War for the Overworld

Data edycji: 6-01-2023, 15:55
Powód: Updated to version 2.1.0 (14.04.2022)

War for the Overworld
 • 60
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  2 kwiecień 2015
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, fantasy, ekonomiczne, RTS
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  3.06GB

War for the Overworld to gra strategiczna czasu rzeczywistego z naciskiem na aspekt ekonomiczny oraz humorystyczną oprawę fantasy. Jest to debiutancka produkcja studia Subterranean Games.

Gra została stworzona jako duchowy następca serii Dungeon Keeper, twórcy zadbali o odtworzenie większości podstawowych mechanik i elementów klasyka. Nie ograniczyli jednak swoich wysiłków do zwykłego remake'u gry studia Bullfrog i dodali do produkcji sporą dawkę własnych pomysłów. Rozpoczynając War for the Overworld, gracz ma pod swoją komendą niewielką podziemną włość, której zadaniem jest rozbudowa w dumne królestwo zła. Na powierzchni zamieszkują siły dobra pod dowództwem Imperatora Stockingtona, które nie będą bezczynnie patrzeć, jak twoje imperium się rozrasta.

Kluczem do sukcesu w grze War for the Overworld jest silna gospodarka; niezwykle ważne jest również dokładne rozplanowanie pomieszczeń i korytarzy w lochach. Rozbudowa podziemnej fortecy i szkolenie nowych sił dla swoich armii może być niezwykle satysfakcjonujące, jednak, jak już wcześniej wspomniano, aby utrzymać swoje siły, musisz mieć już dobrze rozwinięte królestwo. Każdy potwór i demon, który Ci służy, ma również swoje potrzeby, a jeśli ich nie spełnisz, w jednej chwili zostawią Cię na pastwę losu; niektóre stworzenia pragną tylko jedzenia, inne, te potężniejsze, żądają również zapłaty w złocie. W grze znajdują się również różne pułapki i systemy obronne, które możesz zakupić, aby pomóc chronić swój loch, a jako mroczny władca masz również dostęp do potężnych zaklęć. Co więcej, niektóre z twoich potworów czczą mroczne bóstwa i po dostarczeniu odpowiednich składników przeprowadzą rytuały, aby jeszcze bardziej zwiększyć twoją siłę. Wszystkie te cechy sprawiają, że zarówno tryb sandboksowy, jak i kampania dla pojedynczego gracza są niezwykle przyjemne. Mimo to, twórcy gry zdecydowali się włączyć do War for the Overworld również tryb multiplayer.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

War for the Overworld Ultimate Edition (2015), 3.06GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 2.1.0 (14.04.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


War for the Overworld Ultimate Edition Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: The Under Games Expansion, My Pet Dungeon Expansion, Crucible Expansion, Heart of Gold Expansion, Kickstarter Backer Content, Underlord Edition Content, Kickstarter Theme , Founder's Club Content, Arcane Theme, The Cynical Imp , Golden Worker Skin, The Cynical Imp + Kickstarter Theme , The Cynical Imp + Kickstarter Theme + Founders Theme , Silver Imp, Jack O'Worker Skin, Santa Worker Skin, Bunny Worker Skin, Aloha Worker Skin, Seasonal Worker Skins, Yogscast Worker Skin, Soundtrack.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 2 GHz
Karta graficzna: 512 MB GeForce GT 440/Radeon HD 4870
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8
Procesor: Quad Core 2.0 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 520/Radeon HD 5870
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.

Najlepsze gry strategiczne: ranking gier strategicznych, które warto znać

Szukasz najlepszych gier strategicznych, które pozwolą Ci wcielić się w rolę dowódcy, przywódcy czy zarządcy? Ranking gier strategicznych, który przygotowaliśmy dla Ciebie, zawiera tytuły, które warto znać. To propozycje dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać i kierować oraz chcą się zmierzyć z wymagającymi przeciwnikami.

Najlepsze gry strategiczne: They Are Billions

Nie lada wyzwanie czeka na graczy w grze strategicznej They Are Billions. Twoim zadaniem jest zbudować potężną kolonię w świecie pełnym hord zombie. Rzecz jasna, przyjdzie ci bronić swojej fortceczki przed wyniszczającymi atakami nieumarłych. Rozwój infrastruktury i armii to klucz do sukcesu w tej fascynującej strategii - cały czas zdobywaj i wykorzystuj zasoby, by wyprzedzić swoich przeciwników.

Tower Defense: klasyka gier strategicznych

Tower Defense to rodzaj gier strategicznych, który rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. W tej kategorii znajdziemy wiele świetnych tytułów, np. Bloons TD, Clash Royale czy Plants vs. Zombies. Twój cel polega na zbudowaniu nie do przejścia linii obrony przy pomocy wieżyczek blokujących drogę przeciwnikom. Taktyczne myślenie i ciągłe ulepszanie swojej obrony to klucz do wygranej bitwy!

Planet Zoo: strategiczne zarządzanie ogrodem zoologicznym

Jednym z bardziej oryginalnych tytułów wśród najlepszych gier strategicznych jest Planet Zoo. W tej grze to Ty jesteś zarządcą ogrodu zoologicznego, a twoim zadaniem będzie rozbudowa parku oraz dbanie o jego mieszkańców - zwierzęta. Starannie planuj rozwój infrastruktury, przyjrzyj się potrzebom zwierząt i pomyśl o wpływie pory roku na życie w zoo. Planet Zoo to świetne połączenie strategii, zarządzania i edukacji ekologicznej.

Cywilizacja: klasyk strategicznego zarządzania

Seria gier strategicznych Cywilizacja zawładnęła sercami graczy na całym świecie. Wymiatając wcielenie, od starożytnej cywilizacji do nowoczesnych technologii, gracz będzie musiał radzić sobie z rozbudową miast, dyplomacją, nauką czy deklaracją wojen. Rzecz jasna, nie tylko twoja cywilizacja ma ambicje, a inni gracze będą dążyć do globalnej dominacji. Cały czas rozwijaj swoje szare komórki, aby być krokiem przed przeciwnikami i zapewnić zwycięstwo swojej nacji!

Podsumowanie

Najlepsze gry strategiczne to świetna propozycja dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać zasobami i pragną zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Bez względu na to, czy wybierzesz jeden z tytułów z naszego rankingu gier strategicznych czy inną fantastyczną grę, życzymy Ci udanej zabawy i doświadczenia, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności strategicznego myślenia!