: 13-07-2022, 16:35
Powód: + update 2.10.19934 - 2.10.21036 (08.07.2022)

Titan Quest: Anniversary Edition
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  31 sierpień 2016
 • Gatunek gry:
  RPG, hack'and'slash, widok izometryczny, na 2 osoby, reedycje/remastery/remaki, kooperacja, mitologia grecka, RPG akcji, podzielony/wspólny ekran
 • Producent:
  Iron Lore Entertainment Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Ukrainian
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  12.71GB

Titan Quest Anniversary Edition na PC, PS4 i inne komputery to specjalna, rocznicowa edycja Titan Quest, klasycznej gry action-RPG, zawierająca oficjalne rozszerzenie Immortal Throne. Ta niezwykła gra została wydana w 2006 roku i była chwalona jako jedna z najbardziej udanych gier "Diablo-podobnych", obok takich tytułów jak Sacred. Dziesięć lat później, twórcy ze studia Iron Lore, wraz z THQ Nordic (wcześniej Nordic Games), które nabyło prawa do marki po upadku THQ, przygotowali specjalne, rozszerzone wydanie. Cyfrowa wersja Titan Quest Anniversary Edition została udostępniona za darmo dla każdego użytkownika platformy Steam, który posiada grę w swojej bibliotece.

Fabuła

Fabuła Titan Quest rozgrywa się w czasach starożytnych i bazuje na opowieściach z mitologii greckiej, egipskiej, babilońskiej i chińskiej. Wiele lat po pokonaniu i uwięzieniu tytanów, udaje im się uciec z więzienia. Wraz z nimi na Ziemi pojawiły się hordy przeróżnych potworów, które wprowadzają chaos i zniszczenie. Gracz staje się jednym z bohaterów usankcjonowanych przez bogów, którzy podejmują się podróży przez antyczny świat, szukając sposobu na ponowne pojmanie tytanów.

Dodatek Immortal Throne rozszerza fabułę gry podstawowej o nową kampanię, w której nasz bohater przemierza mroczne i złowrogie czeluści Hadesu, stawiając czoła największym złoczyńcom greckiej mitologii.

Mechanika

Jeśli chodzi o mechanikę, Titan Quest to klasyczny przykład hack-and-slash RPG, spopularyzowanego pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku przez legendarne Diablo. Na początku rozgrywki tworzymy swoją postać, wybierając spośród imponującej liczby 28 dostępnych klas, różniących się wyglądem, umiejętnościami i stylem walki. Protagonista przemierza rozmaite regiony, odwiedzając szereg mitycznych lokacji, takich jak: Partenon, piramidy w Gizie, Wiszące Ogrody Babilonu czy Wielki Mur Chiński, rozmawiając z napotkanymi postaciami i wykonując rozmaite misje główne lub poboczne, polegające głównie na eliminowaniu hord potworów. W miarę postępów w grze nasz bohater zdobywa doświadczenie i awansuje na kolejne poziomy, rozwijając swoje zdolności fizyczne i magiczne. Wpływ na siłę i możliwości naszej postaci ma również zdobywany w trakcie podróży ekwipunek. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż gracze mogą wybierać spośród około tysiąca sztuk broni, pancerzy i magicznych przedmiotów.

Według twórców, Titan Quest Anniversary Edition zawiera 1261 zmian w stosunku do oryginalnej wersji gry z 2006 roku. Jeśli chodzi o mechanikę, to najważniejsze z nich dotyczą znacznie lepszego zbalansowania poszczególnych klas, umiejętności, broni i przedmiotów, ulepszonego AI postaci niegrających, większych możliwości ekwipunku, czy też ulepszonego systemu łupów. Ponadto gra zawiera dużą liczbę nowych przeciwników i bossów, a także szereg mniejszych poprawek, które są efektem współpracy twórców i społeczności graczy, trwającej ponad 10 lat.

Tryby gry

Podobnie jak poprzednik, Titan Quest Anniversary Edition zawiera nie tylko tryby dla pojedynczego gracza, ale także tryb kooperacji dla 2-6 graczy. Edycja ta otrzymała gruntownie odświeżony i ulepszony tryb multiplayer, wprowadzając szereg przydatnych funkcjonalności, jak np. czat głosowy pomiędzy graczami.

Aspekty techniczne

Jeśli chodzi o oprawę wizualną, Titan Quest Anniversary Edition na PC, PS4 i etc. nie zmienia grafiki w żaden znaczący sposób. Niemniej jednak warto zauważyć, że nawet jeśli autorzy wprowadzili jedynie nowe opcje rozdzielczości ekranu, oprawa wizualna przetrwała próbę czasu i nadal przyciąga wzrok, nawet po upływie dekady. Z innych zmian technicznych warto wspomnieć o poprawieniu wydajności i stabilności gry oraz wprowadzeniu nowych wersji językowych. Poza typowymi dla Steam dodatkami, takimi jak osiągnięcia czy karty handlowe, ogromną nowością jest wprowadzenie wsparcia dla modów i możliwość dzielenia się naszymi dziełami poprzez Steam Workshop.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Titan Quest Anniversary Edition (2016), 12.71GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 2.10.19520 (03.12.2021).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Titan Quest Anniversary Edition Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 2.10.19520 - 2.10.19934 (17.02.2022) & crack (by Codex), 686MBAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 2.10.19934 - 2.10.21036 (08.07.2022) & crack (by Codex), 752MBAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Eternal Embers, Atlantis, Ragnarok, Soundtrack.


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Pentium 4 2.0 GHz
Karta graficzna: 128 MB GeForce 6800/Radeon X800
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.